Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Re: Piłka nożna

Post autor: Wilczek. »

Całkiem ciekawa ta kolejka,

nie to, że źle życze Koronie bo mimo wszytsko wole ją od Lecha, ale coś czuje, ze dziś seria bez porażki się skończy.

W niedziele też pojedynek na szczycie Ruch z Legią, serce mówi, ze Ruch, rozsądek niestety Legia....

A w poniedziałek kolejny ciekawy mecz. Derby Łodzi!

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Oj, kibicowałem Koronie, ale się nie udało. Lech ukrócił im pressing skutecznym rozgrywaniem, a do tego sam pokazał charakter w obronie. 6 żółtych dla kielczan i nieodgwizdana dość perfidna ręka Stilica trochę mi zniesmaczyły obraz pod koniec.
Fajny mecz tej kolejki to będzie Wisła kontra Jaga z Frankowskim, a dla mnie najważniejsze, żeby Bełchatów nie odskoczył Cracovii w punktach :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Lech wygrał imho zasłużenie jedną bramką, choć mogłoby być różnie, gdyby Korona wykorzystała 100% sytuację w I połowie...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

No dzisiaj może sie rozstrzygnąć w znacznej mierze czy Legia wyjdzie z grupy w LE. Mam nadzieję że nie wyjdą na boisko sparaliżowani jak w meczu z PSV i potwierdzą niewątpliwie dobrą formę w ostatnim okresie. Nie podoba mi się od jakiegoś czasu postawa Vrdoljaka, jakiś taki przybity i bez werwy jest ostatnio... może przyjście Żewłaka trochę go przybiło bo teraz właśnie Michał bardziej lideruje w drużynie. Mam nadzieję że dzisiaj Ivo się obudzi i zagra tak, jak to miało miejsce w zeszłym sezonie i wspólnie poprowadzą Legię do zwycięstwa.
Co do Wisły to chyba pozostało im jedynie statystowanie w swojej grupie bo z Fulham raczej nic nie ugrają, szczególnie w obecnej formie. Ta drużyna nie ma stylu, słabo gra w obronie i straciła dwóch, jeśli nie trzech podstawowych zawodników na jakiś czas (nie wiem co z Sobolewskim). Szkoda bo w europejskich pucharach kibicuję każdej polskiej drużynie.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Wisła pokonała Fulham 1:0!!!! =D>
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No w końcu coś pokazali, dla Wisły to duży wynik =D> .

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ha, dwa zwycięstwa jednego dnia. Dawno nie było. :P
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Legia też 1:0 z Rapidem. Zajebisty doping Legii na wyjeździe. Piękny wieczór :)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Brawo nasi =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

I najważniejsze - nie wygrali z byle kim :!: =D> =D> =D> :D .

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

LEGIA WARSZAWA :!: Zajebisty mecz, mogliśmy wygrać 3-0 gdyby Rado wykorzystał dwie setki w pierwszej połowie. Rapid dostał nauczkę za zlekceważenie Legii, myśleli że przejdą spacerkiem przez ten mecz, a tu dupa, dostali wciry. Trener Rumunów wyszedł na mecz uśmiechnięty i wyluzowany, a już po 5 minutach mina mu zrzedła hahahahaha :D

Graty dla Wisły, wreszcie pokazali trochę porządnego futbolu.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

W zeszłym roku złamałem sobie siódemkę [dolną :) ] wskutek zgrzytania zębiszczami podczas oglądania Legii.
W tym sezonie ręce składają się do oklasków, więc dentysta nie zarobi , co najwyżej ortopeda, gdyby panowie z Ł3 wyhaczyli miszczunia :) Naprawdę fajnie się ten zespół ogląda , mimo oczywistych i nadal irytujących błędów obrony. Oby tak dalej. Skorża zaliczył chyba rekord- 7 meczy ligowych bez porażki...

PS- czy pieniąchy wydane na City się szejkom zwróciły? Pewnie nie, ale mecz był historyczny...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Legia w tym sezonie po prostu gniecie, jestem pod ogromnym wrażeniem =D> Najfajniejsze jest to że potrafimy wygrywać w LE polskim składem w przeciwieństwie do Wisły. Skorża bardzo urósł w moich oczach w ostatnim czasie, wprowadza do pierwszego zespołu Młode Wilki, obrona wreszcie gra dobrze, potrafimy grać w ataku pozycyjnym, coraz lepiej nam idzie granie na jeden/dwa kontakty w ofensywie i to nawet pod polem karnym rywali =D> Jak widzę Legię w akcji to mi się morda uśmiecha od ucha do ucha, aż chce się to oglądać =D> Borysiuk, Rybus, Wolski, Żyro, Kucharczyk, Górski... można tak jeszcze wymieniać, to jest wynik świetnej pracy z młodzieżą i naprawdę profesjonalnego podejścia do szkolenia małolatów, jeżdżenia po Polsce i wyłapywania talentów. Wreszcie legijna machina działa jak należy i idzie ostro do przodu :D Żeby tylko było tak dalej a będziemy mieli w Polsce klub potrafiący rywalizować regularnie w europejskich pucharach =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

L-ka CWelka;)

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Szkoda że w derbach tak nie pograliście 8)
Obrazek

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

+1

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Duke pisze:Szkoda że w derbach tak nie pograliście 8)
A Wam jak tam w pucharach idzie ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Karlito pisze:Legia w tym sezonie po prostu gniecie, jestem pod ogromnym wrażeniem =D> Najfajniejsze jest to że potrafimy wygrywać w LE polskim składem w przeciwieństwie do Wisły. Skorża bardzo urósł w moich oczach w ostatnim czasie, wprowadza do pierwszego zespołu Młode Wilki, obrona wreszcie gra dobrze, potrafimy grać w ataku pozycyjnym, coraz lepiej nam idzie granie na jeden/dwa kontakty w ofensywie i to nawet pod polem karnym rywali =D> Jak widzę Legię w akcji to mi się morda uśmiecha od ucha do ucha, aż chce się to oglądać =D> Borysiuk, Rybus, Wolski, Żyro, Kucharczyk, Górski... można tak jeszcze wymieniać, to jest wynik świetnej pracy z młodzieżą i naprawdę profesjonalnego podejścia do szkolenia małolatów, jeżdżenia po Polsce i wyłapywania talentów. Wreszcie legijna machina działa jak należy i idzie ostro do przodu :D Żeby tylko było tak dalej a będziemy mieli w Polsce klub potrafiący rywalizować regularnie w europejskich pucharach =D>
Spoko, spoko. Pewnie pół roku temu sprayowałeś na murach "Legła".

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

w jakich derbach ?

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

głupie pytanie;)

ODPOWIEDZ