Gildia Kupiecka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Re: Gildia Kupiecka

Post autor: cahir »

To się towarzystwo rzuci :D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 338

Post autor: Varulf »

Do sprzedania 2 Imperial Dwarf 1988. Więcej informacji: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 46#p788546

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Poszukuję runesmith ze starego kowadła oraz jednego z tych patyków, które sterczą z tyłu.

Obrazek
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

mam sprawe.
jakis czas temu na 'targowisku' ktos sprzedawal 10 staro edycyjnych warriorow plastikowych (do zlozenia samemu).
orientuje sie moze ktos, kto to sprzedawal?

bylbym wdzieczny za jakas informacje.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

we wrześniu w finecaście wychodzą:

Dwarf Master Engineer with Great Weapon 50,-
Dwarf Thane with Army Battle Standard 50,-
Dwarf Grudge Thrower 120,-

podane ceny to sugerowane przez GW ceny detaliczne.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ciekawe jaka będzie ich jakość... zwłaszcza BSB :roll:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

chodzi ci o takie białe plastiki z głowami rogatymi lub bez rogów?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed



Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

jeszcze dodadzą: High King Thorgrim Grudgbearer 140,-
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Kupię dwie stare metalowe klopy i/lub 15 starych (4/5 edycja) longbeardów. Stan obojętny, byle figsy były kompletne.

Ponadto nadal poszukuję runsmitha z starego kowadła i jeden patyk z kowadła http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=789674#p789674
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

sprzedam staro-edycyjną drużynę do bloodbowla (tę z lat 80tych) oraz krasnoludzki park maszynowy.

szczegóły w temacie: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=30810

w nadchodzącym tygodniu będę też wystawiał m.in. 50 plastikowych warriorów z 6 edycji i 29 hammererów oraz 17 piratów.

zapraszam :)
...

Awatar użytkownika
thorgrim
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Radom

Post autor: thorgrim »

to ja juz wstepnie rezerwuje 10 hamków i 10 warriorow :D

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

zapewne będzie "tylko całość" :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

rezerwuje 6 hammerersow i 20 6 edycyjnych warriorow z dwurakami :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

jak (złośliwie :P ) zauważył crovaxus wolałbym sprzedawać pakietami. mniej bałaganu dla mnie i niższe ceny dla klientów. :)
1. będzie to na pewno dotyczyć warriorów - z prostej przyczyny - 1/3 jest w wypraskach jeszcze (w 90% kompletne w bitsy), 1/3 ma sklejone korpusy (czasem z głowami) i osobno broń oraz tarcze, a 1/3 to odzyskane z DOT3 korpusy i jakieś ręce (dodaję mnóstwo bitsów zapasowych - głowy, ręce z bronią, itp). co oznacza, że z tego wszystkiego da się zmontować ponad 50 zawodników z różnym uzbrojeniem (kuszami, ręczną i 2ręcznąbronią, tarczami). i jeszcze bitsów sporo zostanie. ale tylko przy zakupie całości.
2. co do hammererów (których jednak jest 30 :) ), to całe mnóstwo ofert dostałem, więc rozpatrzę sprzedaż nie tylko całości, ale pewnie i 10tek.
3. piraci to zabójcy Long Dronga i pójdą tylko jako całość.

pod koniec tygodnia ogarnę zdjęcia i zamieszczę w temacie.

jeśli ktoś zdecyduje się na zakup całości dwarfów, to oferuję całkiem sporą zniżkę/gratisy :)

zapraszam z ofertami na PM (także na pojedyncze regimenty/maszyny). od razu jednak dziękuję propozycjom typu: "dam 3 dychy za 2 działa. podjechałbyś do mnie to bym przed zakupem obejrzał jeszcze". [-X
...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Popchnij się z kowadła na Bemowo, to pogadamy ziąąą! :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

czemu złośliwie. rozmawialiśmy wcześniej i wiedziałem że całość więc tylko poinformowałem iż zapewne tak zostanie ;] jeśli odebrałeś jako złośliwość to przepraszam.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

crovaxus pisze:czemu złośliwie. rozmawialiśmy wcześniej i wiedziałem że całość więc tylko poinformowałem iż zapewne tak zostanie ;] jeśli odebrałeś jako złośliwość to przepraszam.
odebrałem to jako żart i do tego udany, więc nie masz za co przepraszać :)
...

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Jutro wracam do kraju i w zwiazku z tym zglaszam chec nabycia kilku metalowych minerow (zwyklaki) i bugmans rangerow (moze byc command, moga byc sami zwykli). Ewentualne oferty na PM.

ODPOWIEDZ