Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Re: Alternatywne figurki.

Post autor: Duderson »

Alastriel z Ebaya i Ice Witch z Monolith Icon. Z tym, że na tą drugą czekałem 2 miechy. No i nie mieści się w szeregu innych figurek, jeśli stoi przodem do przeciwnika - dlatego mam zamiar zrobić ją na przeźroczystym patyczku.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ta pierwsza jest faktycznie całkiem ok a Ice Witch nie wiem dlaczego nigdy mi sie jakos nie podobała :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Macie jakies fajne pomysły na magiczki??
Jest od cholery fajnych modeli z reapera. I nawet nie ma co dawać przykładów :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Faberzy mają teraz wielką wyprzedaż Reapera...to dla tych co w wawie mieszkają.
Ostatnio fajnego lorda HE upolowałem, a że na HE nie pasował to mianowałem go bohaterem DE :mrgreen:
ZA 18 ZŁOOTY
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Spoza Warszawy też kupisz.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

A co maja to też w wysyłce, czy jak ??
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Milo pisze:A co maja to też w wysyłce, czy jak ??
Dla nas najprościej będzie przyślesz do nas listę figurek które Cię interesują. Najlepiej by ta lista uwzględniała numer katalogowy i nazwę - wszystko do sprawdzenia na stronach producentów.
Po otrzymaniu takiego zamówienia sprawdzimy co u nas jest i skontaktujemy się by podać wartość zamówienia i ustalić szczegóły jego realizacji.

Pozdrawiam
Witold Faber
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Oo...fajnie wiedzieć :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Wszak nie figurki ale nie mogłem się zdecydować gdzie to wepchnąć ;)


Obrazek

zdecydowałem się na takie podstawki pod moje darki ;) dają radę? Oczywiście malowanie można trochę zmienić ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajne podstawki. Takie coś to by mi pasowało do jakiś elfiaków w klimatach greckich, rzymskich.
Jak DE już usadowisz na tych podstawkach pochwal się.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Okey ale od razu piszę, że możliwe że będzie to jeden dwa oddziały... nie mam na razie całościowej koncepcji armii, a jedynie kilka pomysłów które chciałbym zrealizować w ramach odskoczni od brudnych skavenów ;)
To będzie raczej armia to prób malowania bardziej dokładnego, a nie takiej ciapy jak u skavenów... dlatego nie chce mi się nawet robić do nich podstawek... wykorzystam to w co obfituje rynek, leniwy jestem ;) Podstawki imo rewelka żeby przedstawić oklepany już wizerunek DE jako siepaczy HE. Tylko kolorystyka takich podstawek będzie bardziej mroczna i olana krwią ;)

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Podstawki ogólnie fajne, ale mi bardziej pasują do WE, tylko troche więcej porostów by sie dało i jak w mordę strzelił leśne ruiny 8)
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no mi te liście w ogóle nie pasują chyba będę usuwał :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Kefas pisze:Wszak nie figurki ale nie mogłem się zdecydować gdzie to wepchnąć ;)


Obrazek

zdecydowałem się na takie podstawki pod moje darki ;) dają radę? Oczywiście malowanie można trochę zmienić ;)
ooo.. rzeźbię takie traye i podstawki :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Yudokuno pisze:
Kefas pisze:Wszak nie figurki ale nie mogłem się zdecydować gdzie to wepchnąć ;)


Obrazek

zdecydowałem się na takie podstawki pod moje darki ;) dają radę? Oczywiście malowanie można trochę zmienić ;)
ooo.. rzeźbię takie traye i podstawki :)
Jak na sprzedaż to ja chętnie zakupię po wcześniejszym obaczeniu ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jakbyś tego dużo potrzebował, to może i ja bym wyrzeźbił i odlał w żywicy.

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

podpinam sie odnosnie podstawek - ktoś rzeźbi albo widział podstawki 25/25 pasujące do klimatu bestii? szukał bym sporo

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mogę coś spróbować. Nabyłem GS i sam ulepiłem sobie wzorek spearelfa i będę odlewał. Mogę spróbować z podstawkami.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

rzeźbię wszystko - nie odlewam z żywicy, dlatego każda podstawka i każdy tray wyglądają inaczej (są niepowtarzalne). wystawiam rachunki, zapraszam na priv
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
szycha
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: szycha »

Witam
Jestem świeży jeśli chodzi o DE, chciałem zapytać co sądzicie o gamezonowych warriorach jako zastępstwo dla tych z GW? Zdaje sobie sprawe, że odpowiedz może już być w tym temacie. Niestety nie mam za bardzo czasu aby przeglądnąć 44 strony :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Obrazek

ODPOWIEDZ