Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Szaman »

Leszek - nie wiem. mysle, ze jest duza szansa, ze tak. na pewno trzeba jednak brac pod uwage, ze aby reklamowac impreze w sklepie GW impreza musi spelniac pewne standardy.
Tiger Brown pisze:Szaman błysnął talentem zamieszczając taki wątek. :D
a dziekuje, talentu mi nie brak, ale watku akurat nie zaczynalem :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

MagisterMilitum pisze:A jak jusz tak Mroczny wypomniałeś mi to gdzie twoje "otwórzcie mi sklep w Kielcach" było pytaniem?
Widzisz takie coś w Kielcach? Bo ja nie, nawet biedny Rubens zrezygnował z handlu lalkami :P Nie mówię juz o GANDALFIE :P (moje rodzinne miasto to Skarżysko wiec Kielce znam bardzo dobrze;) )
Za mało tam emotek dodałem, żebyś pojął, że sie zbijam? No to gratulacje... :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Tiger Brown pisze:A w ogólności, to Szaman błysnął talentem zamieszczając taki wątek. Frekwencja murowana - ludziska będą przychodzić w nadziei na ujrzenie pyskówki między personelem a zawiedzionymi graczami co już mnóstwo kasy na figsy wydali a HC nie spełniło ich oczekiwań. "Może nawet po mordzie sobie dadzą...? Byłoby super!"
:shock:

Nie no nie przesadzaj nie sądzę aby ktokolwiek przyszedł do HC aby dać komuś po mordzie , bo coś mu nie pasuje i nie jest po jego myśli chyba aż do tego nikt się nie posunie .
Ale jeżeli tak się stanie to chciałbym to zobaczyć obym się mylił. :D
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

MagisterMilitum pisze:Supeł, czuje sie wywołany do tablicy.
W kwestii swojego wieku; tak jestem tym "obytym z takim sklepem starcem , którego nie jara szyld GW i lalki GW" - czyli lat 29 (niedługo więcej)
Dwa; czy na prawdę trudno jest zrozumieć prosto napisany tekst??
GW jest firma która ma ZARABIAĆ - nie będzie do was dokładać, nie będzie wam dawać grać w swoim sklepie, ONA MA ZARABIAĆ! A zarabia na nowych graczach.
proszę powiedzcie mi szczerze, myślicie , że wasze biadolenia coś dadzą? Że kogoś tam z centrali to interesuje? Niestety nie moi drodzy, tam jest tylko zimna matematyczna kalkulacja i oni znają się na tym lepiej niż Wy, wiedza jak zarabiać.
Jeśli o mnie chodzi, nie chciał bym takiego sklepu np. tu w Krakowie, mam swoj lokalny sklepik (i nie to nie Bard) tam chodzę, tam kupuje i tam gram.
Kiedyś GW wdrażało w Polsce program "outrider" (o ile pamiętam), byłem na rozmowach na ten temat z A. Szyndlerem i D. Wyzorebskim (mogłem przekręcić nazwisko - przepraszam), gdybyście wiedzieli jak wygląda "zachęcanie dzieci do grania...."
No nic bawcie sie dobrze w tym temacie, proście, błagajcie, zróbcie sobie koncert życzeń, a i tak dostaniecie jedynie kolejna podwyżkę cen :P
Dziekuje i przepraszam jeśli kogoś obraziłem - nie było to celowe
Spoko, tylko że nie chodziło mi o to czy GW robi dobrze czy źle, tylko że ludzie mają prawo sobie narzekać, marudzić i wydziwiać na forum jak im się podoba i nie trzeba ich porównywać do dzieci albo wbijać do łbów czym się kieruje GW. Oczekiwania graczy, którzy tu zaglądają, są po prostu inne niż cel dla którego powstaje sklep GW. Okazało się po prostu że nie bardzo będą mieli czego tam szukać i stąd się to bierze. Tyle.

PS: sam pracowałem w sklepie kiedyś a i na "outridera" (to się chyba "knight" nazywało) też rozmowę przechodziłem więc rozumiem o czym mówisz.

pzdr

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Wieszkto pisze:Mam wrażenie że nie zrozumiałeś mnie w pełni.
Ale kto wydał więcej dzieciak który po roku zbierania porzuci zbieranie jednej armii na limicie 2000 p czy kolekcjoner który ma armie więcej niż jedną średnio na 3000/4000 p do kilku systemów GW 8) .
Tak więc kto więcej wyda. :?:
Dla GW liczy się bardziej ten dzieciak, bo on dopiero kupi, a stary wyjadacz już prawie wszystko ma, poza tym dzieciak pewnie ściągnie swoich kumpli, którzy też kupią i nie jest ważne, że tylko do 2000pkt, jak ich będzie dziesięciu.

Poza tym mam wciąż nieodparte wrażenie, że panuje niedopowiedziane przekonanie, że jak się otworzy HC, to szlag trafi wszystkie inne sklepy (zupełni jak kiedyś straszono hipermarketami). Będąc w Londku uparłem się, żeby koniecznie zobaczyć tamtejsze HC (w końcu najbardziej gejmsowo-łorkszopowe, jakie można sobie wyobrazić :wink: ) - przybyłem, zobaczyłem... i uznałem, że przy sklepie Faberów może się schować :lol2:
Mimo to cieszę się bardzo, że w Polsce też takie powstanie, bo po pierwsze ma służyć czemu innemu, a po drugie świadczy o tym, że dla GW jednak nie jesteśmy IV światem (po prawdzie mówiąc już od czasu, jak mamy Armybooki po polsku). A jak będę chciał "złapać klimat", to wpadnę do jednego ze starszych sklepów. Albo na turniej pójdę (chociaż może lepiej nie... :wink: ).
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Toll
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Toll »

Minął termin składania aplikacji. Coś tam się wylęga ? Drużyna wstępnie jest wybrana ?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

minal termin skladania aplikacji na managera. rekrutacji zalogi jeszcze nie zaczelismy.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

MagisterMilitum pisze:
raginis pisze: Do tego potrzbuje starszych graczy, którzy czasem (choć ostatnio nie często) pokażą inny aspekt - bitwy na 2k+. Tych graczy nie zobaczy w innych sklepach bo ich tam nie ma. Są na turniejach - ale organizatorzy ligi jak ognia wystrzegają się świeżej krwi robiąc wszytsko by zniechęcić potencjalne "plewy".
No to że tak powiem smutno macie w tej "warszawce"...
Chromolenie w bambus.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Jedy Knight pisze:
MagisterMilitum pisze:
raginis pisze: Do tego potrzbuje starszych graczy, którzy czasem (choć ostatnio nie często) pokażą inny aspekt - bitwy na 2k+. Tych graczy nie zobaczy w innych sklepach bo ich tam nie ma. Są na turniejach - ale organizatorzy ligi jak ognia wystrzegają się świeżej krwi robiąc wszytsko by zniechęcić potencjalne "plewy".
No to że tak powiem smutno macie w tej "warszawce"...
Chromolenie w bambus.
Ale co w tym z chromolenia? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Trudno się przekopać przez te topic, a co poniektórych kocopołów to nie idzie czytać.

Fajnie, ze GW otwiera ten HC w Vavie. Takiego konkretnego miejsca brakowało tu od dawien dawna. Możliwość dopytania się o jakieś szczegóły techniczne czy malarskie, nauczenie się jakiś tricków czy tipsów nie mówiac o profesjonalnych stołach to jest to czego mi brakowało gdy zaczynałem zabawę z figurkami tych naście lat temu. Gdybym miał dawniej możliwości oferowane przez HC to do mojego obecnego levelu figurkowo-makietowego doszedł bym dużo szybciej. Większość osób pisze przede wszystkim o cenach, a tak naprawdę to moim zdaniem najważniejszy będzie klimat i konkretna obsługa.
Obecnie każda inicjatywa powodująca, ze dzieciaki oderwą się od komputerów i zażyją trochę interakcji społecznej jest zdecydowanie in +. Bardzo się ciesze z tej inicjatywy GW i mocno kibicuję =D> :D

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

kolejny krok poczyniony - choc tylko dla uzytkownikow Facebooka. Games Workshop ma swoja pierwsza oficjalna medialna reprezentacje w jezyku polskim.

http://www.facebook.com/#!/pages/Games- ... 1435848310
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Szaman pisze:kolejny krok poczyniony - choc tylko dla uzytkownikow Facebooka. Games Workshop ma swoja pierwsza oficjalna medialna reprezentacje w jezyku polskim.

http://www.facebook.com/#!/pages/Games- ... 1435848310
lubię to!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Toll
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Toll »

O. I to jest dobra inicjatywa.
Pozwoliłem sobie nawet na wrzucenie tam kilku starych ludzików w formie obrazkowej.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Dotarł piękny newsletter od games-workshop z informacją o możliwości składania zamówień w PLN. Szkoda, że ceny w PLN są zaporowe ^_^

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

40zł za manfreda na piechotę lub sanguinary priesta to drogo?
w połączeniu z darmową wysyłką, produkty MO stają się wręcz nieprzyzwoicie tanie :wink:
no i nareszcie skończą się zbójnickie marże na produkty MO :!: :!: :!:

edit: starzy slayerzy i mnóstwo bohaterów krasnoludzkich po 40zł i to nówki.
wiesz za ile te modele schodziły na allegro i to popaćkańce lub zmywane?
Obrazek

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Nie ma jeszcze wszystkiego w ofercie

Dark Eldar Ravager - 150 pln
Czarna Gran - 300pln
Island of Blood - 300pln

Pojedynczymi modelami nie uratujesz nieprzyzwoitych cen całości.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

ainuin pisze:Pojedynczymi modelami nie uratujesz nieprzyzwoitych cen całości.
Zależy czego. Jeśli chodzi o delfickie metale, ceny są bardzo przyzwoite - zwłaszcza Black Guardów - 52,20. Tak tanio było tylko w Cytadeli. Pozostałe specjale "zwyklaki" po sześć dych, czyli standard.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

zgadzam się. niskie ceny są tylko na produkty MO.

zobacz na strony polskich wydawców planszówek, komiksów czy mang. tam ceny są zawsze wyższe niż u niezależnych sprzedawców. nie skończyłem ekonomii ale takie praktyki wydają się być całkiem normalne.

edit:
PLN82.50 Dwarf Longbeards Command
PLN75.00 Dwarf Longbeards
nie muszę śledzić allegro ani targować się na forum.
płacę i biorę nóweczki. nikt mi łaski nie robi.

świetnie, że w końcu jest taka możliwość. polskim graczom należało się to już dawno.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ale mają zmiennie z cenami. Jak np bohaterowie są tani to unit boxy sa drogie. Wariorzy do Dwarfów kosztuja u nich 100 a w niektórych sklepach leżą po 76 nawet ale tak to w granicy 80 u nas w PL.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ceny sa identyczne jak ceny rekomendowane sklepom niezaleznym - i w wiekszosci stacjonarnych sklepow niezaleznych tak to wyglada. takie same ceny beda tez w sklepie firmowym w Warszawie.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ