Incoming: Storm of Magic

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Re: Incoming: Storm of Magic

Post autor: wru »

Nie wszystkie smoki mają przednie łapy. Widziałem wiele rysunków w rozmaitych książkach oraz czytałem wiele tekstów, w których autorzy opisywali różne odmiany smoków. W świecie fantasy nie wzoru smoka, że musi mieć to i tamto. Wszystko zależy od wyobraźni.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Przecież to oczywiste. W każdej książce smok może wyglądać inaczej. jedne gadają, drugie nie. Jednak w uniwersum WFB chyba smoki mają przednie kończyny osobno.

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

W Warmłotku wszystkie smoki mają przednie łapy oddzielone od skrzydeł, taki kanon świata. Ale ostatecznie można uznać że wampir nie znalazł kompletnego smoka to zszył go z elementami wiwerny ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Odnoszę wrażenie, że najpierw zrobili tego szkielo-nietoperza. Jako, że to miał być multiplastic-kid to musieli jakoś dorobić smoka, no i wyszło co wyszło.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

jak się ma ilość smoczych kończyn do Storm of Magic?
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Obrazek

Jakby miał mieć takie łapy to ja chyba podziękuję.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Oj tam, stare smoki mają klimat :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Havelock pisze:jak się ma ilość smoczych kończyn do Storm of Magic?
Racja koniec offtopu bo zaraz wampir, który składał tego smoka dostanie kompleksów :mrgreen: . Wracając do Strom Of Magic to jak się ogólnie sprawdzają potwory? Grał ktoś Fimir Balefiendem?
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Wg. mnie bardziej opłaca si brac potwory niż pakty. Emperor dragon jest bardzo fajny, kuroliszek też godny polecenia(strzela z zasadą sniper, zamieniając T z I, HKB).
To co miażdży to jednak nie magia, czy potwory, ale lord na dysku z dawnstar swordem.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Miecz jest pro, ale mimo wszystko radzi sobie słabo na przeciwników z wysokim AS czy wardem. Za to ogry chlasta jak chce :cry: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Abaddon pisze:Obrazek

Jakby miał mieć takie łapy to ja chyba podziękuję.
Chyba najładniejszy ze smoków wydanych przez GW.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Co z tego, mówiłem o paskudnych łapach a nie o tym czy reszta ładna czy nie :roll:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Najładniejszy nie znaczy ładny... :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Jak dla mnie to : smoki GW<smok od Warhammer Forge< dłuugo nic <smoki od Mcfarlane

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

i smok Diplodok :)
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Czy na turniejach Storm of Magic jest dopuszczany? Jeśli tak to często czy też sporadycznie?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Dobre :lol2: . Jeszcze nie widziałem turnieju na zasady SoM, jak już to EURO, ale czasem zdarzają się inne formaty.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Na Mad Daysach będzie można sobie zagrać w SoMa, wprawdzie nie turniejowo ale rekreacyjnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

likaon pisze:Czy na turniejach Storm of Magic jest dopuszczany? Jeśli tak to często czy też sporadycznie?
Trudno powiedzieć o dopuszczeniu Storm of Magic - SoM to specjalne scenariusze bitwy, a nie tylko zbiór dodatkowych zasad. Cały turniej musiałby być podporządkowany pod to, ale na razie nie było chyba żadnego. Za 2 tygodnie ma być taki w Gnomie w Bielsku.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Nie wiem czy chłopaki w łodzi nie robili takiego ale nie byłem więc nie jestem pewien

ODPOWIEDZ