8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Pająk »

Xet pisze:Trzeba jakieś pistolety załatwić do tego zestawu.
ja robiłem z karabinów z lego... :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

ja też, z tych muszkietów i małych pistoletów coś kiedyś lepiłem.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ja planuje kupić klocek buli i porobić im karabiny snajperskie, a koło pasa fiolki z trucizną, coby pasowali do złożenia meneaterów 8)

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Drogo wyjdzie ale fajnie by sie komponowali ze snajperkami jezzeili w jednej ręce :D

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

diuk pisze:Same Gnoblary w Corach :p
Ja myślę nad 3 x 40 :) hehe w tym 40 Traperów... ale tajnego planu nie zdradzam...

Zmieniając temat - będą nowe modele dla Maneaters lub Bulls? pytam do potrzebuję 10x Maneater a nie chcę wojny klonów i zastanawiam się czy skupować bitsy po allegro z brety,empire i woch :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Tak przeglądam tego pdf'a i zauważyłem, że na każdej stronie u góry jest data z godziną.
Jeśli określa ona termin utworzenia strony.. to nad tym bookiem pracowano już w lutym. :o

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

a myślałeś, że co książkę się wymyśla w tydzień, potem tydzień testuje, tydzień koryguje, tydzień przygotowywuje do druku i masz booka w miesiąc ? :D

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

niech ktos wyśle mi tego booka na wykopki@wp.pl bo umręęęę :0

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

nie no co ty ten pdf to plik przygotowany do druku ma nawet spady zrobione pelna profeska
wiec wydaje mi sie ze faktycznie to nie sciema i za miesiac trafi do sklepu :)
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

drpotato pisze:niech ktos wyśle mi tego booka na wykopki@wp.pl bo umręęęę :0
Znowu to samo, coś kiepsko z bystrością wśród miłośników ogrów :P

Przejżyj ten wątek jeszcze raz to może znajdziesz.

Jak Ci się nie uda, to zapraszam - w moim podpisie jest coś dla takich niecierpliwych i niezbyt rozgarniętych ogrów jak ty. ;)

Pzdr.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

kubencjusz pisze:a myślałeś, że co książkę się wymyśla w tydzień, potem tydzień testuje, tydzień koryguje, tydzień przygotowywuje do druku i masz booka w miesiąc ? :D
:mrgreen: może nie od razu miesiąc, ale kurcze, żeby aż 7 miesięcy na przód? chociaż może faktycznie tyle czasu trzeba, się tam nie znam ;-)

nie no co ty ten pdf to plik przygotowany do druku ma nawet spady zrobione pelna profeska
Ten pdf ma malutki błąd w dziale galerii, po stronie 79 powtarza się strona 73 i tak znowu aż do 79.

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

tak jest też jedna pusta strona ale ogólnie jest ok:)
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Hłe hłe, a bym się śmiał jakby na tej pustej stronie GW zrobiło 20 różnych zasad zmieniających całą grę ogrami :D

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Nie strasz :P.

Dobrze rozumiem zasadę Iron Fista że daje jednocześnie +1 do save'a i parry save równocześnie? Bo może powinienem zastanowić się nad oddziałem bulli z tym czymś ;). Choć add hand weapon jest chyba lepsze.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

dobrze, w dodatku daje ten bonus również konno :)

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Majestic pisze:Nie strasz :P.

Dobrze rozumiem zasadę Iron Fista że daje jednocześnie +1 do save'a i parry save równocześnie? Bo może powinienem zastanowić się nad oddziałem bulli z tym czymś ;). Choć add hand weapon jest chyba lepsze.
Generalnie dodatkowa broń wypada słabiej w porównaniu z żelazną pięścią. 6 ogrów w ustawieniu 3x2 wypłaci 3 ataki więcej. To już lepiej wypada dać im save na 5+ i parry save 6+.

as1
Chuck Norris
Posty: 628

Post autor: as1 »

A są już jakieś szacowane ceny nowych figurek?

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Ciężko szacować ceny tak szybko, jednak obstawiam 150 złotych za Stonehorna/Thundertuska (Cena Arachnaroka) po 100 zł za bohaterów, 150 za kawalerię i 120-150 za Scrapę/Działo.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Majestic pisze:Ciężko szacować ceny tak szybko, jednak obstawiam 150 złotych za Stonehorna/Thundertuska (Cena Arachnaroka) po 100 zł za bohaterów, 150 za kawalerię i 120-150 za Scrapę/Działo.
IMO miej więcej tak:
31-36P za Stonehorna/Thundertuska
15-20P za bohaterów
35P za kawalaerię
20-25P za Scrapę

Pomnóż sobie to przez 5 dla stacjonarnych, 4 dla przeciętnego internetowego sklepu, 3,5-3,7 dla najtańszych sklepów i z innych źródeł...

Awatar użytkownika
Brzuchacz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 112

Post autor: Brzuchacz »

Dzisiaj grałem pierwszy raz na na "przciekniętym" booku ogrów z moim nemesis czyli lizakami i z VC(zazwyczaj bardzo łatwy przeciwnik) - nowe ogry miazdżą.

Leadzi - wcześniej służyli głownie do zamiatania śmietnika teraz brakuje im tylko umiejętności robienia kanapek (bo podczas długiej bitwy człowiek się głodny robi)
Ogre charge - co prawda miałem tylko dwie szarże z wynikiem 10+ na kościach ale zmiecenie graveguardowego deathstara (30+ gg z lordem) za pomocą 6 irongutów i bruisera to cud(kości mnie kochały w tej walce przeciwnik nabił aż jedną ranę)
Upgrade dający ASL przeciwnikowi - miazga po prostu miazga
Lore of great maw - cud miód orzeszki


Jako że bitwy odbywały się przy dużych ilościach piwa to jutro rozpiszę się bardziej - a teraz powiem krotko: Najprawdopodobniej będziemy mieli cholernie mocny book:) i niestety pojawią się kryptofani ogrow:/
Wisnia pisze:Mamy w Chodzieży jednego Tyranida, więc widziałem na żywo :)
Na Imperatora tyranidzi w Polsce - boltery w dłoń panowie

ODPOWIEDZ