KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Romendakil
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Romendakil »

@Caledor19

Ale nie ma żadnego problemu. Undead pytał więc odpowiedziałem.
Jak będzie to dobrze, choć moim zdaniem w dniu rozpoczęcia to już za późno. Pojawi się niejasność i może nie być czasu na jej przemyślenie i doprecyzowanie.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

fajny macie ten temat - dobrze się czyta ten flame :)
Brak merytorycznych postów (a niektórzy to chyba powinni nauczyć się wypowiadać bez wulgaryzmów).

Jeśli chcecie żeby coś takie wypaliło to może zacznijcie od czegoś mniejszego, bardziej określonego. Liga trwająca od listopada do marca, beż żadnych zasad (a raczej zasady: "ustalcie se sami") nikogo nie zachęca - za dużo niewiadomych i za długie zobowiązanie że będzie się w to grało.

Jakoś ligi w Bydgoszczy, Wrocławiu i Warszawie się spokojnie odbywają - zobaczcie jak to wygląda i przenieście po prostu na swój teren. Potem możecie próbować rozkręcać coś większego.

pozdrawiam
Obrazek

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

Cóż.. ja Ciągle zastanawiam się nad zapisaniem do ligi i wciąż nie jestem pewien. Moim zdaniem nowych graczy(takich jak ja) może odstraszać trochę górna granica punktowa. Mam na myśli brak odpowiednich figurek i to że pierwsza osoba wyznacza ilość pkt. W moim przypadku wyglądało by to tak że jeżeli ktoś wyznaczy 2999 to ja od razu musiałbym oddać mecz walkowerem natomiast gdybym był pewny niższej granic pkt(2400) to byłoby łatwiej zorganizować początkujących

Awatar użytkownika
hassan_the_grim
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: hassan_the_grim »

Hm no goracy temat rzeczywiscie sie zrobil :)

Natomiast w kwestii konstruktywnej, IMHO Asassello napisal 2 wazne rzeczy:
- scisle ustalenie zasad wplynie na zainteresowanie, bo ludzi odstrasza za duzo niewiadomych
- podpatrujmy jak robia to inni. czasy sie zmieniaja, a my sie dziwimy ze nie ma graczy. Moze trzeba do nich inaczej podejsc.

Undead, chcialbym z Toba i z kims ew. z Legionu ustalic konkretnie te zasady. Bede sie kontaktowal z Wami jutro...
War does not determine who is right - only who is left.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Romendakil pisze:
Undead pisze:
Romendakil pisze: nie znalazło się w zasadach nic co mogłoby mnie zainteresować .
a czego oczekiwałeś????...bo pisałeś o wszystkim tylko nie o swoich wymaganiach
Napisałem przecież 5 punktów do doprecyzowania, odpowiedziałeś, jak dla mnie nadal mało precyzyjnie w kwestii scenariuszy choćby (czy mogę wybrać scenariusz z gospodą z RB?, albo Alea iacta est? ). W kwestii rozstawienia terenów też oczekiwałem innego rozwiązania.

A ogólnie oczekiwałem sztywnych ram i zasad ligi, odrobiny dobrej organizacji i profesjonalizmu jakie (sądząc z opinii) zaprezentowaliście na Arenie.
Undead pisze:2) Scenariusze ustala pierwszy gracz. Tak samo jak zasady danej bitwy.
nie wiem mam ci wypisać wszystkie scenariusze z RB żebyś zrozumiał??...co w mojej odp jest mało precyzyjne??

A w kwestii rozstawienia terenu czego oczekiwałeś że nie wiem jakaś sztuczna inteligencja ci rozstawi tereny??..czy może żebym ja na każdej twoje bitwie się zjawiał i ci układał tereny?

Caledor19 pisze:Romendakil na zorganizowanie ligi maja czas a wszystko bedzie na pewno opisane w dzien startu ligi albo przed dzien startu wiec w czym problem?
Ale co jest tam niejasne???...sory ale napisałem zasady jak dla pięciolatka
Asassello pisze: Jeśli chcecie żeby coś takie wypaliło to może zacznijcie od czegoś mniejszego, bardziej określonego. Liga trwająca od listopada do marca, beż żadnych zasad (a raczej zasady: "ustalcie se sami") nikogo nie zachęca - za dużo niewiadomych i za długie zobowiązanie że będzie się w to grało.
pozdrawiam
IMO wszystko jest jasne...brak jakich zasad???...czy tak trudno ustawić sie na bitwe i powiedzieć swojemu przeciwnikowi że skoro ja wybieram zasady to grajmy na 2600 z ograniczeniami euro??...scenariusz taki i tak albo brak scenariusza.
Syraf pisze:Cóż.. ja Ciągle zastanawiam się nad zapisaniem do ligi i wciąż nie jestem pewien. Moim zdaniem nowych graczy(takich jak ja) może odstraszać trochę górna granica punktowa......
W takim razie zapraszam na comiesięczne turnieje...zawsze coś możemy pożyczyć sproksowac....na czym sie człowiek musi uczyć grać :D

hassan_the_grim pisze: Undead, chcialbym z Toba i z kims ew. z Legionu ustalic konkretnie te zasady. Bede sie kontaktowal z Wami jutro...
Bardzo dużo pracuje wiec w poniedziałek do was wpadnę z kartami gracza paringami i reszta pierdół...wtedy będziemy mieli okazje pogadać :D
w razie czego pisz na PW

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

Syraf napisał(a):
Cóż.. ja Ciągle zastanawiam się nad zapisaniem do ligi i wciąż nie jestem pewien. Moim zdaniem nowych graczy(takich jak ja) może odstraszać trochę górna granica punktowa......


W takim razie zapraszam na comiesięczne turnieje...zawsze coś możemy pożyczyć sproksowac....na czym sie człowiek musi uczyć grać :D
na pewno pojawię się na sobotnim turnieju w vana to może się jeszcze dogadamy w sprawie ligi i mojego udziału w niej. Ja jako gracz VC ciągle używam zombie i szkieletów do uzupełniania ghuli i gg więc jeżeli nie będzie was to bardzo raziło to myślę że miałbym jakieś szanse na udział choćby po to by się czegoś nauczyć

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja chromolę, napisałem posta żebyście dali sobie spokój, poszedłem na impreze, wróciłem i co widzę? 2 strony flajmu #-o

Romandakill po cholere szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma? Nie mogłes zadać tych pytań na priva? Anyway, flajmujcieb dalej, może jeszcze ktoś się zniecheci #-o

edit by Rajtuzer
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Andrzej pisze:Anyway, flajmujcieb dalej, może jeszcze ktoś się zniecheci #-o
Odnoszę przykre wrażenie że to jest właśnie celem Rommendakila...
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Romendakil pisze: 1. Zwycięstwo jest oparte o "duże punkty", ale jak te "duże punkty" się liczy?
2. Grane są jakieś scenariusze czy do znudzenia Battleline?
3. Kto i w jaki sposób rozstawia teren?
4. Wybierający format wybiera też ograniczenia, czy zawsze bez ograniczeń dodatkowych (maszyny, punkty, powtarzanie) ?
5. Kto sędziuje ligę jako całość i poszczególne starcia ligowe?

Ponadto nie ma zapisku o przyjściu na bitwę nieśmierdzącym i umytym !!!

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Syraf pisze: na pewno pojawię się na sobotnim turnieju w vana
JAK CIE WPUSZCZĘ! :mrgreen: :mrgreen: :wink:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Widzę Butan, że został Ci uraz do swojskich, śląskich zapachów :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Butan +1

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Butan 2+ z przerzutem
xYz

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

i z wardem 4+
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Dobra,zrobiłem sobie w pracy małe losowanie i wyszły mi następujące grupy ( jak się ktoś dopisze do poniedziałku to będziemy zmieniać albo zrobimy dodatkową grupę)...

grupa A: RAPTOR, SEVI, GIER ,SYRAF
grupa B: GREMLIN, PIOTR.B, DIBO, KARPIU
grupa C: A.BĄK, GÓRKEN, RITTER, SUCHY
grupa D: FLUFFY, UNDEAD, DAREK GAŁEK,
Ostatnio zmieniony 2 lis 2011, o 20:40 przez Undead, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Undead, Challenge! :P

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

jutro na turnieju?
xYz

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Moze byc i jutro na turze :)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Może i będe zalezy wszystko od Żuka, i tego czy auto gotowe ;P
xYz

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

na turnieju mnie nie będzie bo pracuję natomiast no w lidze of course gramy.... :) :D

ODPOWIEDZ