8.10 Magic Traders Pre Arena

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: 8.10 Magic Traders Pre Arena

Post autor: PiotrekN »

Możesz mnie dopisać jak znajdziesz chwilkę:

Piotr Nowak ID 1633 Empire ;)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Już znalazłem chwilkę :wink:
Wisła Kraków.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Butan masz być, bo mam te blchy dla Ciebie... od 2óch miesiecy :P. Sevi Twoje zamówienie tez jest gotowe. Piotr Twoje w zasadzie też...
xYz

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

proszę o zapisanie mnie na turniej
Darek Gałek
ID:3879
Ksywka: Wolf lub DARKolfDOG

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wpisz mnie
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

@Undead
Jednak nie wezmę udziału w Turnieju więc możesz spokojnie wygrać :D
@Gremlin
Pojawię się odebrać Traye

Czy ktoś może sprawdzić czy jest odpowiednia ilość blatów? (spora ilość była brana przez 40k i leżą one w bibliotece na rajskiej).

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

c4h10 pisze: Czy ktoś może sprawdzić czy jest odpowiednia ilość blatów? (spora ilość była brana przez 40k i leżą one w bibliotece na rajskiej).
Dostałem informację z MT, że jest wystarczająca ilość blatów :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Mam nadzieję że nie będzie z blatami tak jak z posprzataniem sali...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dziś tam będę na turnieju Warhamera Inwazji to się rozejrzę i wieczorem dam znać czy aby nie zapomnieli o czymś powiedzieć :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Makiety zabrałem do odnowienia ale trochę zostało więc powinno styknąc na te 8 blatow

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

PiotrB pisze:dziś tam będę na turnieju Warhamera Inwazji to się rozejrzę i wieczorem dam znać czy aby nie zapomnieli o czymś powiedzieć :mrgreen:
Ok, czekamy na info
Zaobacz też czy mały pokój jest sprzątnięty ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Faktycznie gracze z 40 k nie oddali blatów. Przegrzebaliśmy z właścicielem całe MT i znaleźliśmy 8 blatów - więcej nie ma i nie będzie do soboty....W małym pokoju bajzel na kółkach...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ech. Dobrze że jest te 8 blatów, tyle nam wystarczy.
Zmniejszamy limit do 14 osób.
Dzięki Piotrek za wizję lokalną :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

PiotrB pisze:Faktycznie gracze z 40 k nie oddali blatów. Przegrzebaliśmy z właścicielem całe MT i znaleźliśmy 8 blatów - więcej nie ma i nie będzie do soboty....W małym pokoju bajzel na kółkach...
40k nie oddali blatów bo tak się z nimi umówiliśmy (łatwiejszy transport). 40+ blatów leży w bibliotece.

Dzięki za sprawdzenie czy jest ich wystarczająca ilość.

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Mnie jednak nie będzie
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Sevi jak nie będzie posprzątanego pokoiku to trzeba sie ich otwarcie jutro zapytać czy chcą te turnieje czy nie?/...bo jak maja to w dupie to po prostu sie zmieni miejsce lokali i tyle.

PS: Może mi ktoś p[rzynieść 5 x kawalerie imperium??

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Tak się zrobi, już jest drugi raz jak pokój nie sprzątnięty, do tego podają mi inną informację o blatach niż jest w rzeczywistości :x
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Panowie 2 sprawy.

Na turnejach sklep nie zarabia a battlowcy nie kupują w sklepach więc nie ma co się dziwić że nie pałają entuzjazmem do organizacji tych turniejów .

Druga sprawa jest taka że te turnieje w pewien sposób świadczą o naszym klubie bo to my je organizujemy, a więc jeżeli takie rzeczy będą się dalej działy na zasadzie że obiecane jest ze bedzie mała salka a okazuje się ze jej nie ma to trzeba zmienić lokal i już. Nie wiem jakie są możliwości turniejowe w Vanaheimie, ale jeżeli Wam by granie tam odpowiadało to ja bym proponował się przenieść. Sklep jest fajny, zaloga interesuje się co się dzieje, jest bardziej nastawiona na bitewniaki, więc można by coś podziałać z nimi jeżeli będą chętni. Tereny mamy , blaty mamy, ludzi od organizacji mamy. Potrzebujemy tylko miejscówki w której można coś zorganizować.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Vanaheim to turniej góra 10 osób. Jest tam zdecydowanie mniej miejsca choć oczywiście ja tam wolę grać to trzeba sobie jasno powiedzieć ,że warunki w MT są lepsze. Nie ma więc co się ambicją unosić chyba ,że macie jakiś inny lokal na oku. Chwilę pogadałem z jedynym z właścicieli MT i sam mi przyznał ,że tak naprawdę nie wiedzą co robić. Figurek tam za dużo nie ma - więc na sprzedaży nie zarobią - nie wiadomo czy będą to rozwijać czy nie. Nie wyglądał na człowieka który wie czego chce w tym temacie. Pozwalają robić turnieje bo nie chcę zamykać sobie pewnych dróg ale co będzie dalej to sami nie wiedzą (to oczywiście moje wrażenie). Na pewno nie ma co do nich "szczekać" . Trzeba grzecznie a konkretnie. No i raczej z szefem bo z pracownikami to naprawdę szkoda czasu...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Miejscówkę zmieniać, tylko jak będzie na 100% zapowniona kolejna.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

ODPOWIEDZ