HE 2,4k ojro

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Re: HE 2,4k ojro

Post autor: Rabsp »

champion to zawsze ten 1 atak wiecej :D

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Chrzanic jeden atak, chodzi o challenge :P Ale no naprawde nie pamietam by mi sie to oplacalo, czesciej odrzucam.

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

Ciekawa ofensywna rozpiska, muzycy na DP i championi na WL zamiast orła to jak wolisz, ale wziąłbym 2x1o łuki zamiast 1x19. Chyba znajdziesz te pare pkt?

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

masz full ofensywną rozpe, więc 1 ptaszor starczy. championi są niezbędni ze względu na itemki, chalange, kreski... z lore of life to już wogole nie rozumiem jak mozna ich nie brać ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ofensywna rozpiska to jedno a ptaki to drugie...trafisz na armie śmieci i może się okazać ,że Twoi Dp tego nie ogarną... Orzeł jest jednym z najlepszych fastów w grze - szkoda z nich rezygnować i oczywiście trzeba umieć nimi grać- jeśli już gdzieś punktów szukać to ja bym zmniejszył ilości Dp do 5szt w oddziale...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

No dobra, zmiany:
BsB +Ironcurse Icon
SE 38 zamiast 40
WL 2x 26 FCG
DP 2x 5 z muzykami

Nadal dwa orly, po prostu nie wyobrazam sobie gry z jednym :P Kosztem 2 DP i 2 SE weszli muzycy na DP, dodatkowych 2 WL i championi, zostalo 5 pkt wiec ironcurse.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

to mzoe wystaw po prostu 45 loternów :) za 600 punktów ;) będziesz miał przynajmniej te 45 łuków.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

A arcy bedzie biegal luzem? :P No i limit nie pozwala, to nadal ojro.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

to 35 loternów i 10 łuków
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ja pierniczę, napisałem z 6 zdań i tuch padem wyłączyłem kartę -.- Jeszcze raz:
25 WL to stanowczo za mało, każdy wciśnie ci w nich 30 ghuli i dowskrzesza, lub wrzuci ASF i za mało zabijesz, żeby ich ataki mogły stać się nieznaczne. Zwłaszcza jak będą zboostowane. To samo tyczy się gwardii, jakichś bloodletterów, oddziałów z szeregami, bo nawet ze slavami sobie średnio radzisz. Inne armie liczą na boost w CC HE mają taki komfort, że jakoś tego nie potrzebują specjalnie.
Championi - must have. Ten jeden atak przydaje się w walce z oddziałemi w szeregach, gdy się nie stykasz całą hordą, często potrafi zaważyć na steadfasta, zwłaszcza jak przeciwnik to plewa i w pierwszej turze cc go nie zabije.
Zgadzam się, orły są 2+.

A i masz mało stabilną magie, ale przynajmniej dużo w nią nie inwestujesz...
Okroi DP do piątek i dodaj po 2ch WL.

PS; brakuje ci jakiegoś murzyna, z którym Arcy mógłby się zamieniać miejscami...
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Od konca - z konnym bsb sie zamienic nie moze? Nie mam rb w pracy, dlatego glupie pytanie ;)
Okroilem DP, WL jest po 26 z champami. Mysle, ze miedzy 26, a 30 nie ma az tak znaczacej roznicy by mnie to bolalo :P Wiecej i tak nie moge, bo juz nie mam czego ciac.
Magia jest jaka jest, a i tak moze wygrac gre. Ostatnie turnieje mialem przeinwestowana magie, a i tak nic z niej nie wynikalo (arcy, 2 malych i bos) - wole juz BoH.
HE srednio sobie radza z nadmiarem rankowego, steadfastowego smiecia tak czy siak, a ja zawsze moge im dp wepchnac, ugrzezna oba oddzialy, nie rzuce za duzo jedynek to sie przebije kiedys, podobnie hordy moze blokowac bsb, kiedys sie przez nie przerznie lub dojda wl/dp. Zastanawialem sie nad 3x7 SM zamiast DP, ale znow mieciutkie i wolne... a figsy DP ladne.
No bez 2 orlow z domu nie wychodze, musze tylko sie nauczyc jak ich glupio nie tracic.

Naprawde przyjemnie mi sie tym gralo w domowych bitewkach, musze dokupic WL (wrrr...) i przejsc sie na turniej.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

nie, nie 7mki SM ssą, jedną możesz dać, ale tak to lepiej DP
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Wiem, ze nie ssaja, lubie 7mki SM, ale gina tak latwo, ze wole jednak DP :P

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

5tką dp zaszarżujesz w ghule, a 7mką SM nie :P
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

JA NIE ZASZARZUJE?!?!?!?! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Sorry, w moich komentarzach nie uwzględniłem sposobu twojej gry, zapewne jest ona niezwykle unikalna. W takim wypadku powinieneś wziąść Shadow Warriorów i Tiranoc Charioty, oczywiście nie zapominając o piątkach PG do samobójczych szarż zabijania VC lordów itd ;)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

To jest Da' plan!
Tak, kusi mnie granie czyms takim, ale najpierw musze dozbierac 20 metalowych WL do normalnej rozpy, potem bede kupowal smieci :P

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

ja mam włąśnie 20 metalowych WL i poluje na 10 metalowych, zeby cały oddział był metalowy, a reszta mi się składa z tych brzydkich plastików ;/
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Hoeth
Pseudoklimaciarz
Posty: 21

Post autor: Hoeth »

:roll: Skoro te plastiki są brzydkie to czemu je kupiłeś?
Animosity Szczecin
Obrazek
IN FLAMES WE TRUST!

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Hoeth pisze::roll: Skoro te plastiki są brzydkie to czemu je kupiłeś?
Bo lubi, żyć z 2 nerkami i brzydkimi plastikami niż bez nerki i z metalem

ODPOWIEDZ