Diabeuu'owa Galeria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Re: Diabeuu'owa Galeria

Post autor: BAAGRRAA »

Uważam, że kolor skóry wilka zlewa się nieco z płaszczem. Jeśli chodzi o podstawki i elementy na nich to są one OK. I tak jak poprzedni krytycy mówili, maluj bez błyszczyka.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Po przerwie z warsztatu zszedł ork i gryzoń:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze, sugestie i uwagi jak zwykle mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4459
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Gryzoń świetny =D> Co to za model?
Ork nieco mniej mi się podoba (czemu się tak świeci?) :)

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Gryzoń to reaper - zestawie są dwa szkodniki, drugi nie pokazuje migdałków ale jet równie uroczy.
A co dokładnie w orku nie tak, malowanie czy sam model?
a świeci się po lakierowaniu, niestety matowy lakier na elementach niemetalowych za słabo pokrył - będzie poprawione.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4459
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ork traci w zestawieniu ze szczurkiem powyżej (model i malowanie gryzonia jest IMO lepsze: kolory, kontrasty). Skóra orka na zdjęciach wygląda płasko, kolory zlewają się ze sobą - może przez ten błyszczący lakier.

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Faktycznie szczurek fajny. Ork mógł być lepszy. Skóra nie powinna się odbijać od światła jak szkło. Może dopieść ją bardziej washami lub pocieniuj. Kolory zbroi i dzidy jak najbardziej w porządku. Włócznia wygląda albo na krzywą albo na złamaną przy drugim końcu, chociaż u orka to wszystko jedno.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Szczurek odjazdowy =D> , natomiast ork ma mordę jak Chewbacca :wink: :mrgreen: . Świeci się pewnie od nadmiaru zielonego washa.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Mam pytanie o barbarzyńcę z pierwszego postu, jakich kolorów użyłeś do pomalowania skóry? :)
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Wybaczcie, że tak próżno dopowiadam, ale braki czasowe dają mi się we znaki..
@Xen - skóra to triada reapera "taned fleash"

@smiejagreg - :) fakt mordę ma Chewbaccową, ale wszystkie orki iliady tak mają. Zielonego washa nawet kropli nie było, to lakier zrobił swoje.

A oto co ostatnio zmalowałem (jakość fotek jak zwykle u mnie pozostawia wiele do życzenia):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze, uwagi, krytyka jak zwykle mile widziana!

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Pan z Ilyad Games wyszedł całkiem nieźle, szkoda że fotki słabe i nie da się lepiej ocenić.

A typ na koniu strasznie się świeci, to matowy lakier? Ja osobiście odradzam używanie lakierów, w ostateczności jeśli jest taka potrzeba to mat.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

A jak się nazywa figurka tego barbarzyńcy? I jak jest podzielony w zestawie? (w sensie czy odlany jest cały czy w częściach do złożenia) :)
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Trzeba zacząć od tego że ta firma już nie działa, i tylko na ebayu przy dużym szczęściu można utrafić modele od nich. Ja mam dwie babeczki właśnie z Vorag Barbarians, z tej frakcji jest też ten typek, w ich przypadku tylko rączki są do doklejenia chyba, a u typa to nie wiem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Ciesze się, że vorag CI się Ignis podoba. Niestety foty słabe jak zwykle u mnie. Fotokubełek też mnie przy tym wku..., bo mimo rozjaśnienia zdjęć wkleiło mi oryginały.
Elf na koniku istotnie lakierowany na błyszcząc. Większość figurek zabezpieczam lakierem (w przyszłości pociągnę wszystkie matowym) - córka czasami się bawi papmperkami :mrgreen:
@ Wertyg - Jak pisała Ignis barb jest z Iliady, a rączki tak jak u babeczek też były oddzielnie z tym, że dwie z puklerzami i po jednej z toporem i mieczem. Pochwale się tylko jeszcze, że moja kolekcja voragów jest nieco większa, wzbogacona o szamana, virgo, chiefa i dwie (takie same) kapłanki z pejczykiem.

Pozdrawiam !
K.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Ja mam takie panie:

Obrazek

Obrazek

a Virago zazdroszcze.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

To tylko ebay zostaje? (a na ebayu nic nie ma prócz tej virago za ponad 200zł... :roll: )
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Dawno nić nie wrzucałem, więc kilka pamperków jakie ostatnio zmalowałem (foty jak zwykle słabe :cry: )...
banshee
Obrazek
Obrazek

kapłanka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i liściasty mag
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam K.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurcze, figsy wyglądają na fajnie pomalowane, tzn. widać potencjał :mrgreen: Zrobiłbyś w końcu jakieś lepsze fotki, te wyglądają na robione telefonem 1,2 Mpx niestety. A chyba szkoda Twojego malowania na takie fotki, zrób na ciemnym tle...

ODPOWIEDZ