"Myśl tfurcza" by Daw [up 26.09 - Fell-Baty+ WIPy]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Re: "Myśl tfurcza" by Daw [up 04.08 - Varghulf PMOTM]

Post autor: ARBAL »

Bardzo fajna, czysta, ładna praca :)
Obrazek

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Znakomicie pomalowana figurka. Świetnie dobrana kolorystyka,rewelacyjnie cieniowanie modelu. Najbardziej podoba mi się efekt wyszarpanej skóry, z której widać mięśnie. WIELKIE BRAWA!!!!!! =D> =D> =D> =D>
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Dzięki za dobre słowa! :) Niesamowity motor się dostaje od dobrych słów i rzeczowej krytyki :)

Zabrałem się za kolejnych Gwardzistów wczoraj jak wstałem po DMP. Jutro, możliwe, że jeszcze dzisiaj 7-mkę skończę i będę miał już 16-tkę więc powolutku składam Gwardię i zaprezentuję cały oddział ze zrobionymi wszystkimi mankamentami :)
Mam nadzieję, że się spodoba :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Gratuluję zwycięstwa =D> =D> =D> :!: .

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Tak pomyślałem, że uaktualnię galerię o WIP w WIP-ie :) Jak widać na zdjęciach mam już sklejonego, opiłowanego i zalepionego Terrorgeja, którego postanowiłem przygotować do malowania jako odskocznię od malowania Gwardzistów którzy również znajdują się na zdjęciach :) Komenty mile widziane i oczywiście z góry dziękuję za konkretną krytykę oraz miłe słowa :)
Enjoy!
PS. Oczywiście dziękuję za dotychczasowe komentarze - jak widać skutkują ciągłym zapałem do pracy :)
Obrazek
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Fajna skałka, jedyna jej wada to że zmienia model trudny do transportu w model cholernie trudny do transportu :D
Szybko kończ podstawkę i zabieraj się do malowania. Calkiem przyjemnie się ten model maluje, szczególnie skrzydła :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Jakoś będe musiał to zdzierżyć jak go będę wystawiał... planuję w niedzielę na bitwę z Wokrze do kampanii wystawić takich dwóch lub trzech... może masz jakiegoś jednego albo najlepiej dwa Gąskowe do pożyczenia? :) Jutro z Gąską się ugadamy :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jutro oddaję Gąsiorowi jednego a dostaje drugiego. Z nim się ugaduj, nie ze mną :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Pomyślałem, że się pochwalę. Trochę gwardzistów maźniętych. Po prawej są pomalowane ale tylko jeden jest na podstawce. Figsy na stół ale tak bardziej w stronę TT+ chciałem iść. Jak skończę cały oddział to wtedy wrzucę lepsze fotki :)

Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mega Gwardia:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Gwardia rewelacyjna... gdybym zbierał wampiry to na pewno miałbym te figsy :)
To co ? jakies blizsze zdjecia pokazesz? :) ...co do pana terrorG. to jeszcze niec
nie mozna powiedziec ale poza na pewno lepsza niz oryginalna - jedziesz dalej :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ładnie ciśniesz. Gwardia już z daleka robi dobre wrażenie. Dawaj lepsze fotki. 8)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde zapowiada się śliczniutki regiment, bardzo fajne kolory tylko przydałyby się lepsze/bliższe zdjęcia żeby się przyjrzeć tym mieczykom.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Trochę tych winiaczy obaliłeś żeby mieć te korki :wink:

Z czego zrobiłeś tą skałkę terrora?
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dastor pisze:Z czego zrobiłeś tą skałkę terrora?
stawiam na styrodur 8)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Styrodur rulez! ;)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Arbiter Elegancji pisze:
Dastor pisze:Z czego zrobiłeś tą skałkę terrora?
stawiam na styrodur 8)
Zgadza się.

Dzięki wszystkim :)
Lepsze zdjątka będą jak pomaluję cały oddział.To zdjęcia robione telefonem więc bez rewelacji. Cierpliwości :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Stara gwardia jest genialna. Muszę sobie sprawić taki oddział. Terror fajnie wygląda w tej pozycji. Powodzenia w transporcie tego skurczybyka :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

wru pisze:Stara gwardia jest genialna. Muszę sobie sprawić taki oddział. Terror fajnie wygląda w tej pozycji. Powodzenia w transporcie tego skurczybyka :mrgreen:
Ja ostatnio transportowałem moje dwa terrogeje w pudle po butach :) Ale fakt, ciężko to cholerstwo gdziekolwiek zmieścić :)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

wru pisze:Stara gwardia jest genialna. Muszę sobie sprawić taki oddział.
Hmm.. rozumiem, że chodzi Ci o tą powyżej... jest jeszcze metalowa ale z Great Weapon's... tamta jest dopiero kozak :) na razie mam 24 - jeszcze muszę gdzieś upolować z 6-ciu i będzie git :) Tymczasem będę wrzucał do tych z GW armored skelletonsów - też są całkiem w pyte.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ