Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: RotARaven »

Im trudniejsze wyzwanie, tym większa nagroda :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Albo większa wtopa i siara na turnieju jak ci nie wyjdzie

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Eerion pisze:Albo większa wtopa i siara na turnieju jak ci nie wyjdzie
A skąd Ty tu wziąłeś turniej? ... :P
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Z nienacka

Bo po to kupujesz orła, żeby nim grać. Jak ci nie wyjdzie, drugi, trzeci, czwarty, to co? Kubeł? :D

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

...
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: turalyon »

Witam. Loremaster cloak chroni oddział przed uderzeniami spowodowanymi miscastem?

wertex
Chuck Norris
Posty: 359

Post autor: wertex »

Nie, gdyż miscast nie jest działaniem czaru.
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Do tej pory bylem pod zrozumialym chyba wrazeniem BoHa, ale odkrylem Vortex Sharda i chyba to na stale wyladuje na AMce. Jak bylo wspomniane w innym temacie - 4 fazy combatu bez wskrzeszania i co najmniej 2 bez wrogich boostow - to gniecie jaja. Masa rozp jakie widze opiera sie wlasnie na boostach. Do tego na zasady ojro dochodzi BoS, ktory tez daje sile przebicia przez wroga antymagie, oraz scroll/crystal.
Sek w tym, ze majac 2 magow - duzego i malego - bez BoH shadow juz nie wydaje mi sie tak giety. Jakie inne lore polecacie? Pod pure napor idealny wydaje mi sie light na obu magach dla pewnej birony i pha, kusi high z wardem, flamesami i vaulem, life takoz pod tafa i wskrzeszanie cennych WL. No nie moge sie zdecydowac :P

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

light jest fajny ale uwazaj na duze warpowanie... lepiej jest warpowac jeden odzial na 12+ niz cala armie na 24 :) zjada kostki niepotrzebnie, co bylo powodem ze zmienilem lighta na High gdzie z srednio 7-8 kosci jestem w stanie kulnac 3-4 czary :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Light jest ok. Co do Vortexa, to nie jestem przekonany. Niby daje niezłą antymagie, ale nie ma powera BoH :) No i arcy nie ma żadnych zabawek do casta...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Panowie w którym sklepie kupujecie great eagle Gamezona bo nigdzie nie mogę znaleźć?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

były dostępne między innymi w sklepie waylandgames na ebay'u. ale się wyprzedały. Jako że GZ już nie działa może być coraz trudniej w sklepach
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

No wlasnie. Light/HM/Shadow, kazda z opcji ma mega zalety, birona/vauls/brzytwa wygrywaja gry... heh. Chyba skoncze na HM jednak, vaul wydaje mi sie tak giety jak to tylko mozliwe i cudownie wyciaga scrolle, a ward bardziej uniwersalny od pha.

Wiem, ze BoH rowniez urywa jaja, ale jak cos kradnie kostke to czesto konczy sie na 1 czarze na ture, by miec pewnosc wejscia z dubletu, a to mi nie pasuje. Przy BoS na +3 mam 2 PD, ktore nawet przy smiesznie niskim rzucie na wiatry magii sprawia, ze 1-2 czary sie przebijaja prawie na pewno.

Do tego poza ograniczeniami ojro BoS + BoH wydaja mi sie mega giete, + na 3k+ 2x AMka, druga z shardem... to jest moc O_o I wtedy najwyzej 1 maly mag albo wcale, wiec punktowo nie wychodzi zle.

Edit
Z glupich pytan - mam starego smoka na 50x50, musze przerabiac na 50x100?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Jeżeli w maszyne trafi coś co zadaje np. D6 woundów, to po udanym zranieniu ściągam D6 załogantów, tak?
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Tak.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Czy jak wypadną przy BoH 3 takie same (np. 3,3,3,4,5) to dalej jest if? W sumie jest to triplet nie dublet...
Obrazek

wertex
Chuck Norris
Posty: 359

Post autor: wertex »

Imo tak, bo w triplecie jest zawarty dublecik 8)
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Lolz.
Ofc, ze IF.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Tylko się pytam.
Obrazek

Zablokowany