8.10 Magic Traders Pre Arena

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Re: 8.10 Magic Traders Pre Arena

Post autor: Skaven »

Tu nie chodzi o szczekanie bo znam już ich od momentu jak brodą lekko do lady sięgałem :D Chodzi o to że jeżeli z kimś na coś się umawiasz to warto dotrzymać słowa. Oczywiście bitewniaki sa tam mniej ważne niż karcianki, ale to normalna hierarchia bo inaczej by się nie utrzymali. Jest jeden turniej bitewniaków w miesiącu a reszta to inne eventy. Dobrze to wygląda w obecnej formie i się opłaca, ale jak już coś się robi to niech ma to ręce i nogi.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

nie no spokojnie nikt nie będzie naskakiwał...tylko po prostu tak myślę że jak oni i tak nie inwestują w figurki to poco w nieskończoność ciągnąć tam turnieje jak i za kasę na nagrody nic fajnego nie kupisz bo niema.
Z reszta nawet jak złożysz zamówienie to też nie ma bo....bo w sumie nie wiem czemu....ja się kodeksu do TK nie doczekałem wiec kupiłem farby a Catafractus na walizkę na figurki czega już chyba ze 4 miechy.
Tylko mi nie wciskajcie że nie było jak zamawiali bo GW niedługo wyjdzie na firme która ma tylko na papierze....:D
Zobacze na turnieju jak to wygląda i przemyśle sprawę.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Niestety nie będzie mnie na turnieju :(

@Undead, challenge rozegramy przy najbliższej okazji ;)

Pozdrawiam

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

dzięki za turniej, graty dla zwycięzcy , jak zawsze przyszła połowa zapisanych ludziów ;)
xYz

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Nie ma Kotsona, nie ma frekwencji.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyniki:
1. Andrzej
2. Gremlin
3. Bercik
4. Górken
5. Undead
6. PiotrB
7. Wolf
8. Sevi
9. PiotrekN

Gratulacje dla zwycięzcy, i zapraszmy na kolejny turniej!
Wyniki zgłaszam do ligi :)
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Turniej świetny, szkoda tylko, że tak mało osób :/


1 bitwa vs WE Gremlina

Śmieciowa rozpa, nie za bardzo było jak urwać punkty. Coś tam mu pozabijałem, zagraliśmy 4 tury i skończyło się 12:8


2 bitwa vs Imp Piotrka

Ołtarz, arcy life, priest, BSB, pegaz, 2xinżynier, 40 halabardników, 2x5 najtów, 10 najtów, 2xmortar, 2xcanon, 2x6 fastów

Ucieszyłem się niewidząć czołgu, ale nadal pozostawały mortary. Ustawiłem wszystko w kresce i raźno pomaszerowałem do przodu. Zaczynałem, Piotrkowi nie poszło strzelanie. Dodatkowo, nieobeznany z HE stwierdził, że 10 najtów z 2 herosami wygra z 20 WL.To zaważyło na grze, bo bez głównego oddziału-kontry nie miał szans powstrzymać 70 WL. Gdyby miał czołg i 3 mortary, miałbym o wiele ciężej.

20:0


3 bitwa vs WoCh Górkena

w cholere herosów, 50 maruderów, 20 chosenów, 20 warriorów, 2 shriny, 5 najtów

Przed bitwą stwierdziłem, że niestety, ale jestem w dupie. Przeciwnik miał 36 pkt, ja 32. NIby spoko, byłem w stanie odginać chosenów przez całą grę orłami i pozabijać całą resztę i spokojnie zrobić 14-15 pkt. Ale okazało się, że ostatni scenariusz to B&G, a jedyne punkty złamania były na chosenach i warriorach. Czyli w najbardziej optymistycznym warriancie robie 11 pkt, co jak łatwo policzyć nie wystarczy żeby wygrać. Nie było więc rady, trzeba było zabić chosenów. Na moje szczęście, Górken nie skalkulował pkt i nie siedział w rogu broniąc się, co dało mi jakieś szanse. Szło ok, ogarnąłem większość armii i około 4 tury wszarżowałem w chosenów z wardem 3+ i 5T 30 WL od przodu, 20 WL od tyłu oraz 30 Łucznikami od boku. No i zaczeła się rzeź. Po 3 turach CC zredukowałem chosenów do 6 i zabiłem BSB, sam tracąc około 30 WL i 15 łuczników. Podliczamy CR, wygrywam o 1. Break 5,6. Hurra!!! Przerzut, 1,1. Chwila ciszy. I okrzyk: Ale przecież zabiłem Ci BSB, nie zdałeś :D

Świetna bitwa, sporo kminienia no i ten epicki combat 50 WL z 20 chosenami i 5 herosami, wszystko z wardem 3+ :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Andrzeju magowie Górkena mieli tylko 4+ warda. A tak poza tym to jakim cudem wygrałeś combat skoro on Ci tyle ran zadawał? :P
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Fuck, to w sumie mogłem po nich bić. A wygrywałem, bo sam też co nieco zabijałem (miał co turę do zdania około 20 wardów), poza tym miałem tył, bo 3 szeregi i sztandar, co łącznie dawało 7 CR. Jak mu źle poszły hity i zabił tylko 6 więcej niż ja, to przegrywał :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Andrzeju, ale dlaczego on łamał się na piątkach? Przecież choseni mieli nie tylko warda ale i stubborn!?????
Skoro więc rzucił 6 - to sobie spokojnie dalej walczył!!!! Więc tak jak piszesz walka nie mogła się zakończyć!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Napisał break 5 i 6 czyli w sumie 11 :idea:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

A to inna sprawa -myślałem, że chodziło o brejk 5, a kulnął 6. Jeśli 11 (5+6) to zwracam honor. Zmylił mnie ten przecinek w miejscu +.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

a tu jest moja relacja z turnieju...zapraszam do lektury :D
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=16&t=32334
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

PiotrB pisze:Napisał break 5 i 6 czyli w sumie 11 :idea:
Dokładnie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

@Andrzej
cholera wlasnie sobie uswiadomilem sobie ze nie miales przerzutow na bsbka bo mam wiecej inicjatywy od Ciebie:( ale coz urok grania na kacu po 3h spania i dotego speedowanie;) Może odegram sie nastepnym razem np przy okazji Areny lub innego lokalu;)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

a że niby z jakiej paki ? [-X Elficki ma 7 a chaosowy 6 :D
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

nie widziałem sytuacji ale Górkenowi pewnie chodzi o to że WL ma 5I...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ