ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: ETC 2012

Post autor: Cauliflower »

Myślałem o Młodym, ale nie wiedziałem czy będzie chciał - jeśli chce to ja jestem JAK NAJBARDZIEJ ZA!
Tym bardziej jeśli nie chciałby grać, a być couchem - jest to bardzo ważna funkcja, a osoba taka jak Młody byłaby couchem idealnym.

Ja popieram zatem duet Crus + Młody, obaj grali na Euro nie raz i moim zdaniem jest to obecnie dwójka najlepszych graczy w Polsce (chociaż Młody teraz mało gra).

Tomek, mimo całej sympatii, wydaje mi się, że nie będzie miał czasu na pogodzenie tej roli z obowiązkami uczniowsko-domowymi, na euro był raz, no i też niezdrowa byłaby sytuacja 2 selekcjonerów z tego samego klubu.

Ja proponuję ustalić termin zgłaszania kandydatów i możliwość krótkiego posta od nich jak widzą siebie w tej roli, a potem to już wszystko w rękach LL..... ale mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnych emocji.

pozdrawiam :wink:


P.S. Trochę smutno bez wujka Dębka, no ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym ;)
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Z graczy po strtacie Debka ja z kolei widzialbym Crusa, Mlodego i Zbyszka/Tomka.

I nie jest tu klub istotny, gydz jestes stprocentowo pewien, ze istotniejsze jest miejsce na etc niz klub.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Cauliflower pisze: P.S. Trochę smutno bez wujka Dębka, no ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym ;)
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Ze sceny chyba nie schodzi. Na razie tylko napisał ze nie będzie selekcjonerem.

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Dzięki za zauważenie mojej skromnej osoby. Powiem szczerze że roli selekcjonera chętnie bym się podjął, ale jak Crus zauważył na drodze stoi przyszłoroczny egzamin radcowski. Nie ma on stałego terminu (a na jego wyznaczenie jest czas do 30.06.2012) i w efekcie nie mogę obecnie dać gwarancji że będę miał na Warhammera czas wtedy kiedy będzie trzeba. Zatem jeśli selekcjonerów chcecie wybierać w tym roku (co jest dość logiczne i słuszne) mnie nie liczcie - jest niewątpliwie kilka pewniejszych osób.

Uważam że Crus będzie jako selekcjoner doskonałym wyborem.

Co do drugiej osoby - warto dać się wypowiedzieć Zbyszkowi, Młody to też mocna kandydatura, osobiście sugerowałbym rozważyć też Shina - jako coach walnie przyczynił się do naszego sukcesu, miał dobrze rozpracowane przeciwne teamy, na pewno wie o co w tym wszystkim chodzi i nie zawiedzie.

Co do trzeciej osoby - jest zbędna. Selekcjonerstwo to nie demokracja gdzie dwóch zawiąże koalicję a trzeci będzie w mniejszości bo tak się to może skończyć. W razie czego ja mógłbym być tym trzecim, ale szczerze uważam że jest to całkowicie zbędne stanowisko.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Według mnie ten rok pokazał że system działa dobrze, a jak działa dobrze to nie ma co zmieniać.
2 selekcjonerów działało idealnie.
Zostali oni wybrani przez LL, powtórzmy to po prostu.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zbierzmy kandydatury na LL, do powiedzmy 3 tygodni. nastepnie 2 tyg na głosowanie i mamy selekcjonerów dośc szybko i sprawnie na początku grudnia
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Laik pisze:Według mnie ten rok pokazał że system działa dobrze, a jak działa dobrze to nie ma co zmieniać.
2 selekcjonerów działało idealnie.
Zostali oni wybrani przez LL, powtórzmy to po prostu.
Działało idealnie ponieważ został wybrany tylko jeden - Dębek - a Zbyszka wziął samodzielnie Dębek jako doradcę... wg. mnie wszelkie głosowania na LL to jeden gruby Wał... jeśli Zbyszek ma chęci i czas poprowadzić repe do najbliższego ETC to dajcie Jemu wybór z kim chce dyskutować i spierać się o koncepcję repy, a nie narzucać wszystko z góry - "demokratyczne" decyzje oddajcie do naszego kochanego Sejmu gdzie nie ma żadnych argumentów nie wspominając o jakichkolwiek celach.

W momencie gdy Zbyszek nie będzie chciał kotynuować tego co rozpoczął z Dębkiem to wtedy niech kandydaci wśród Siebie wybiorą - są trzej chętni - jeśli każdy z nich chce prowadzić Repe niech zademonstrują jak potrafią się porozumieć i przedyskutować za i przeciw... między sobą - uważam to za wiele lepsze rozwiązanie niż lipne głosowania na LL.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie wiem skąd taka niechęć do LL i głosowań na niej - to właśnie na forum LL padła propozycja 2 selekcjonerów, Barba i Dębka i LL zagłosowała żeby powierzyć im to zadanie http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=27&t=26623
- skąd myśl że tym razem będzie inaczej?

Według mnie obecnie na LL zasiadają, w większości ogarnięci ludzie i nie ma żadnych kwiatków w ważnych sprawach.
Myślę że np. jeśli Barb będzie chciał dalej sprawować tą funkcję to oczywistym jest że dostanie poparcie
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jeżeli Barb nie będzie z jakich przyczyn chciał się podjąć tej misji to wtedy można robić głosowanie. Jeżeli zechce wziąć to brzemię na swoje barki to wtedy sobie dobiera pomocnika.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dmtrij pisze:zbierzmy kandydatury na LL, do powiedzmy 3 tygodni. nastepnie 2 tyg na głosowanie i mamy selekcjonerów dośc szybko i sprawnie na początku grudnia
Skąd ty bierzesz te liczby :roll: Kandydaci do 5-6 Listopada, głosowanie tydzień max. Do poniedziałku, bo master w weekend jest. Oszczędzamy sporo czasu, okaże się jeszcze, że na Mackach nie będzie wiadomo co i jak. Osoby, które chcą wystąpić w roli selekcjonerów zrobią to i nie potrzebują 2 tygodni, a głosowanie nie ma potrzeby wydłużać bo kandydatów będziesz miał na palcach jednej ręki, max 8. IMO.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Dmtrij pisze:Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
A nie zauważyłeś, że większość tych co chcą kandydować nie ma dostępu do forum LL?
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Asassello pisze:
Dmtrij pisze:Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
A nie zauważyłeś, że większość tych co chcą kandydować nie ma dostępu do forum LL?
Oj tam, oj tam ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Asassello pisze:
Dmtrij pisze:Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
A nie zauważyłeś, że większość tych co chcą kandydować nie ma dostępu do forum LL?
Ja postawie głosowanie na forum LS, aby dopełnić master plan :D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Asassello pisze:
Dmtrij pisze:Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
A nie zauważyłeś, że większość tych co chcą kandydować nie ma dostępu do forum LL?

Ale mają przedstawiciele klubu i to oni mogą zgłosić kandydature.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

As Smiechu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Mojego nie mają ;), dalej chcecie sie licytować ? :mrgreen:
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Młody, mogę być Twoim przedstawicielem :D


Skoro już i tak napisałem, że popieram to musze dalej popierać! :D



Wszyscy wywołują Barba, a o Barbie ani słychu ani widu i tu i na TWF, a ważne jest też to, żeby selekcjoner dopilnował naszych spraw na twfie. Tam trzeba regularnie wchodzić i czytać co inne państwa forsują, to też jest ważna rola selejconera. To naprawdę muszą być zaangażowane osoby, jednorazowa deklaracja w październiku to za mało.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Smiechu pisze:
Asassello pisze:
Dmtrij pisze:Lidder, masz rację zakładam temat na LL na kandydatury
A nie zauważyłeś, że większość tych co chcą kandydować nie ma dostępu do forum LL?
Ale mają przedstawiciele klubu i to oni mogą zgłosić kandydature.
I przedstawiciel Ordinu będzie przedstawiał wszystkich 2-3 kandydatów ze swojego klubu? i w ich imieniu odpowiadał na ewentualne pytania ludzi. ;-)

Zróbcie to po ludzku i dajcie ten temat na forum ogólnodostępnym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Cauliflower pisze:ważne jest też to, żeby selekcjoner dopilnował naszych spraw na twfie. Tam trzeba regularnie wchodzić i czytać co inne państwa forsują, to też jest ważna rola selejconera. To naprawdę muszą być zaangażowane osoby, jednorazowa deklaracja w październiku to za mało.
zostań selekcjonerem selekcjonerów :)

ODPOWIEDZ