Witam

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GoldenHand
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Witam

Post autor: GoldenHand »

Jestem nowy na forum, więc postanowiłem się przywitać i przedstawić.

Mam na imię Rafał i za młodu grałem w WFBG. Niestety nadeszły dodatkowe problemy, zajęcia i troski i musiałem zrezygnować. Po latach wróciłem, jednak w innym profilu, tj. chęć malowania i poprawiania swoich umiejętności. Przed rozstaniem się z Warhammerem malowałem ok. 4-5 lat i całkiem nieźle mi szło. Były to lata kiedy królowała 4 a następnie 5 edycja Warhammera. Od tamtego czasu wszystko się wywróciło do góry nogami i poczułem się jak całkowity żółtodziób. Sama kwestia wyboru farb okazała się karkołomnym zadaniem. Sądzę jednak, że poprzednie doświadczenie pomogło mi w podjęciu słusznych decyzji, zatem niebawem postaram się o wyczerpujące poradniki dla totalnych początkujących w kwestiach dotyczących doboru materiałów i chemii modelarskiej. Z tego co zdążyłem się zorientować wiele osób ma te same problemy z wyborem, czy powinny być to Citadel, czy Vallejo etc.

Tak więc, jednym słowem powróciłem...mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem

Pozdrawiam trójmiasto i wszystkich pozostałych forumowiczów
Rafał 8)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Witaj o ożywiony przez Nagasha pradawny. Miejmy nadzieję że szok przyszłości nie zniechęci a wręcz zachęci do ponownej gry. Zaprawdę warto w porównaniu z dawnymi dniami.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

yo
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Andrzej pisze:yo
Wszyscy wiemy, że jesteś spamerem, ale dawaj chociaż pozory ;).

Do tematu. Wracaj, wracaj na forum jest ładna sekcja poświęcona malowaniu i znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Witamy kolejnego starego/nowego gracza.

Awatar użytkownika
GoldenHand
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: GoldenHand »

Widzę, że kolega z Tczewa.

Pozdrowienia od Wielkiego Komtura Krzyżackiego :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Rilam pisze:
Andrzej pisze:yo
Wszyscy wiemy, że jesteś spamerem, ale dawaj chociaż pozory ;).
:lol2: :lol2: :lol2:

A jak stoisz turniejowo? Kręci Cię też granie czy tylko hobbystyka?
Czekam na Twoje pierwsze prace, a jeśli masz jakieś sprzed lat to wrzuć je tutaj, pooglądamy ;)

Awatar użytkownika
GoldenHand
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: GoldenHand »

Nie gram i nie będę ze względu na brak czasu, jednak jestem nastawiony na modelarstwo. Co do wcześniejszych doświadczeń to niestety nic się nie ostało.

Na tę chwilę uzupełniam zbiory :) Niebawem pojawią się pierwsze foty. Na stole jest Chaos Beastlord :mrgreen: Przeżywam męczarnie, bo już nie ta ręka, ale mam nadzieję, że zmieszczę się w jakiejś dopuszczalnej krytyce :) - jednym słowem uczę się na nowo...cholera to jest straszne :x

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Wyczuwam północ. Może Malbork lub Gniew skoro Komtur mnie tu pozdrawia. Jeśli będziesz miał ochotę to możemy się nawet zgadać na bitwę. Może też warto byłoby się wybrać na dużego lokala, który będzie w Trójmieście w lipcu.

Awatar użytkownika
GoldenHand
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: GoldenHand »

od 3 lat Malbork, jednak wspomniałem już, że nie gram :roll: Nie mam na to czasu. Wolne chwile spędzę raptem na podnoszeniu swoich umiejętności modelarskich itd. :mrgreen:

ODPOWIEDZ