High Elves by Madog - update - działający Scorpio-RBT

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Re: High Elves by Madog - update - działający Scorpio-RBT

Post autor: Madog »

Rasti pisze:Fajne takie zabawki robiłem w podstawówce :]
Dla mnie jednak to przerost formy nad treścią. Mam nadzieję, że jak grasz, to figurek też nie kroisz nożykiem?
A ja tłukłem patykiem w kupę, więc uznaję Twoją przewagę.

Jakbym mógł to bym kroił. Jak będę bogaty albo jak figurki będą za grosze, to będę oblewał martwych kechupem, a po wybuchu fireballa będę polewał benzyną i podpalał. Lubię akcję w nudnych jak flaki z olejem grach figurkowych.

Tak więc się nie zrozumiemy zbytnio :-)

Poza tym grasz Dark Eflami... [-( :mrgreen:
Legion pisze:Heh, chyba nie podniosę rzuconej rękawicy i nie będę tworzył działającej imperialnej armaty ;)
Zachęcam. Kwestia jest tylko znalezienia odpowiedniej rurki która wytrzyma wewnętrzny wybuch. Przy tej ilości prochu, nie powinno być problemu. Reszta to obudowa. Ja już kombinuje, jak do mojej armii upchnąć działo (Najemnicy?) bym mógł sobie pochukać na stole :) To jest power.
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

mój kolega 20 lat temu używał do tego:
-klucza do drzwi, tradycyjnego w kształcie z dziurką wewnątrz - jako lufy
-ołowianej kuleczki
-siarki zdrapanej z zapałek

po napchaniu siarki i zatkaniu kuleczką ołowianą, klucz umieszczał nad świeczką i strzelał do puszek po piwie - co najmniej wgniatało, czasem ją przebijało :D

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

Kod: Zaznacz cały

Jakbym mógł to bym kroił. Jak będę bogaty albo jak figurki będą za grosze, to będę oblewał martwych kechupem, a po wybuchu fireballa będę polewał benzyną i podpalał. Lubię akcję w nudnych jak flaki z olejem grach figurkowych.
tez bym chciał kiedyś tak zagrać, dodam ze na pewno miałbym flame cannona, organki tez powinny się nieźle sprawdzać :>

RBT świetny, tylko chyba ciut większy niż być powinien?

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

debelial pisze:mój kolega 20 lat temu używał do tego:
-klucza do drzwi, tradycyjnego w kształcie z dziurką wewnątrz - jako lufy
-ołowianej kuleczki
-siarki zdrapanej z zapałek
po napchaniu siarki i zatkaniu kuleczką ołowianą, klucz umieszczał nad świeczką i strzelał do puszek po piwie - co najmniej wgniatało, czasem ją przebijało :D
:D Mimo, iż chce to fachowiej wykonać - pomysł świetny, dzięki :-)
xaurus pisze:RBT świetny, tylko chyba ciut większy niż być powinien?
I tak, i nie.

Jeśli za punkt odniesienia weźmiemy RBT od GW - niby tak. Ale same RTB od GW można uznać za zbyt duże, lub zbyt małe.

Oto i przykłady:
od "osobistych"
Obrazek
Obrazek

Średnie:
Obrazek

po oblężnicze:
Obrazek
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... n2wbZow8cw

Nie udało mi się w tej skali uzyskać odpowiednich proporcji ramienia (nie mam warsztatu, stosowałem to co można w miarę dostać w sklepie i obrobić prostymi narzędziami).

Ale wielkość - do zaakceptowania (patrząc na wielkość/grubość pocisku względem figurki - jest względnie ok).
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

ODPOWIEDZ