Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Sevi »

Wilczek. pisze:Ale to chyba raczej relacje Podbeskidzie FC Wisły?
Wisłę Kraków nic nie łączy z Podbeskidziem, skąd wogóle takie pomysły?
Podczas meczu w PP byli na naszych sektorach, ale w małych grupkach i po cichu (po strzelonej bramce dla Podbeskidzie ujawnili się, a potem po meczu szybko znikali z trybuny) byli żegnani dość chłodno, ale bez rękoczynów.

Nie ma mowy o zgodzie( :lol2: )/układzie/FC
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

właśnie dlatego się tak zdziwiłem, kiedyś były jakieś plany układu z Arką (niepotwierdzone info) dlatego jeszcze bardziej mnie to zdziwiło.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Układ z Arką to farmazon na 100%
Stare zgody Wisły to: Jagiellonia, Widzew, Ruch Chorzów, Polonia Przemyśl, Siarka Tarnobrzeg, Motor Lublin, Piast Gliwice, Glinik Gorlic, Resovia, Lech Poznań, Górnik Zabrze, ŁKS Łódź, Zawisza Bydgoszcz, Odra Opole, Legia Warszawa, Zagłębie Sosnowiec.
Stare układy: GKS Bełchatów, Zagłębie Wałbrzych, VfL Bochum
Za wiedzą własną i historiawisly.pl
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

:mrgreen:

Sevi ja to wiem Bywam czasem u Was :) , pisałem o układzie między Podbeskidziem a Arką, że jakieś plany były.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, o 12:28 przez przelas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Hehe, byłem w pracy 30h przez weekend jeszcze nie trybię jak należy :mrgreen:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Podbeskidzie Arka też jakoś trudne do uwierzenia,
Podbeskidzie to nie ta liga co czołowe ekipy.

Teraz patrząc na te zgody to się człowiek za głowe lapie,
Lechia + Wisła + Widzew :shock:

Z czego Wisła to pierwsza zgoda w historii Widzewa. Oprócz tego wspomniana Lechia, Jagiellonia, Petrochemia/Wisła Płock(tak na prawde to Widzewiacy z Płocka mocno angażowali się na Wiśle i pomagali im wystartować, w tej chwili Wisła wymienia Widzew jako mocną kose...)
Stal Rzeszów, Chrobry Głogów, Karpaty Krosno.

Jeśli chodzi o jakieś krótkie zgody, układy to:

Piast Gliwice(tu głownie dzieki temu, ze Piast miał zgode/układ z Ruchem), BKS Bielsko Biała, Zaglebie Sosnowiec(trwała według różnych źródeł albo 1 dzień, albo 1 tydzień), Zagłębie Wałbrzych, Siarka Tarnobrzeg, GKS Belchatów(sytuacja podobna jak z Płockiem z tym, ze w Bełchatowie cały czas jest silny FC RTS)

jeśli chodzi o zagranice to dobre kontakty są z NK Maribor(ekipa nr1 w Słowenii) oraz CSKA Moskwa, Ruch ma zgodę z Atletico Madryt, wiec wiadomo, ze stosunki pomiedzy obydwoma ekipami są dobre.

I to chyba na tyle, źródło to książka wydana 2 lata temu "Widzew Łódź Zarys historii klubu i jego kibiców"

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Wilczek. pisze: Teraz patrząc na te zgody to się człowiek za głowe lapie,
Lechia + Wisła + Widzew :shock:

hehe to jak zareagujesz, ze kiedyś Arka i Lechia były sobie bliskie :)

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

albo jak Sevi pisał, ze Wisła i Legia...

Na początku gdy Widzew stawiał kibicowsko pierwsze kroki to i z ŁKSem były dobre kontakty, Widzew był za słaby by im się postawić, ale dość szybko stosunki się oziebiły i jest mocna kosa ;)

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Podbeskidzia nic nie łączy z Wisłą, nie wiem skąd macie takie informacje :wink: Arka z Podbeskidziem? Pierwsze słyszę. Podbeskidzie na ten moment ma układ z GKM Grudziądz.

Z innych ciekawostek: były też łączone szale Górnik-Ruch. Nie pamiętam, czy było to jednorazowe zawieszenie broni na jakiś mecz, w każdym razie był to jakiś krótki epizod, dziś też raczej nie do pomyślenia.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Taka ciekawostka przed meczem Legia - Spartak
Projekty szali, które miał wydać Spartak, czy wyprodukowali dowiemy się jutro 8)

Obrazek

Edit2:

już jest ok
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, o 08:41 przez Wilczek., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

SMUUUUUDA! COOO? MAŁECKI!!!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Bardzo ładne szaliki :)
Właśnie wróciłem z meczu, dawno nie cieszyłem się aż tak ze strzelonej bramki :) dobry wynik, ale można było wycisnąć więcej ;)
Oby za tydzień wynik był ten sam - WISŁA - Apoel 1-0 :mrgreen:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

Wilczek. pisze:Taka ciekawostka przed meczem Legia - Spartak
Projekty szali, które miał wydać Spartak, czy wyprodukowali dowiemy się jutro 8)

Obrazek

Edit:

ktoś je skasował ze strony i nie wyswietlają się
chyba słowiki wsparły tę inicjatywę. gratulacje i powodzenia ze STOLICY :)

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Olac polskich wyrobnikow. Campeones!
Choc fakt, dominacja realu byla widoczna golym okiem, a w pierwszym meczu nie ma co mowic, to jednak real sie spalil. Ostra gra jest ok, ale to, co prezentowal dzisiaj pepe (zadne zaskoczenie), ale rowniez marcelo i ramos (tu juz mialem dziwna mine) bylo przegieciem paly. Benzema mimo gola pokazal, ze Higuanowi nadal moze buty lizac, CR zatrzymywany regularnie przez Abidala (jedyny jasny punkt defensywy Barcy), swietny jak zawsze Iker i totalnie zenujacy Mou, choc http://www.youtube.com/watch?v=waHNSE4GFak mnie rozbawilo, to koncowka i konferencja jak zwykle zenujace.
Visca el Barça! =D>

Zanim trolle sie dowala - Barcy kibicuje od szczeniaka w La Liga, za Rivaldo i Overmarsa.

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Gdyby nie kompromitująca końcówka to mecz można by uznać za wyśmienity. Moim znaniem znów było widać różnicę między CR7, a Messim. CR& ma olbrzymi talent piłkarski i umiejętności, a Messi oprócz to gra na niesamowitym luzie to mam wrażenie, jakby się bawił na podwórku z kolegami, a nie grał mecz o stawkę za grube miliony :) Podanie do Iniesty niesamowite.

Odnośnie Mou - burak i tyle. Idealnie pasuje do Realu.

@Vallarr
Też wychowałem się na meczach holenderskiej kolonii FCB ;)
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja też kibicuję Barcy od czasów Overmarsa, Kumana, Kluiverta, De Boerów itd. Generalnie ta drużyna jest "kosmiczna" i jeszcze teraz mają Fabregasa... WYPAS :!:
Wiśle gratuluję bo jeśli chodzi o mecze w europejskich pucharach to wolę żeby polskie drużyny dochodziły jak najdalej. Dzisiaj Legia musi zagrać świetny mecz i może wreszcie się doczekamy aż trzech drużyn w międzynarodowych rozgrywkach [-o<
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Ja to pamiętam drużynę: Zubizareta, Koeman, Stoichkov, Romario, Hagi itd.

Kij w rzyć Realowi, że tak klasowy zespół dał się w taki sposób sprowadzić na psy. Przecież w Realu, kiedyś była cała masa wirtuozów piłki nożnej, przyjemnie się ich oglądało i to oni byli niemiłosiernie kopani, bo przeciwnicy nie nadążali. Dali się sprowadzić do poziomu zwykłych "łamaczy kości", przykre... :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Dokładnie. Jeszcze nie tak dawno zachwycałem się Realem Raula, Hierro, Zidana, Macmannaman czy Beckhama. To co obecnie prazentuje Real to niestety poziom kultury podwórkowej...a szkoda, bo to wielka drużyna...
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

McManaman, Fowler i Redknapp... ach te zlote czasy Liverpoolu... :D

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Kto wybiera się dzisiaj na mecz Legii?
Obrazek

ODPOWIEDZ