Chaos Lord

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chaos Lord

Post autor: Grolshek »

Dmtrij pisze:damm You! Myślę, że nad interpretujesz moją wypowiedź. Na prawdę nie każdy człowiek mówiący do Ciebie chce robić z Ciebie durnia.
Jakbym napisał
nie masz stubborna, wiec nie wjedziesz nim w żaden oddział
byłoby git i byś się nie obrażał?
Oj tam oj tam. :roll: Napisałbym że nie gram na takim lordzie a jakbym grał to w żadne klocki bym nie wjeżdżał bo nie do tego on służy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ostatnio pykalem sobie na lordzie na kucyku z hellfire sword i helm of many eyes - jest w porzadku, bo na 2800 miesci sie do niego jeszcze serfer i kawa z faworka. Dobry motyw w ture z 3 hitow skosic smoka...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

W sumie fajne, ale jak dla mnie bez warda jest nieco za miękki :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Strach pomyśleć co z takim lordem zrobi jakiś kowboj z dragonhelmem ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wsadzalem go do jazdy pod 2 shriny, czesto gesto tego warda dostawal. A nieprzyjemne challenge bral za niego BSB. Zreszta bez przesady - dragonhelm to sejw raptem na 2+, jedna palka wpadnie i lecisz do piachu. PoK tak samo...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

swieta_barbara pisze:Wsadzalem go do jazdy pod 2 shriny, czesto gesto tego warda dostawal. A nieprzyjemne challenge bral za niego BSB. Zreszta bez przesady - dragonhelm to sejw raptem na 2+, jedna palka wpadnie i lecisz do piachu. PoK tak samo...
+ true

też wierzę w hellfire sworda, jest fajny, a przy 5A z 5S kiedyś komuś wypadnie to 1 a w tedy ginie z bomby każdy heros, z lordami na 3+, a to powinno się stać średnio w 3 turze CC

w najgorszym jest przy HE z stardragonem, z 2+ na FA, a koleś ma do tego 2+SV z re-rolem i 4+ warda masakra jakaś :roll:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obecnie juz u mnie z rozpy wylecial, inaczej nie pisalbym o nim, ale bylem dosc zadowolony. Stardragon to miekka picz, jak sie go troche porani, to sciaga go nawet dyskowiec. Wielki ambaras...

Zaluje, ze nie walczylem z dwoma abomkami ani gwardia, a przeciw DE nie mial nawet szans zlapac hydry, bo dosc szybko nawiazal walke z pokiem na smoku. Smoka ubil w 2 turze walki, ale lord mnie w koncu uwalil z Soulrendera.

Taki lord jest spoko, ale potrzeba bardzo specyficznej rozpy pod niego, a to tak naprawde czesto prowadzi do oslabienia ogolnego potencjalu armii.

Jak bede mial jeszcze fantazje poprobowac, to chcialem nurglowca na kucu z father of blades, armour of damnation i tricksterem, tez moze niektorych ziomkow zaskoczyc, bardzo ciezko jest go skroic mimo braku warda.

ODPOWIEDZ