Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Smiechu »

Moze nasz lament doprowadzi do zwiększenia formatu

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

To nie lament. Założeniem orgów było zrobić turniej, na którym pogra się rozpiskami innymi niż do tej pory. Na 2600 nie zmieszczę np. sensownego smoka w Vc i Wochu. Najprawdopodobniej jest to jedyny master, na którym jest taka szansa. Stąd ta cała dyskusja.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

istnieje coś takiego jak sensowny smok w wochu??;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Durin pisze:istnieje coś takiego jak sensowny smok w wochu??;p
Proste. Ja niestety pewnie nie pojade, ale jakbym jechal, to wlasnie na smoku teczy za 650 punktow :P Talisman of Preservation, Biting Blade, Dragonhelm, czego chciec wiecej :P

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

klocka warriorow;p imo więcej zrobią niż smok, który jest koszmarnie drogi:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mnie osobiscie martwi to ze wszystkie jednostki trzeba bedzie wybijac do zera. Wolalbym z tymi procentowymi zasadami. No ale wyklocac sie nie chce i z usmiechem przyjme to co daja organizatorzy
Nie trzeba. Liczenie punktów jest takie, jak na Euro.
klocka warriorow;p imo więcej zrobią niż smok, który jest koszmarnie drogi:)
Wbrew pozorom nie wszystkich interesuje jedynie power rozpiski. Na Arenie fajne było to, że było bardzo dużo greater demonów i smoków
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dlatego 2800 ftw!

Zrobcie ankiete i jesli 2800 zbierze dwukrotnie wiecej glosow, zmiencie format.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Krzysiek decyduje - został jednoosobowym dyktatorem.
Ankiety mają tą wadę, że głosują ludzie, którym się nudzi w pracy, a którzy i tak pewnie nie przyjadą.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Wprowadźcie przedpłaty i niech w tytule przelewu m.in. będzie podawany format :)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tak, to sprawi, że ludzie nie będą wiedzieć na co jadą.

Demokracja jest zła. Krzysiek sprawdził się jako dyktator i sprawdzi się znów. Mogą Wam jego osądy wydawać się samolubne, ale tak to właśnie działa - on rządzi i organizuje, a Wy tylko przyjeżdżacie na gotowe lub siedzicie w domu i malujecie transparenty.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Dla mnie 2600 jest OK i planuję być.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Przymierzam sie do wyjazdu - nie kryje, ze duzo bardziej cieszyloby mnie 2800. Dla mnie to okazja, by zombie dragon znow polatał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Jacku, zamilknij, moze Krzysiek sie zlamie :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Spoko, po prostu dla mnie to obojętne.
Będę bez względu na format. :P
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

dokładnie ja tak samo. Przyjade bez względu na wszystko. Ale naprawdę mogli by ludzie grać na czymś innym niz dopakowane rozpy EURO np. tak jak na ETC widzimy rozpy którymi normalnie rzadko kto w Polsce grywa np. 2 x 15 guttersów, 2 serków itp. ( niby to EURO ale nie takie jak widzimy na codzień xD )

Byłbym mile zaskoczony jakby wszyscy przyjechali na czymś nietypowym co niestety jest niemożliwe.
Sam planuje wziąść cos nietypowego ale jak z tym będzie to się zobaczy.
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Denis pisze:Byłbym mile zaskoczony jakby wszyscy przyjechali na czymś nietypowym co niestety jest niemożliwe.
Co znaczy nietypowy?
Bo wg standardów to zawsze gram czymś nietypowym...

Swoją drogą chyba bym poparł 2800 mimo wszystko bo 200 pkt różnicy nie wydłuża tak strasznie rozgrywki a faktycznie można więcej ciekawych rzeczy na stołach zobaczyć i twierdzenia, że Euro mimo wszystko i tak generuje masę różnorakich rozpisek jest średnio trafione... Tamten turniej to drużynówka i przeciwnik jest dobierany do tego co wystawiliśmy , taka zabawa papier/ kamień/ nożyce i albo coś tniemy, albo z bazy wpier..., dostajemy znaczy się i taka różnorodność jest konieczna.
Na singlowym musisz mieć zbalansowaną rozpiskę by móc grać ze wszystkimi bo inaczej nie masz co myśleć o zwycięstwie.
Czasem dla niektórych nie jest najważniejszy power a to co mogą wystawić od dawna kurzącego się na półce...
Skoro to jedyny taki duży master to czemu go ociupinkę nie powiększyć? Wierz mi jak ktoś będzie chciał stallować to i demonami to zrobi więc to nie argument. Wiem co mówię i wiesz także chyba, że nie mówi to osoba która na turnieju się nie pojawi co ostatnio z Piotrem udowodniliśmy jadąc tu we dwóch z Bydgoszczy...
My pewnie pojawimy się tak czy inaczej, jednak chyba warto rozważyć zmianę formatu gdyż widać, że ma dość sporą rzeszę entuzjastów...
Pewnie jakieś limity pkt jednak też bym wprowadził na unity coby jakieś potworki nie powychodziły bo przykładowe Euro dość dobrze się sprawdziły i mimo ich wprowadzenia fajne rzeczy można było wystawić.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

whiners pisze:...
patrzac na Krakow 3 miesiace temu i mocno srednia frekwencje to jakos nie chce mi sie wierzyc ze od tamtego czasu tyle osob jest za 2800 :?

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Bo wszystko co jest nowe jest be, a potem jak się to zabiera to zawsze jest super :D To rozmowa typu:

A:Gramy na 2800
B:Nie chcemy grać na te punkty

A potem:

A:Nie gramy na 2800
B:Ale my wolimy 2800

:wink:

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Denis pisze:
Byłbym mile zaskoczony jakby wszyscy przyjechali na czymś nietypowym co niestety jest niemożliwe.
A ja dalej nie czaję argumentu, że nietypowo będzie dopiero na 2800 a na 2600 każdy weźmie "to co zawsze +200". Bo mi się wydaje że każdy weźmie "to co zawsze + 400". Pisałem już przecież że nietypowo da się zagrać i na 500 i na 2600 i na "milionpięćset" ale jak napisał Denis jest to raczej niemożliwe bo zależy aż od samych graczy...! :wink:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Na 2800 dopiero się składa fajne rozpy, na 2600 trzeba za dużo przycinać :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ