Legionowo sklep/miejsce z warhammerem

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Major1112
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa

Legionowo sklep/miejsce z warhammerem

Post autor: Major1112 »

Witam, czy jest może sklep bądź miejsce gdzie można zagrać w warhammera , miło spędzić czas ,malować ?
Śmierć usmiecha się do Wszystkich , lecz jedyne co możemy zrobić to uśmiechnąć sie do Niej

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Sklepu chyba nie ma jako takiego, ale niedawno stosunkowo reaktywował się Earthshaker czyli Legionowski kgb. Z tego co mi widomo chłopaki gdzieś grają u siebie i nawet baze terenową niezłą mają. : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Radze zagadac z Trubasem, on zapewne orientuje sie gdzie mozna teraz pograc w Legionowie.
Obrazek

Major1112
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Major1112 »

a ma ktoś z nim jakiś kontakt bo ja bym z chęcią umówił się w ta sobotę na jakaś grę :D
Śmierć usmiecha się do Wszystkich , lecz jedyne co możemy zrobić to uśmiechnąć sie do Niej

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

W sobotę jest turniej:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=32104

Zgłoś się i zagraj :wink:
Obrazek

Major1112
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Major1112 »

ja jescze do turnieju sie nie nadaje :D potrzebuje nauczyciela :D . Czy ktoś tam w Legionowie w sobote , udzieli mi kilku lekcji ?
:mrgreen:
Śmierć usmiecha się do Wszystkich , lecz jedyne co możemy zrobić to uśmiechnąć sie do Niej

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Major1112 pisze:ja jescze do turnieju sie nie nadaje :D potrzebuje nauczyciela :D . Czy ktoś tam w Legionowie w sobote , udzieli mi kilku lekcji ?
:mrgreen:
Proste. Masz PM :)
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Zablokowany