Głosowanie na DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Głosowanie na DMP

Post autor: ksch »

Panowie!
Na Arenie poczyniono pewne ustalenia dotyczące organizacji DMP 2k12 i 2k13. Obecnie, przez nieporozumienie (mam nadzieję) wzięły one w łeb. Proponuję, aby do nich wrócić i sprawę najważniejszej imprezy sezonu załatwić poprzez consensus, a nie poprzez głosowanie. Pachnie mi to kolejnym tematem "feedback po głosowaniu" i następną nikomu niepotrzebną wojenką. Jeśli taka perspektywa Wam pasuje to spoko - nie będę psuć zabawy, ale jeśli nie, to naprawdę powstrzymajcie na chwil kilka to głosowanie.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie było ustaleń - bo nie mogło być bez większości naszych potencjalnych organizatorów DMP. Była propozycja.
Nie dogadaliśmy się, sprawa zamknięta.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jankiel pisze:Nie było ustaleń - bo nie mogło być bez większości naszych potencjalnych organizatorów DMP.
To ilu was to robi??
100??
Czy jak idziecie sie dogadac o co kolwiek to tez muszą wszyscy przy tym być??
Kuba wez sie uspokój - boisz sie poprostu podjąć samodzielnie decyzje.

No i dzielmy srodowisko Battlowe.

Nie możecie sie dogadac??
Gdzie tu polityka??
Wszystko chcecie załątwiac głosowaniem??

Ehh.
Plany na tansze DMP pujdą w chuj i tyle wam powiem. A taka okazja sie qrwa nie powtorzy.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Panowie a moglibyście się podzielić wiedzą ze słabiej poinformowanymi i powiedzieć jakie to były plany, ustalenia i propozycje?
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ze najblizsze DMP organizuje Gorzów, a następne Kozłów.
Ale chyba Śląskie kluby nie potrafią sie dogadać między sobą więc całe ustalenie szlak trafił.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Maciek - w żołnierskich słowach: Śląsk odpuszcza ten rok, bo w Gorzowie są ETC, więc połączenie z DMP będzie zajebistym batlowym świętem, grzech nie skorzystać. W zamian Gorzów odpuszcza 2k13 Śląskowi. Oczywiście przy poparciu osób, z innych klubów, które przy tym były, żeby nie było, że dwa ośrodki chcą sobie porozdawać wszystkie karty. Rozmawiał Buszman z Jankielem, a potem jeszcze z Lidderem. Jak rozumiem Buszi miał poparcie całego Gorzowa, Kuba z Lidderem poszli trochę na żywioł i jak widać reszta ich środowiska nie poparła ich w 100%. Dlatego Śląsk odezwał się do Szmajsona, żeby coś tam jeszcze nie wiem, zmienić, dogadać, ich sprawa. Responsu nie było, więc Jankiel założył głosowanie. Ot cała historia.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To ilu was to robi??
100??
Czy jak idziecie sie dogadac o co kolwiek to tez muszą wszyscy przy tym być??
Kuba wez sie uspokój - boisz sie poprostu podjąć samodzielnie decyzje.
Wskaż mi jedną osobę w Warszawie, która samodzielnie podejmuje decyzje w imieniu wszystkich.
Kuba z Lidderem poszli trochę na żywioł i jak widać reszta ich środowiska nie poparła ich w 100%.
Jeżeli pójściem na żywioł jest stwierdzenie: "to fajny pomysł, pogadam z resztą i mam nadzieję, że dojdziemy doporozumienia", to nie wiem, jak powinniśmy podejść do tego bardziej rozważnie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Jankiel pisze: Jeżeli pójściem na żywioł jest stwierdzenie: "to fajny pomysł, pogadam z resztą i mam nadzieję, że dojdziemy doporozumienia", to nie wiem, jak powinniśmy podejść do tego bardziej rozważnie.
Ja odniosłem jednak wrażenie, że jesteście dogadani na sicher, a raczej stwierdzenie brzmiało: "jak się Lidder zgodzi to spoko", ale mniejsza o to. Najważniejsze jest to, że głosowanie przy obecnym klimacie to zły pomysł.

2012 Gorzów, 2013 Kozłów - czy jeśli dostaniecie zapewnienie od Gorzowa i nie wiem, 3-4 klubów z całej Polski, że 2013 jest u Was to wracamy do rozmowy?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Ja też byłem przy tej rozmowie i popieram kscha... i bylo mówione 2012 w Gorzowie a 2013 Kozłów...bo Gorzów później odpuszcza...i na Dmp mogą przyjechać Teamy z innych krajów a do Kozłowa raczej nie...


Pozd Tyrant

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

IMO, jeżeli nie podtrzyymali tematu ustalenia poszły się kochać. Troche odpowiedzialności w tym co się mówi proszę.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Tak ale teraz są wszyscy dorośli i wiedza co mówią i była zgoda ze Kozłów odpuszcza Dmp w roku 2012. To niech się pierw dogadają a później ludzi robią w bambuko !!

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tyrant pisze:i była zgoda ze Kozłów odpuszcza Dmp w roku 2012
Czyja zgoda? KrzysiekW jest głównym organizatorem i tylko on może wycofać kandydaturę.
Tyrant pisze:To niech się pierw dogadają a później ludzi robią w bambuko !!
Kandydat z Gorzowa się jeszcze nie wypowiedział. Proszę więc, aby każdy sobie darował posty o robieniu w konia. Nie znacie faktów.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Lidder jak nie znam faktów jak stałem metr od Jankiela jak tak mówił i potwierdzi to Buszmen !!!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Oj, chlopaki, chlopaki...

Dogadajcie sie, bo ktos tu podal fajny argument, ze do Gorzowa moga przyjechac teamy z innych krajow. DMP na 200+ osob? Chyba spoko.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jankiel pisze:
To ilu was to robi??
100??
Czy jak idziecie sie dogadac o co kolwiek to tez muszą wszyscy przy tym być??
Kuba wez sie uspokój - boisz sie poprostu podjąć samodzielnie decyzje.
Wskaż mi jedną osobę w Warszawie, która samodzielnie podejmuje decyzje w imieniu wszystkich.
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale tak dla przykładu: W tym roku odpowiedzialny za Bazyla jest Nemezis, a w zeszłym bodajże JH, albo Kult - już nie pamiętam.
I z tego co sie orientuje to do nich nalezy główna decyzyjność.

A u was gneralnie też Krzysiek powinien trzymać łape na wszystkim i decydować o wszystkim.
Wy powinniscie mu tylko doradzac, a on powinien wybierac mniejsze zło jego zdaniem.

A co do głosowania - zostanie pewnie albo unieważnione, albo zbojkotowane.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Smiechu pisze: A co do głosowania - zostanie pewnie albo unieważnione, albo zbojkotowane.
demokracja demokracją ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie(?)
Ostatnio zmieniony 8 lis 2011, o 11:03 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A u was gneralnie też Krzysiek powinien trzymać łape na wszystkim i decydować o wszystkim.
Wy powinniscie mu tylko doradzac, a on powinien wybierac mniejsze zło jego zdaniem.
I tak jest.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Jankiel pisze:
A u was gneralnie też Krzysiek powinien trzymać łape na wszystkim i decydować o wszystkim.
Wy powinniscie mu tylko doradzac, a on powinien wybierac mniejsze zło jego zdaniem.
I tak jest.

zauwazylem tylko ze wystawił kandydaturę i sie skończyło.. i ty wziąłeś w swoje ręce to... a po 2 powiedzieliście jak dostaniecie DMP to nie zgłaszacie od siebie więcej niż 1 mastera dodatkowo, ale jak widzę że u nich kazda zmienia ustalania poprzedniego to nic nie stoi na przeszkodzie aby powiedzieć że to nie "on" sie dogadywał i wystartowac z 9 kandydaturami na mastery...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Skoro nie podtrzymanie ustaleń przez Rogatego, a dokładnie Szmajsona i Buszmana jest najważniejszym powodem, dla obecnej sytuacji, to ponawiam pytanie do Ślązaków:

Kod: Zaznacz cały

2012 Gorzów, 2013 Kozłów - czy jeśli dostaniecie zapewnienie od Gorzowa i nie wiem, 3-4 klubów z całej Polski, że 2013 jest u Was to wracamy do rozmowy?
To jest zdecydowanie ważniejsze od dochodzenia się o to, kto na co nie odpisał, a kto co do mnie, czy Tyranta, na fajce mówił, a czego nie. Bicie piany odłóżmy do kąta, a siądźmy do konkretów, bo jeśli skończy się na bojkocie głosowania to pół biedy, ale jeśli pójdzie to dalej, to zgrzyt będzie coraz większy.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

ksch pisze:bo jeśli skończy się na bojkocie głosowania to pół biedy, ale jeśli pójdzie to dalej, to zgrzyt będzie coraz większy.

+1
Bede widział sie ze Szmają we Wrocku i pogadam z nim face to face.
Bo każdy ma swój honor i każdy potrafi sie obrazac.

PS.
A co do głosowania - moim skromnym zdaniem jest ustawione, bo nie dość że dałeś (Kubo) tydzien na jego roztrzygnięcie to jeszcze zaraz po założeniu tematu zdązyłes powysyłać PM do kazdego ze śląska [-X

A z tego co pamiętam każde głosowanie trwa na LL conajmniej 2 tyg.

ODPOWIEDZ