rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Soulferin »

Ward to ward a regenka to regenka.Tyle :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak sam zauważyłeś pytanie było retoryczne => nie wymagało odpowiedzi. Nie było więc pytaniem, a odpowiedzią, która brzmi: regenka to nie ward, więc nie trzeba jej przerzucać.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

regenka niestety nie podchodzi, ale to tylko hydra, abomka tak naprawde. Tak czy inaczej na najwazniejsze combaty, w ktorych WL miewają problemy pomoże, czyli na przykład pelen oddział bloodkow, demonetek, choseni, warshrine, black coatch, BG/witchki z wardem z kotłem, inne HE z wardem z czaru... i pewnie sporo jeszcze :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Czy bolce dają tak dużo, że opłacają się bardziej od kilku dodatkowych ran na oddziałach + sztandarach?

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Jakie czary na małym magu?

Pocisk i Niszczarka?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Robson pisze:regenka niestety nie podchodzi, ale to tylko hydra, abomka tak naprawde. Tak czy inaczej na najwazniejsze combaty, w ktorych WL miewają problemy pomoże, czyli na przykład pelen oddział bloodkow, demonetek, choseni, warshrine, black coatch, BG/witchki z wardem z kotłem, inne HE z wardem z czaru... i pewnie sporo jeszcze :)
No właśnie też to rozkminiłem i wychodzi, że ten przedmiot jest zajebisty :) Może się przydać w prawie każdej bitwie, choćby do straszenia samotnych kowbojów. A na WE to tak jakbyśmy mieli 2xAoL :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

WE to i tak żadne wyzwanie, trzeba tylko jak najszybciej zabić luki i uważać na Hod-e

Apropo bolców to miałem pare rzeczy do wyboru, jak 3 mag z destroyem, 5-6DP, lub 2x31 wl.

bełty wydają mi sie najbardziej optymalne, chociażby do tego by wykańczać niedobitki zredukowane po dwelersach i flamesach. Dodatkowo jest to jakas broń na monstra i rydwany, które mnie bolą. Ostatnio grałem rpzeciwko zestawowi DE: smok,hydra,chariot i konny hero z zianiem - zło i nie miałem czym ruszyć tego na dystans. chciałbym dobić WL do 27+27, ale to tylko za ptaka, lub loremaster cloaka... nie wiem , czy warto.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No ja Ci tego nie powiem, bo masz zupełnie inną wizje rozpiski niż moja :)

Ja do bolców chyba się nie przekonam, za łatwo spadają od właściwie wszystkiego. Np. vs lizaki spadną Ci w 1 turze od kameleonów i nic z tym nie zrobisz :?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

mi raz zginął od komety czy pegazów i drugi raz od latarki, jedyne co boli to stalkery, bo mają chyba wzrost=3 :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

@ robson
super rozpa. idealne cory moim zdaniem. a co do bolców to napisz jak sie sprawdzają i czy nie warto ich jednak wymienić. panujący wszędzie cover jest denerwujący, wiec moze dopieścić WL i dac fasty?

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Robson -> czyli na małym Magu Niszczarka i Flamsy?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Andrzej pisze: Ja do bolców chyba się nie przekonam, za łatwo spadają od właściwie wszystkiego. Np. vs lizaki spadną Ci w 1 turze od kameleonów i nic z tym nie zrobisz :?
chrzanisz, jak widzisz chamki to odpowiednio się ustawiasz orłami, łucznikami i nic się nie wciśnie :)
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

diuk

zalezy od meczu :)

na dmony wiadomo, ze 6 odpada, wtedy wolę 1,5 lub 4,5, na bretke wezme 4,6, na chaos 5,6

assasello z tymi orłami to przeginka ;) za tarczę robić mają lwy. nawet jezeli zajmie to pare tur, to mozesz sobie strzelac w silnik, albo przez szczelinę w co innego, a w miedzy czasie mordujesz chamki 4,5 z high. ( Crus na ETC kmini nad lizzie z 3x10 chamów ) :P tylko 3 modele herosow w armii nie strzelają! istny ogień.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

@Robson

A nie jest tak że czary z Seer Staffa musisz ustalać na poziomie rozpiski>?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

@ Asassello

Grałeś już z lizakami na 2 chamkach, 4 skinkach i magiem z heavena z kometą?
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, o 17:35 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Euro?? #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok mistrzu czepiania się, poprawione. Może napisałbyś coś merytorycznego, tak dla odmiany?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Moge jeszcze dodac że skinki z plujkami to tylko 3 oddziały nie 4 na euro :mrgreen:
Ja tam bolce lubie (ale nigdy nie ma na nie pk) w naszej armi jest imo za duzo lepszych celów by sie skupiac na bolcach :roll:
Problem jest taki że jak ktos sie juz zainteresuje to słabo to wyglada :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Andrzej pisze:@ Asassello

Grałeś już z lizakami na 2 chamkach, 4 skinkach i magiem z heavena z kometą?
nie, bo to mega rzadka armia na stołach, a ten build jest dodatkowo unikalny wśród rozpisek lizaków :P

Ja mówię tylko o tym by całym śmietnikiem się odpowiednio zastawić by chamki nie mogły tak wejść byśmy nie mieli ich na celowniku magii lub w zasięgu naszych oddziałów.
Potem to nie polecam nikomu stać w kupie, bo te komety często wchodzą na IF i robi się smutno :/
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

seer staff działa w każdej bitwie jak chcesz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Zablokowany