Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Rabsp »

wpisz sobie w google 8)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Traye pod 5tke harpii... Ostro.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Kto zajmowal pokoj dla Ordinu?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ordin nie jedzie z tego co wiem.

A co do tych trejów, ściągania ze stołów i miliona opcji uzyskania karniaków, to chyba orgowie troszkę przesadzają.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

A kto Ci każe wystawiać shadów albo flamery? :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

no nikt ale to seriuo chore jak mam 5 gutersów i co ture inaczej ich ustawiam to ciezko zrobic tray który bedzie odpowiedni pod kazde ustawienie a serio jest to nie uzyteczne i niefunkcjonalne
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Zaraz wysyłam zgłoszenie ;p

napisze też tu :

Kto mnie poratuje jednym casketem ? ;D, okazało się że pół Wawy pogubiło swoje :p
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, o 20:26 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jankiel jak sie pojawi dokładnie Wam odpowie:)

Następne zgłoszenie poszło - Jakub "Wielki Powrót Pączusia" Stefaniak orki
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wiesz, coś w tym jest. Ale przynajmniej nie trzeba ciągle pilnować odstępu 0,5 cala, co mnie osobiście strasznie wkurza, jak muszę ciągle przypominać o tym przeciwnikowi.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nie wiem czy ktoś o to pytał...
Jest zero litości dla proxigorów, co w sytuacji kiedy mag robi 6 z beasta i nie ma adekwatnego , pomalowanego modelu? Na stole pojawia się "coś" o jego wymiarach czy mag po prostu nie może się zamienić?
To samo w kwestii VC a nadprogramowych oddziałów. Jeśli przeciwnik nie jest zaopatrzony w modele, to one pojawiają się i z automatu zostają usunięte jako niespełniające wymogów (czyli de facto nie wskrzesza nic) czy dopuszczacie przykładowo, położenie kostki albo podstawek?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Andrzej pisze:Wiesz, coś w tym jest. Ale przynajmniej nie trzeba ciągle pilnować odstępu 0,5 cala, co mnie osobiście strasznie wkurza, jak muszę ciągle przypominać o tym przeciwnikowi.
A kto Ci każe przypominać?
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Każe jak już...

Edit:
Ninja ^^

Takie są zasady i tyle.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, o 20:31 przez Andrzej, łącznie zmieniany 2 razy.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Kalesoner pisze:Ordin nie jedzie z tego co wiem.

A co do tych trejów, ściągania ze stołów i miliona opcji uzyskania karniaków, to chyba orgowie troszkę przesadzają.
Ordin nie jedzie, ale pokoj ktos zajal, a np nie widze rezerwacji nikogo z wawy. Jest jakis wolny domek w zwiazku z tym? Z JH i Nemezis jedzie 8 osob z tego co wiem.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Andrzej pisze:Każe jak już...

Edit:
Ninja ^^

Takie są zasady i tyle.
hehe :wink:

No spoko, ja mam tylko 1x5 guterów i jakoś sobie poradzę. Chodzi mi o to, ze strasznie dużo tego czepiania się o pierdoły. Mam nadzieję, że to tylko takie forumowe straszenie, żeby ludzie się dobrze przygotowali, a na turnieju będzie większy luz.
Tutaj poślady w sprawie hobbystyki u niektórych są tak zciśnieniowane, że jakby im między nie wsadzić węgiel, to wysraliby po godzinie diament.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, o 20:37 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Zrób mobilny tray, z odwróconymi magnesami, siła będzie je wypychała, a kombinacji że hoho 8)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Hmm...[z błyskiem w oku zerka w stronę składziku z węglem]
:)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

O jakiej kaloryczności tego węgla mówimy??

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Kalesoner pisze:Tutaj poślady w sprawie hobbystyki u niektórych są tak zciśnieniowane, że jakby im między nie wsadzić węgiel, to wysraliby po godzinie diament.
Nie nie nie - takie coś to jest w Opolu na turniejach więc nie dodawaj już innym zasług. :P
Zresztą lepsze to niż rzeczone "sranie diamentami" jeśli chodzi o szukanie dziur w zasadach czy bieganie z miarką i kłótnie o każdy milimetr.

Naprawdę takie dziwne i nienaturalne jest żeby na turnieju klasy master w kraju który ma najlepszą aktualnie drużynę graczy na świecie wymagać adekwatnych i pomalowanych figurek? Więc po co wogóle te figurki? Grajmy w karcianki...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak!!! Grajmy w Magica :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Pokój Ordinu jest nasz, tj warszawski.
Pisałem wczęsniej pmkę miał być crus, shino, nemezis i jh. Ordin nie jedzie, nas jedzie więcej więc wszystko się zgadza. Pokoik mamy. Dobrze piszę?? ;)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ