Incoming: Storm of Magic

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Re: Incoming: Storm of Magic

Post autor: G'N'R »

W tą niedziele ma być tj. 25, 1600 pkt. aczkolwiek nie cały som.
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Inradil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: Inradil »

W domenie metalu są 2 świetne czary Meteoric Ironclad (2+ ward save) i Quicksilver Swords (automatyczne rany po trafieniach !). Szczególnie dobre dla HE takie klocki SM dochodzące do oddziału prawie bez strat i przeżuty trafień w połączeniu z tymi czarami to coś pięknego :) Możliwość użycia Stegadona ! Ten dodatek trochę wywraca do góry nogami wiele rzeczy, 8 ed wprowadziła mnóstwo odświeżenia a tutaj jeszcze takie coś ! Liczyłem na kawalerię WL, ale cóż nie tym razem (nie traćmy nadziei ;p)

P.S
To chyba nie jest stały dodatek prawda ? To jakaś kampania ? Alternatywa ? Chyba nie wejdzie na stałe do zasad itp ... a może się mylę ? Tak chyba było z kampanią Storm of Chaos. Kiedy to wyszła armia slayerów itp ...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przeżuty to może być kapeć przez psa...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Inradil pisze:W domenie metalu są 2 świetne czary Meteoric Ironclad (2+ ward save) i Quicksilver Swords (automatyczne rany po trafieniach !). Szczególnie dobre dla HE takie klocki SM dochodzące do oddziału prawie bez strat i przeżuty trafień w połączeniu z tymi czarami to coś pięknego :) Możliwość użycia Stegadona ! Ten dodatek trochę wywraca do góry nogami wiele rzeczy, 8 ed wprowadziła mnóstwo odświeżenia a tutaj jeszcze takie coś ! Liczyłem na kawalerię WL, ale cóż nie tym razem (nie traćmy nadziei ;p)

P.S
To chyba nie jest stały dodatek prawda ? To jakaś kampania ? Alternatywa ? Chyba nie wejdzie na stałe do zasad itp ... a może się mylę ? Tak chyba było z kampanią Storm of Chaos. Kiedy to wyszła armia slayerów itp ...

Storm of magic to coś w rodzaju Apokalipsy do Wh40k, z tym że da się sensownie pograć nawet na mniejsze punkty. Ot, taki zestaw zasad żeby móc powystawiać wielkie potwory i jeszcze bardziej cisnąć z magii. Raczej nie będzie zbyt często dopuszczany na turniejach, choć fajnie gdyby był choć jeden oficjalny turniej w roku na tych zasadach ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Magia jest koszmarna, już teraz jest niszczycielka, a dzięki tej książce bitwę może wygrać samotny mag jak dobrze rzuci...
Ale potwory są świetne, te fajnie było by dopuścić. Jakby dopuścić je na większości turniejów to było to marzenie każdego konwertera(wreszcie moja night goblinowa hydra mogła by za coś robić, poza herosem na rydwanie) i pewnie potworki lepiej by się sprzedawały.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Od Cataclysmów nie ma IFek a najsilniejsze da się rzucić dopiero przy kontrolowaniu większej ilości Fulcrumów od przeciwnika. Nie przesadzałbym z tym przegięciem.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Chodzi mi o to że magia zbyt dominuje grę. Poza tym sam przyznasz że część z potworami jest fajniejsza(nie liczą paktów) jest fajniejsza

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

EvilOne pisze:Chodzi mi o to że magia zbyt dominuje grę. (...)
Takie pytanie, jak nazywa się dodatek? Trzy możliwości:

- "Storm of Blades"
- "Artillery Storm"
- "Storm of Magic"

;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dobre :)

Prawda jest jednak taka, że tylko garstka ludzi będzie w to grała, bo nikt nie lubi kombosów :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Natknąwszy się na post debeliala:
A ma ktoś może skany z White Dwarfa nowych potworów do Storm of Magic? (...)
Są jakieś nowe stworki do SoM ? Mam silnie ograniczony kontakt do WD, a nie będę specjalnie przez neta zamawiał jeden numer.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Żadnych nowych Potworków nie ma, kolega chyba prosił o staty tego co jest w booku SofM i zdaje się że część tych Monsterów była opisana w którymś WD.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Sprzedawca z naszego lokalnego sklepu mówił mi że w nowym white dwarfie są nowe Scrolls of Binding, zawierające nieujeżdżanego Stonehorna, Thundertuska i Mournfangi. Te stworki są nowe w tym sensie, że nie ma ich normalnie w księdze SoM.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Oooo kurde to nie wiedziałem, co prawda do Chaosu to mi nie pasują zbytnio ale opcja bardzo fajna. Jednak wolę Giant Spined Chaos Beast, czy Exalted Blodthirstera :twisted: Te dwa Potworki gniotą system i robią spore zamieszanie :lol2: Bestia już do mnie jedzie tylko jeszcze pomalować to cholerstwo trzeba #-o
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Karlito pisze:Oooo kurde to nie wiedziałem, co prawda do Chaosu to mi nie pasują zbytnio ale opcja bardzo fajna. Jednak wolę Giant Spined Chaos Beast, czy Exalted Blodthirstera :twisted: Te dwa Potworki gniotą system i robią spore zamieszanie :lol2: Bestia już do mnie jedzie tylko jeszcze pomalować to cholerstwo trzeba #-o
Burżuj :lol2: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Grał ktoś może w SofM na Exalted Bloodthirsterze, jak on się spisuje?
Jak interpretować Kairosa w SofM, skoro mogę mu wybrać 8 czarów z różnych Lorów, to jak na kółku magii wypadnie któryś z nich to powoduje to, że mam wszystkie bonusy, czy jednak mogę bonusować jedynie Lore Tzeentcha?
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Chyba nie ma problemu? Czar z domeny jaka zostanie wylosowana ma bonus do casta a inne nie

ODPOWIEDZ