Chaos Dwarf Updated - official news

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Chaos Dwarf Updated - official news

Post autor: Nijlor »

Imo za drogo

Ja widzę jedyne ich zastosowanie jako 10 z glewiami do schowania demonsmitha w pobliżu parku artyleryjskiego. Na klocki imo lepiej brać warriorów /blundów.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Kurczę wygląda na to że mam już połowę armii :shock:
Prophet
Castellan
2x20 blunderbussów
20 infernali
2xmagma
2xdred
1xhelka

Z czego mam już propheta, helkę i dwa dredzie z czterema ogrami (a zastanawiałem po cholerę mi one w chaosie, kupiłem bo ładne były). Dokupię z mantica 40 blunderów i 20 gwardii i GRAM :mrgreen: A jak się uprę to stare dragonogry spokojnie jako bulle pośmigają po stole... Taki faścik za 135pkt. z 2+ sejwa :roll:
EDIT: Przejrzałem ofertę mantica i to co oferuje w armydealu za 99 funciaków pozwoli mi wystawić armię na 2400 Euro. Do gier towarzyskich jak znalazł a może i ktoś to na ligę dopuści. Byłaby jakaś odmiana...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Możesz dać tylko1 ogra do machiny :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nijlor pisze:Możesz dać tylko1 ogra do machiny :mrgreen:
A to nie jeden jest standardowo a drugiego można dokupić dodatkowo ?

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Grolshek pisze:A to nie jeden jest standardowo a drugiego można dokupić dodatkowo ?
Jest tam taki fragment przy trzęsigruncie:

Slow to fire : the Dreadquake Mortar is difficult to operate. If the ogre slave is slain, the
Dreadquake Mortar will fire on a 3+ roll.


Czyli jeden ogr jest w standardzie, a drugiego można dokupić (z resztą w drugiej wersji pdfa jest juz uwględniony w tabelce dreadquake'a).
Kupujemy drugiego ogra i hellbound i mamy maszynę z 8T i 11W za jedyne 200pkt :mrgreen:

Grolshek jaki masz model jako propheta? Może byś wrzucił jako neofita chadecki zdjęcia swoich figsów :wink:



P.S.
Miałem czekać na propheta i książkę ale chyba nie doczekam #-o Ktoś jest chętny do wpólnego zamówienia z WF?

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

Jak ci wyszło 11W? :shock:

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

aaaaaa popatrzyłem na T zamiast na W #-o
czyli w sumie 7 woundów, sorry...
To się nazywa myślenie życzeniowe, w sumie siedem też nieźle... :|



<wali się biczem sam po plecach>


Chociaż w tabelce jest ogr z swomi 3 W i działo (z krasiami) też z 3 czyli razem 6 + dodatkowy ogr + hellbound dałoby 10 W :roll:
Bo 10 jest prawie tak samo dobre jak 11 :wink:
Ktoś bardziej otrzaskany się wypowie?
To może być wina tego, że to w dalszym ciągu tylko przeciek, a nie pełnoprawny list.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Barth pisze:
Grolshek pisze:A to nie jeden jest standardowo a drugiego można dokupić dodatkowo ?
Jest tam taki fragment przy trzęsigruncie:

Slow to fire : the Dreadquake Mortar is difficult to operate. If the ogre slave is slain, the
Dreadquake Mortar will fire on a 3+ roll.


Czyli jeden ogr jest w standardzie, a drugiego można dokupić (z resztą w drugiej wersji pdfa jest juz uwględniony w tabelce dreadquake'a).
Kupujemy drugiego ogra i hellbound i mamy maszynę z 8T i 11W za jedyne 200pkt :mrgreen:

Grolshek jaki masz model jako propheta? Może byś wrzucił jako neofita chadecki zdjęcia swoich figsów :wink:



P.S.
Miałem czekać na propheta i książkę ale chyba nie doczekam #-o Ktoś jest chętny do wpólnego zamówienia z WF?
Nie ma w sumie czego pokazywać... Za propheta będzie robił jednak manticowy caster, za bsb mam dwarf lorda z avatars of war, helka wypożyczona od moich warriorów, dredzie to działa schaosowane mocno z 7ed. armii DoW dla WoCh-u którym na szczęście robiłem krasiową obsługę oraz dragonogry wypożyczone z WoCh-u jako że teraz bulle mają 40mm podstawki z uwagi na zmianę rodzaju unitu. Armia w całości najszybciej zagości u mnie na urodziny tzn. w październiku z uwagi na totalny remont mieszkania i brak czasu/kasy na laleczki :oops:
http://img215.yfrog.com/img215/6444/helenawl.jpg
Ostatnio zmieniony 1 cze 2011, o 21:48 przez Grolshek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

To jeszcze w temacie dreadquake'a:
Zhatan87 na CDO pisze:I think that the dreadquake mortar needs some clarifications :
I have asked two friends who saw the rules. They both said that the dreadquake mortar uses the large template, but they couldn't be sure.
It looks to me too awesome to be true, but I also had this feeling.

Concerning it rules :
Quakewave : The unit must pass dangerous test if it wants to move or fire. Moreover, the unit can't charge or march move next turn.

And that's all. I said : like the ash storm spell, but it's not a spell, so the rules are lesser good.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

@Barth
jak będziesz robił zamówienie, ja chętnie się podepnę :)

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Ja również :)
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

No to juz sie nas paru uzbiera :mrgreen:
tylko dwa pytania:
pierwsze primo - czekamy na książkę i other stuff (lipiec?), czy bierzemy co jest teraz?
drugie primo - od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka? Ktoś się orientuje? Bo standardowa to 15% wartości zamówienia :|

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

nie wiem czy będę zamawiał ale zdecydowanie radził bym czekać na książkę

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Czekamy ofc. Do tego czasu może nieco kaski spłynie i coś więcej się weźmie...

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

a wysyłka gratis jest chyba od 250 funtów

edit
liczył ktoś ile kosztuje 30 Infernal guardów mieczem i tarcza + 20 z firegleiviami + 2 FCG + pociąg? 1174zł

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

ja na pewno chciałbym czekać na booka

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

jak wyjdzie księga, też dorzucę się do zamówienia
urzekła mnie również ta armia !!!
Ostatnio zmieniony 2 cze 2011, o 19:14 przez rudobrody79, łącznie zmieniany 1 raz.

Władca Nie-śmierci
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Władca Nie-śmierci »

jak wyjdzie księga, też dorzucę się do zamówienia :twisted:

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

ok, to czekamy na książkę :-({|=

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

zbieram zielonoskórych, bestie i WoCh - ktory właśnie kończę. małem teraz dokupywac jednostki orków ale się wstrzymam i poczekam na Chadecję. Pozbieram niektóre jednostki ze swoich już zebranych: ogry, hellcannon, czarne orki, jazda na wilkach, dokupię kilka podstawowych i kilka maszyn i armia gotowa. nie mogę się już doczekac !!! :twisted:

ODPOWIEDZ