Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Re: Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Post autor: Gniewko »

Fakt, coś takiego jak dysleksja istnieje i jest dobrze udokumentowane. Tak samo jak afazja (zaburzenia logicznej mowy i rozumienia tego co mówią inni). Inna sprawa, że teraz orzeka się dysleksję i jej pochodne u wszystkich, którzy dwa czy trzy razy dostaną pałę z dyktanda. Tak jak połowie orzeka się wszelakie niedowłady kończyn, astmę, hercklekoty i alergię na kurz w sali gimnastycznej, żeby tylko nie musieć chodzić "na ten zasrany w-f".
Społeczeństwo nam kretynieje i tyle.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Jarku, dobrze przypomniałeś nam o komuniźmie...tylko, że co? że wtedy My bylismy w szkołach?:D
btw. coraz bardziej mi się to podoba, może jeszcze postraszysz nas żydok-komuną i zakamuflowaną opcją niemiecką?! i jeszcze do ONR się zapisz:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Dmtrij pisze:postraszysz nas żydok-komuną
mówiąc to z lekcewarzeniem sugerujesz że czegoś takiego nie ma.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

A wszyscy wiemy, że to Żydzi nam Polskę rozkradają i strzelali w Smoleńsku do samolotu i powódź w '97 też przez nich, i Kwaśniewski to Żyd i Wałęsa też i Balcerowicz... musi odejść i Widzew i mógłbym tak wymieniać bez końca, więc Dymitr poważnie do tematu podchodź!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

:roll:

ed nie spodziewam sie po dymitrze znajomosci tematu ale ty drogi marysiu pare faktów z historii i pare biografii powinieneś znac.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

To powodz w 97 nie byla przez Pepikow? :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Znam, stąd też wiem, że spiskowa teoria, o OBECNIE rządzącej żydo-komunie to bzdury. I nie powiesz mi chyba, że Kwaśniewski był Żydem, albo Wałęsa. Specjalnie zestawiłem to z Widzewem, przez niektórych zwanym Żydzewem (w związku z historią Łodzi).
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a wiesz czemu nawet nniemców wtedy zalało?
bo wody nie da się rozstrzelać!

BAŁAGAN! WYNIKI!
Bo mnie liberałowie zjedzą do spółki z Żydami Masonami i masochistami...
a tak na poważnie, to ktoś nie wierzy w teże o zamachu jeszcze? przeciez to jest oczywiste! Dwie ekspolzje, strzały z broni juz na ziemi (trzeba było dobić tych co fartem przeżyli)...
Ja to się dziwię, że akurat tego polaka beatyfikują w najbliższym czasie, bo na pewno sobie nie zasłużył tak jak Pan Prezydent!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

A ja się nie dziwię, bo to spisek PO, żeby ojca dyrektora pognębić i uwagę od zamachu smoleńskiego odwrócić. Bo kto to widział, żeby takiego papieża beatyfikować, co ojca Tadeusza nie popierał. HAŃBA!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

marysiu są różne zabiegi pismacze i z pewnością znasz ich wiecej odemnie. np napisanie "... protestowały pielęgniarki, górnicy i pedofile.." niby nic a smód na 2 pierwszych zostaje. to tak z innej beczki

a do rzeczy : wyjechałes mi z kwachem i kimstam jeszcze. ja wcale nie miałem na mysli jego. bardziej chodziło mi o geremka, michnika, kuronia i mazowieckiego. ich nie wymieniłes. czemu? znamienne jest to ze ktoś kto chce ukryc prawde tworzy kłamstwo oscylujące wokół prawdy na tyle nieprawdopodobne żeby mozna je było wyśmiac a na tyle wiarygodne żeby można było założyc że " te oszołomy" w to wierzą. tak obrzucona gównem (np powodzią :wink: )prawda staje sie nieprawdopodobna, nie modna, nie w "dobrym tonie". wszystko co poważne odpowiednio wysmiane staje sie błahe.

na temat katastrofy: nie wiem kto wymysla coraz bardziej niesamowite historie, czy robią to "oszołomy" czy cfaniacy zwalający to potem na "oszołomów".
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Wole "Zyda" Geremka czy Mazowieckiego niz "Polaka" Kaczynskiego. Ale forum o pacynkach to nie miejsce do pisania pierdol przeciez!
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Malal pisze:Wole "Zyda" Geremka czy Mazowieckiego niz "Polaka" Kaczynskiego. Ale forum o pacynkach to nie miejsce do pisania pierdol przeciez!
bluźnisz!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ja chyba z tej samej frakcji co Malal jestem. W dupie mam czy ktoś jest Żydem, pedałem czy masonem. W dupie mam czy jest czarny, biały czy czerwony. Ważne co i jak robi. Może z racji zawodu wiem lub widzę więcej.
I jak wszyscy wiemy Kuroń, Mazowiecki, Michnik i Geremek są czynnymi politykami. Jak mi to udowodnisz to Cię ozłocę, bo będę miał czoło gazety :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

jak była rocznica śmierci kuronia to widziałem w telewicji piękny reportaż o tym jak kochał młodzież, jaki to był wspaniały mąż stanu zesłany przez opatrzność, oczywiście odpowienio uciśniony ale nieee [-X włądzy to on sie nie dał, kąsał prl jak zajadły lis i jak to pieknie by było gdyby mlodzież (którą tak ukochał - mówiłem juz? ) zebrała sie pod oknem jego domu i zapaliła świeczki. myślałem że sie porzygam.

czoło masz na wyciągniecie ręki.

szanuje prl za to że odbudował kraj po wojnie. ze wszystkim co złe nie mam zamiaru polemizowac bo to oczywiste. ale na to że ktos mi bedzie robił wode z mózgu nie pozwole.

czynny polityk zastanawia sie co zrobic zeby media go pokazały. pan michnik przebiera w politykach jak chce. wychodzi na to że polityk robi polityczke, a pan Szehter polityke.

marys poćwicz :wink: tfu chciałem powiedziec , poczytaj.
wiesz co, moze zróbmy tak , ja ci polece książke a ty mi. tak bedzie sprawieliwie. bo z tego co widze grunt do rozmowy jest obustronnie nie równy.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Wiesz jeśli nie chcesz, żeby Ci robili wodę z mózgu, to wystarczy, że posłuchasz ze zrozumieniem obu stron i wyciągniesz wnioski. Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tym PRL? Jaki to ma związek z religią, kolorem skóry w dzisiejszych czasach?
Zaczęła się dyskusja od żydo-komuny i tego, że Dymitr lekko podszedł do tematu? Może zamiast uprawiać tanią dialektykę, merytorycznie uzasadnisz, że teza o realnym i aktualnym zagrożeniu ze strony, czegoś co nazywasz żydo-komuną, jest prawdziwa i powinna być przez nas poważnie rozważana.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

ale pierdolicie :D a wszystko przez bałagana i jego brak wyników...

takie tematy lepiej jest omówić przy klubowym browarze na którym to od dawna ani marysia ani loko nie widziałem, proponuję merytoryczną dyskusję na najbliższym spotkaniu zamiast zaśmiecać główne, publiczne forum!

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Khorne was wzywa :twisted:

:P

[-o<

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

No przyszli i wszystko popsuli. :D A tak poważnie, to:
Bałagan!
Dawaj wyniki!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

no zydokomuna ma związek z prl. postaram sie od żemyczka do kamyczka. dawani działacze prl w pewnym momencie kiedy atmosfera w partii byla dla nich niekorzystna postanowili jako "doradcy" wspomóc wiedzą ruch robotniczy solidarnośc. (jakos tak sie złożyło że mieli oni takie a nie inne pochodzenie)
nieco poźniej kiedy władza "oddawała" włądzę stwierdziła że potrzebna jej odpowiednia opozycja, taka co ma w sercu to samo co oni, taka która nie bedize chciała lustrować. i jakos tak sie stało że lustracji z prawdziwego zdażenia nie było do dzis i nie bedzie bo teczki od dawna nie istnieja.
Marys pisze:Jaki to ma związek z religią, kolorem skóry w dzisiejszych czasach?
czy gdzies o tym wspominałem? jedynie w kontekscie nowomowy i postępowości, która jest niezbedna żeby wmówić ludziom cos co jest kompletnie nie racjonalne.

nie ukrywam że jestem pod wrażeniem ksiązki Rzeczpospolita kłamców - Salon waldemara łysiaka. http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCowy_salon (mały opis)
Marys pisze:posłuchasz ze zrozumieniem obu stron i wyciągniesz wnioski
problem w tym że jedni pompuja mi do ucha swoje goowno z każdej strony a jakoś ciężko posłuchać tych drugich bo i nie ma skąd. sa niszowi, skutecznie wyśmiewani i zagłuszani. albo rydz sie wpierdala i stwierdza ze jedyna słuszna droga to on.

teraz bedą polityczne frazesy
Marys pisze:zasadnisz, że teza o realnym i aktualnym zagrożeniu ze strony, czegoś co nazywasz żydo-komuną, jest prawdziwa i powinna być przez nas poważnie rozważana.
ja to widze tak: jest lewica i prawica. prawica to w skrócie nacjonaliści a lewica to taka miedzynarodówla, kosmopolici itp. ja wole tych z prawej. bo ci z lewej propagują demorkacje w której mniejszosc ma wieksze prawa od wiekszosci. w odniesieniu do religii i do rasy ma to sie tak że teraz tolerancyjna francja obudziła sie z reka w nocniku i juz jest w czarnej doopie. za jakis czas bedzie to kraj muzłumanski i paradoksalnie ci wszysy walczacy o tolerancje np homo dostaną tak w dupe od arabusów że im to sie jeszcze nie przyśniło. w tym złym sensie ofc. :wink: pchanie sie na siłe z tolerancja tam gdzie nie ma wzajemnosci. niemcy też nie mają lekko. taki jest efekt. jaki jest faktyczny cel takich działań nie wiem.

temat jest tak szeroki ze nawet nie bardzo wiem od której strony go ugryźc. zdaje sobie sprawe że haotycznie skaczę po tematach ale nigdy nie byłem systematyczny.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Rozumiem o co kaman, niestety w Polsce nie mamy prawicy z prawdziwego zdarzenia. Mamy lewicę i "lewicę nacjonalistyczną", bo nie wiem jak PiS inaczej nazwać. Co do tolerancji i wolności, to mi w życiu przyświeca jedna zasada: Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. I nie potrzebuję nic więcej.
Czy jest mi potrzeba lustracja? Nie. Co więcej, mam na nią kompletnie wyjebane.
Mi są potrzebne drogi, szkoły, miejsca pracy. Lustracja w tym nie pomoże. Więc, z całym szacunkiem i sympatią Loko, lustracja to ściema dla mas, tak jak nagonka na Żydów. Widzę, że coś tam wiesz i coś tam czytałeś (albo masz nieźle Wikipedię opanowaną), stąd dziwi mnie punkt widzenia, który prezentujesz, choć nie wykluczam, że to jedynie prowokacja i pretekst do dyskusji :D

A z własnego doświadczenia (choć skromnego) i własnych obserwacji, wyciągam wnioski takie, że złodziej jest lepszy od złodzieja fanatyka. A niestety tylko spośród takich możemy wybierać.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

ODPOWIEDZ