15.10.2011 Płomienie FENIXA XI 2800pts BEZ EURO [Włocławek]

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Re: 15.10.2011 Płomienie FENIXA XI 2800pts BEZ EURO [Włocław

Post autor: Scimitar »

miejsce 9te - miasto WEJHEROWO :D

pzdr
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

BLACK-GUARD666
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: BLACK-GUARD666 »

mały błąd się wkradł Rafał Piotrowski DE nie Empire :)

katerek
Masakrator
Posty: 2986
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Dzięki za miłe 3 bitewki :
1. Grolshek epicki czelendż i piękny podarek od "Helusi" co w pierwszej rundzie wybuchła :P...później "Duża Stopa" ustawiła bitwę...Ale za to potrójną maskę (co najmniej !!!) wpakował mi klimatem i miodnością armii. Grolshek cuuudeńka :)...wynik 18:2 dla mnie.

2. Bigpasiak i jego armia "opalu", trochę nam ta bitwa się ślimaczyła (wiem wiem Pasiak chciał zachować pozory że kmini na mnie jakieś mega taktyki :) ) Ogólnie po 3 rundach wynik 13:7 dla Pasika i pewnie w miarę rozwoju wynik ewoluował by w kierunku maski.

3. Imperialny Siena...Bitwę można określić ogólnie jak macanie się dwóch jeży zwarzywiony czołg na środku zablokował wszystko i w sumie dwa najbardziej bitne regimenty nie dotarły na bitwę. MVP starcia byli huntsmani :shock:. Wynik 12: 8 dla Pisz-mena

Wszystkim dziękuję za grę i uświadomienie jakie kiszki mam w rozpisce i w rozstawieniach 8)... ogólnie turniej "noł stres noł pejn" :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Niech ktoś wrzuci foty :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

To i ja wrzucę dwa słowa:

Pojechałem do Włocławka rozpiską złożoną na wszystkim co miałem na półce najładniejszego:
Klepacz serfer, bsb serfer, duży mag heaven pieszy, mały konny tęczy, 30 maruderów, 20 warriorów, 2x fast, 5 konnicy, 6 trolli, warshrine, helka, 2xpsy. Rospa totalnie klimatyczna nie mająca nic wspólnego z siłą ale za to jak wyglądała 8)

1. Katerek orki

Helka robi to samo co w 3 turnieju z rzędu czyli po raz piąty wybucha zabierając ze sobą 2xfast, połowę bsb i odrobinę reszty armii. W fazie magii wchodzi duża stopa na if-ce, depcze mi po armi trafiając 3 hity i na tym koniec gry. Reszta bitwy to desperackie próby uniknięcia maski. Udane. 2-18.

2. Heptun elfy z lasu

Lewa flanka z dwoma klepaczami i helką do przodu, mag kosi orły błyskawicami i popychaczkami, Heptun wystawia 6 wardancerów z bsb i dużą magiczką na szarżę dyskowców, szarża w ten klocek ale widzę na prawej flance przeklętego altera z strzałami no armour save siekącego mi po najtach więc szatański pomysł cała magia i helka w niego, efekt ? Alter stoi jak stał helka missfire 1 i tyle z mojej maski zostało... Szósty misfire na trzecim turnieju i szósty wybuch !!!!! #-o Wjeżdżam lordem w 6 treekinów, mam 5 ataków z przerzutem, 6 siły, magiczne ataki, 1+ save, 3+ warda, treekiny powinny spłynąć w jedną góra dwie tury, zadaję 2 rany na jednym treeku dostaję zwrotne 18 ataków, 5 saveów do zdania, 5 niezdanych na 3+, 5 wardów na 3+ 2 niezdane #-o W następnej rundzie treeki dostają kanapkę z najtów warshrinea i lorda i oczywiście ze swoich 6 ataków zabijają lorda... =D>
14-6

3. Lubin emoelfy

Bitwa bez historii. Łańcuch błyskawic na ifce przewędrował przez całą armię Lubina, w drugiej rundzie to samo i armia elfów wyparowała... Maska w 2 rundzie.
20-0

Na następny turniej też przyjeżdżam tylko tym razem może jakaś ocena malowania ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

jutro wrzucę więcej :)

Niestety telefon słabo dawał radę przy kiepskim świetle :(

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Dzięki za turniej, zwłaszcza dla chłopaków z Bydgoszczy i Trójmiasta, za przybycie do nas w licznych składach. Pozostałym także dziękujemy.
Kto robił zdjęcia, Wojtek, Siwek?
Dawać :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

No, nareszcie dorwałem się do kompa ;p

Przywiozłem tą ekipę z trójmiasta i szczerze to nie wiedziałem czego się spodziewać - a rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Super stoły, dobre tereny, sprawna organizacja i jedna z najlepszych miejscówek jakie widziałem ! Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na przyjazd :) Postaram się być stałym bywalcem płomieni feniksa ;)

Należy też wspomnieć o ''narybku'' - jest to jedyny ośrodek, ktory ma tylu młodych graczy. Super, że tak to się rozwija - oby zostali w warhammerze na dalsze lata ;)

pzdr!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Niestety jesteśmy niedoceniani w środowisku przez tych którzy nigdy u nas nie byli i myślą że włocławek to batlowe zadupie :?
Ale wpadajcie często miejsca nam dla was nigdy nie braknie :wink:

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3723
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

:twisted: Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek :twisted:

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

nie działa :roll:
krystian1wielki pisze:Niestety jesteśmy niedoceniani w środowisku przez tych którzy nigdy u nas nie byli i myślą że włocławek to batlowe zadupie :?
:
nie dramatyzuj :lol2:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

krystian1wielki pisze:Niestety jesteśmy niedoceniani w środowisku przez tych którzy nigdy u nas nie byli i myślą że włocławek to batlowe zadupie :?
Ale wpadajcie często miejsca nam dla was nigdy nie braknie :wink:
Drogę zróbcie do mastera ;) No i zlikwidujcie fotoradary, to Jagal będzie częściej przyjeżdżał :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3723
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

muchozol pisze:nie działa :roll:
krystian1wielki pisze:Niestety jesteśmy niedoceniani w środowisku przez tych którzy nigdy u nas nie byli i myślą że włocławek to batlowe zadupie :?
:
nie dramatyzuj :lol2:

@Mucha już działa :) gdyżbowiem aczkolwiek zaznaczyłem "Oglądaj tylko Ty" :twisted:

@Krystian - Włocławek to zagłębie nowych talentów battlowych - za kilka lat będziemy mieli czołówkę w kraju jak tylko "młodzieżówka" będzie tak intensywnie wchłaniać zasady i chętnie jeździć na turnieje.

@Scimitar - droga do mastera została ustalona i mam nadzieję, że Fenix w końcu będzie miał zaszczyt zaprosić Polskę do Włocławka.
:twisted: Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek :twisted:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajna impreza, żal, że nie udało mi się dotrzeć :(
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Duuużo zdjęć mojej prześlicznej armii i cudownych rzutów :lol2: Fotograf zrobił dobrą robotę =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3723
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Jak tu nie zrobić fotki miscasta Helenki, a potem tych dwóch KB i Twojego warda na dwóch szóstkach :twisted:

@Jaszczurka - który ID ligowy podać 3094 czy 3717 ???

@Karol Bajno - zarejestruj się do ligi, bo brak twego ID ????

Jak to uzupełnimy to wysyłamy wyniki turnieju :)
:twisted: Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek :twisted:

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Rewelacyjny turniej, świetna miejscówka, dobre stoły i tereny. Sympatyczne 3 bitwy, bez żadnych spinek. Będziemy starali się przyjeżdżać na kolejne turnieje.

PS. Wielkie podziękowania dla Muchozola za przenocowanie naszej ekipy.

eddie
Chuck Norris
Posty: 406
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Na stronie.ligi mam wpisane 3717 wiec taki.mam :)

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

podaję numer kolegi:
- Karol Bajno - ID: 3966
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3723
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Shinue - uzupełnij te dwa brakujące numery i możesz wysyłać wyniki do ligi 8)
:twisted: Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek :twisted:

ODPOWIEDZ