Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Cauliflower »

KrzysiekW pisze: Jak ktoś wystawi varghulfa z drobnymi zmianami jako terrorgeista, to nie będzie tragedii.
A dlaczego akurat tak?
Przecież terrorgeisty są dostępne normalnie w sprzedaży. Jak ktoś chce grać na 2 abomach, terrorgeistach, czołgach to niech idzie do sklepu - kupi i pomaluje, a nie doklei do wargulfa rogi, lub zlepi dwa klanraty ze sobą...

IMO powinniście dopuszczać dobrze wykonane konwersje + konwersje modeli, które ciężko dostać lub ich nie ma typu shriny, furie, itd

IMO!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

Dobrze prawisz cauliflower :)

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Cauliflower pisze:
KrzysiekW pisze: Jak ktoś wystawi varghulfa z drobnymi zmianami jako terrorgeista, to nie będzie tragedii.
A dlaczego akurat tak?
Przecież terrorgeisty są dostępne normalnie w sprzedaży. Jak ktoś chce grać na 2 abomach, terrorgeistach, czołgach to niech idzie do sklepu - kupi i pomaluje, a nie doklei do wargulfa rogi, lub zlepi dwa klanraty ze sobą...

IMO powinniście dopuszczać dobrze wykonane konwersje + konwersje modeli, które ciężko dostać lub ich nie ma typu shriny, furie, itd

IMO!
Też mi się tak wydaje ale już nie chciałem nic pisać co by znowu nie zostać posądzonym o narzekactwo... :P

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Będzie tak, jak na każdym masterze. Drobne proksy w granicach rozsądku przechodzą, może z jakimiś drobnymi karniakami. Śmiecioarmie, szczególnie te mające na celu wykorzystanie do granic możliwości formatu, będą tępione.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Czy jeżeli dolepiłem Bragowi ogrzy sztandar zamiast haka na końcu kija przejdzie jako bsb?

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

KrzysiekW pisze: Bardzo proszę o przesyłanie armii w formacie pdf (zrobionych za pomocą programu np. doPdf - obsługa intuicyjna) lub .html. Zaoszczędzicie mi sporo pracy. Jak ktoś wysłał np. text summary a mu się chce i przerobi na któreś z powyższych, to będę zobowiązany. :)
czy dodatki nalezy usunąć? konie, crew itp? tak jak to sie robi przy wysyłaniu rozpisek na forum?, albo wszystko zywcem przekonwertorowac do PDF ?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

W kwestii hobbystyki decydujące zdanie ma Jankiel, w razie pytań "czy to moze być" prosze słać pmki lub maile do niego. :)
tilt112 pisze:czy dodatki nalezy usunąć? konie, crew itp? tak jak to sie robi przy wysyłaniu rozpisek na forum?, albo wszystko zywcem przekonwertorowac do PDF ?
Rozpiskę z AB po prost przerobić na pdf. Wierzchowce itp. zostają. No normalnie, jakw wydrukowanej z ab rozpisce.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Mam tylko jedno krótkie pytanie- czy opłata za nocleg dla niegrających powinna być wpłacona wcześniej przelewem na konto- czy można to zrobić na miejscu? I wtedy liczyć na gościnność jakichś grających kolegów :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Nocleg niegrających...

Generalnie dopuszczamy, pod warunkiem
1) że w ogóle będzie miejsce (powinno być). Priorytet w zajmowaniu pokojów mają gracze turniejowi i osoby zaangażowe w organizację.
2) zgłoszenie orgom obecności osoby spoza "grona turniejowego",
3) uiszczenia opłaty na miejscu. :)

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Wysłałem ponownie zgłosznie, ozpiska poprawiona na pdf :wink:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

biały pisze:Wysłałem ponownie zgłosznie, ozpiska poprawiona na pdf :wink:
Super, dzięki. :) Bardzo mi to przyśpiesza pracę. Przepisywanie txt do buildera w celu wydrukowania jednak zbiera trochę czasu, a chcielibyśmy żeby jednak rozpiska zwierała charakterystyki, jakiś opis przedmiotów itp.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

mógł byś sprawdzić czy doszło zgłoszenie moje bo kurcze coś poczta ostatnio mi sie psuje.
Z góry dzięki
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Szymon pisze:mógł byś sprawdzić czy doszło zgłoszenie moje bo kurcze coś poczta ostatnio mi sie psuje.
Z góry dzięki
Może listonosz Cię nie lubi. Pisz od mamy, ją bardzo lubi :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

To było słabe...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Przepraszam za spam maili, wysłałem również w wersji htm z opisem przedmiotów

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Andrzej pisze:To było słabe...
Co Andrzej nie bawią Cię żarty o mamuśkach? :) eh, to młodsze pokolenie...

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

2 warsfinxy i 3 stalkerów pilnie poszukiwane. Dobra %% nagroda dla darczyńcy.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

kotson pisze:2 warsfinxy i 3 stalkerów pilnie poszukiwane. Dobra %% nagroda dla darczyńcy.
ty weś sobie zrób alternatywną rozpę bo chyba troszke bedzie cieżko taką ilość :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zwłaszcza, że ponoć będzie akcja "Burn the prox!!!" :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Dlatego jak nie zdobędę to trudno, nie przyjadę
Andrzej, szkoda że ciebie nie próbowali ''burn'', byłoby śmiesznie
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

ODPOWIEDZ