Galeria Bayarda- Różności 27.05.2014

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Galeria Bayarda- Thunderers & Skag the Stealthy 2.07.11

Post autor: Bayard »

Skag będzie przemalowywany na pewno, a na razie- zgodnie z zapowiedzią- clansmen :wink:

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zazdroszczę figsa - bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

na skagu nadlewka nie usunięta, spróbuj też mocniej rozjaśniać krawędzie choć przy ostatnim i tak już jest spory postęp.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Zdjęcia ostatnio wychodziły mi generalnie do bani i mocno przekłamywały, bo miałem za słabą baterię, by lampy używać :? Teraz już jest lepiej, więc prezentuję 2 Huskarlów (tak w mojej armii nazywają się Hammerersi :wink: ). Bardzo ładne i przyjemne w malowaniu figurki. Więcej zdjęć na blogu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajne figsy i spoko pomalowane.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

fajnie zrobiona skóra na kolesiu z toporkiem
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Szkoda że nie dopieściłeś skrzydeł smoka na tarczy, wzór bardzo fajny ale wygląda na niedokończony. Brodacze bardzo przyzwoici :) .

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

docieniuj brązową brodę, nad kolcami też wypadałoby popracować. a może wash by starczył żeby połączyć trocę te warstwy bo ciut za mocne przejście. mocniejsze rozjaśnianie złota też by nie zaszkodziło;]

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Dzięki za komentarze i wybaczcie, że tak późno :oops:
Niedawno zarzekałem się, że nie będzie nic z Warhammera 40000... taaa... Otóż sytuacja lekko się zmieniła i uległem naleganiom znajomych- zacząłem zbierać Space Wolfy... Myślałem nad kilkoma innymi armiami, ale Tau było już zajęte, Death Korps of Krieg wyszedł tylko w Forge Worldzie, więc było by trochędrogo, Chaos też kusił, lecz ostatecznie przekonały mnie do siebie właśnie Kosmiczne Wilki. Wikińsko- krasnoludzki klimat oraz fakt, że jest to ponoć jedna z bardziej giętych armii do 40k przesądziły. (W WFB jestem klimaciarzem i ciągle dostaję łomot, więc może tutaj mi się poszczęści :P )
Oto więc pierwszy z oddziału Grey Hunterów, Wolund (tak, nadal będę wszystkich nazywał :wink: ):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i z fleszem:
Obrazek
Podstawkę zrobię, jak kupię sodę. Armia będzie w zimowych klimatach :)
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Trochę nie moje klimaty, ale imho coś za czysty ten gostek, żadnego battle damage...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Troszkę zdjęcia nieostre. I tak jak pisał Greg - weź go trochę pobrudź, będzie wyglądał zdecydowanie groźniej.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Wziąłbyś się, Bayard, znowu za napoleonica, a nie za kosmonautów-czyścioszków. :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Wiem, że zdjęcia są marne i przepraszam za to #-o Ten Space Wolf jest pierwszy i, w dużej mierze, próbny. Już wiem, że reszta będzie w zdecydowanie ciemniejszych barwach, z większą ilością brudu i uszkodzeń, bo mam zamiar zrobić 13 Kompanię, która od 10000 lat ściga w Oku Terroru legion Thousand Sons :wink:
A do napoleonki jeszcze wrócę, spokojnie :wink: A w kolejce czekają jeszcze Rzymianie :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Kolejny Space Wolf. Już nie Grey Hunter, lecz Grey Slayer, bo tak się ta formacja nazywa w 13. Kompanii :wink:
Obrazek
Więcej zdjęć na BLOGU
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

nie wiem, czy to wina zdjęcia, czy malowania, ale drugi SW podoba mi się dużo bardziej niż pierwszy

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Po kolejnej długiej przerwie wróciłem do wfb. W sumie to teraz część mojej pracy, ale od dawna nie malowałem nic dla siebie ani nawet nic, co by mi sprawiało przyjemność (zamówienie na 150 Celtów do Hail Caesar i morderczy termin 2 tygodni dały mi mocno w kość :evil: )Tak więc oto malowana dla znajomego Spellsingerka, zrobiona oczywiście z czarodziejki Dark Elfów. Zdjęcia do kitu, jak zwykle, ale generalnie jestem zadowolony z efektu :) Mam nadzieję, że cokolwiek widać :wink:

Obrazek
Obrazek

Trochę więcej na blogu.

A już wkrótce- Dreadfleet :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, chyba zdjęcie kiepskie #-o , ale to wygląda, jakby na czarodziejce wcale rozjaśnień nie było, albo są za słabe. Najbardziej widać to na zielonym kolorze, butach i włosach czarki. Przydałyby się mocniejsze rozjaśnienia...

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Wina zdjęcia :? Rozjaśnienia są delikatne, większość modelu malowana była laserunkiem na podwójnym podkładzie- zielony miejscami do białego jest wyciągnięty, na włosach i butach przejście jest od- mniej więcej- Scorched Brown do prawie Blood Red. Testowałem na tym modelu po prostu nowe techniki i chociaż na pewno daleko do ideału, to w rzeczywistości model wygląda o niebo lepiej, słowo :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bayard pisze:... w rzeczywistości model wygląda o niebo lepiej, słowo :wink:
Wierzę, bo ja też często mam problemy z fotkami - nie zawsze na nich dobrze widać stan rzeczywisty figsa. Moze jakbyś porządnie wykadrował to zdjecie i byłby na nim sam figs, to byłoby widać lepiej #-o .Obetnij górę i dół zdjęcia, boki też trochę i coś się może zobaczy...

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Widziałem model na żywo więc też mogę potwierdzic, że zdjęcie słabe, a model w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej :wink:

ODPOWIEDZ