High Konwersje

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Re: High Konwersje

Post autor: Rabsp »

zastanawiam się czy na turniejach przeszliby waywatcherzy pomalowani w kolorystyce armii jako shadow warriorzy... Jak myslicie? Nie chce psuc modeli i pozbywać się piór na płaszczach(bez piór pewnie bardziej by przypominali SW), a podobają mi się ich modele bardziej niż oryginalne modele shadow warriorów

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

jak najbardziej sie nadaja. sam konwertowalem we w he. pomaluj tylko ladnie w kolorach armii.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

większość na turnieju będzie tak zdziwiona że wystawiasz SW że nie zwrócą uwagi co to za modele
kolejna grupa nigdy nie widziała żeby ktoś wystawiał SW więc nie wiedzą jak wyglądają ich modele
trzecia ostatnia grupa nigdy nie słyszała o SW...
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Rabsp pisze:zastanawiam się czy na turniejach przeszliby waywatcherzy pomalowani w kolorystyce armii jako shadow warriorzy... Jak myslicie? Nie chce psuc modeli i pozbywać się piór na płaszczach(bez piór pewnie bardziej by przypominali SW), a podobają mi się ich modele bardziej niż oryginalne modele shadow warriorów
Z SW dajmy sobie spokój. Lepiej za te punty zwiększyć ilość WL, albo wziąć kolejnego orła. Ale jak już musisz ich brać, to WW byliby jak najbardziej na miejscu, przynajmniej wyglądają jak prawdziwi zwiadowcy, mają maskujące płaszcze i łuki tylko zbroje trzeba by im dorobić dla pełnego WYSIWYGU i dodać jakieś elementy typowe dla SW i już masz punkty za konwersję :) .
Mam z resztą lepszy pomysł: zrób SW z glade guardów, są plastikowi i łatwiej poddadzą się konwersji, żeby, zamiast jak banda żuli, wyglądać tak:
Obrazek
lub, przy większym nakładzie pracy, tak:
Obrazek
Gdyby chciało mi się mieć SW, starałbym się zrobić właśnie coś takiego, a gladzi nadają się tu na bazę bardzo dobrze.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

do zrobienia SW z gladów brakuje mi 6 nóżek :evil: już dawno bitsy leżą przygotowane do sklejenia i czekają na nóżki :mrgreen:
w miedzyczasie wychaczyłem bardzo tanio waywatcherów, więc postanowiłem zrobic SW z nich 8) a jak coś to zawsze moga robić za zwykłych łuczników(nawet muzyka zrobiłem, coby 10 archerów wystawić z muzykiem :lol2: )

btw. może ma ktoś 6 par nóżek od glade guardów :mrgreen: :?:

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »


Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

jeden zasadniczy problem... "0 in stock" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jak myślicie noble na pegazie bretońskim (górę zrobię trochę z SH i trochę z części prince i nobla) przejdzie jako prince na orle ?? (bo niestety pegaza w armii nie mamy a mam fajny pomysł na taka figurkę
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

IMO nie przejdzie, nie ukryjesz końskiej głowy i tułowia tak by wyglądało to jak orzeł.
Obrazek

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Moim zdaniem dobry pomysł, sam chcę tak zrobić, przerabiając na przykład kropierz na bardziej silverhelmowy. Nie widzę powodów żeby tego nie puścić, tym bardziej że pojawiają się w naszych AB takie figsy. Ale ja nie grywam na turniejach więc mnie nie boli że ktoś tego nie puści.
Bardzo żałuję że nie mamy dostępu do pegazistów, IMO bardziej na nich zasługujemy niż Imperium.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Prawdziwa skarbnica zajebistych pomysłów na konwersje:
http://www.the2blackdragons.com/english ... h_HE_1.htm

Awatar użytkownika
nog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: nog »

Zastanawiam się czy nie skonwertować własne strażniczki.Modele metalowe są trudne do zdobycia.
Jak bym miał je robić od podstaw to bym wzorował się na tym:
Obrazek
Obrazek
Myślałem żeby skombinować je z Leśniaków.Zna ktoś dobre tutoriale jak robić kobiece,elfie kształty?
Czy ktoś mógł by opowiedzieć więcej o tej jednostce.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nog, prośba o nie zakładanie nowego tematu, gdy już taki istnieje.

Pozdrawiam,
A.
Obrazek

Awatar użytkownika
nog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: nog »

nog, prośba o nie zakładanie nowego tematu, gdy już taki istnieje.

Pozdrawiam,
A.
Wybacz mi.Właśnie mam taki problem z czego zrobić ciało(Leśniaki,może coś innego)?

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Zna ktoś dobre tutoriale jak robić kobiece,elfie kształty?
Najlepiej byłoby wykorzystać to:

Obrazek

Względnie wiedźmy DE tylko dorobić im jakieś kiecki.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

niektóre torsy od glade guardów mają dwie wypókłości sugerujące płeć żeńską 8) mozesz z tego skorzystac 8)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Co sądzicie o nowych PG gdyby zamiast zwykłych głów dać wszystkim głowy chempiona?Dało by radę?W sumie ryj byłby taki sam ale za to fajnie wygląda :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Kadaj_
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kadaj_ »

Raczej to dużo nie zmieni, po prostu zamiast phoenix guardowych asteriksów będziesz miał phoenix guardowych asteriksów z większymi skrzydełkami przy chełmach.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Tak tyle że zwykłe główki dla mnie są strasznie brzydkie a głowa chempiona jest bardzo fajna.Taka drobna różnica a cieszy oko.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Soulferin pisze:Tak tyle że zwykłe główki dla mnie są strasznie brzydkie a głowa chempiona jest bardzo fajna.Taka drobna różnica a cieszy oko.
Skoro Tobie się podobają, to olej zdanie tych, którym się nie podobają. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

ODPOWIEDZ