Głosowanie na DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Głosowanie na DMP

Post autor: Jankiel »

Mogłem zrobić ustawione głosowanie od razu po Silesianie, kiedy my mieliśmy pełną ofertę i dobre wrażenie po naszym masterze.

Teraz po tym flejmie to słaby dla nas termin. Data głosowania była wyznaczona już z miesiąc temu. Tydzień jest wystarczający, zwłaszcza, ze sa całe dwie opcje. Mogą być dwa tygodnie, może być i cały miesiąc, tylko po co.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Jakim znowu flamie? Kuba flame to będzie, jak to głosowanie się ot tak po prostu skończy. Tego najbardziej chcę uniknąć, bo przecież wiesz, że nie walczę o DMP tu czy tam, tylko o spójność sceny, którą lubię i na której chwilkę już działam.

-edit-
Aha, przy czym, jeśli Rogaci nie odezwą się w ciągu najbliższych dni, to nie ma tematu, bo przecież to nie jest kwestia pomiędzy Śmiechem, Tyrantem i mną z jednej, a Jankielem, Lidderem i Krzyśkiem z drugiej strony :roll:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Ale ja jestem z Rogatego !!! ;] i sie odzywam i jeszcze Busz sie odezwie

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

To nie wiedziałem - sorki :mrgreen: To niech się jeszcze Buszman odezwie ze Szmają. Inna sprawa, że Szmajson tak po prostu głosując też nie ułatwił #-o
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

wdało sie zamieszanie. powoli wszystko odkręcamy. miejmy nadzieje, ze wszystko pojdzie tak jednomyslnie jak w Krakowie.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

B) Kozłów pod Gliwicami
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Laik pisze:B) Kozłów pod Gliwicami
to nie tu
Ostatnio zmieniony 9 lis 2011, o 14:22 przez Tyrant, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie widzę żadnej informacji żeby głosowanie miało być zawieszone – gdzie to przeczytałeś?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

głosowanie nie jest zawieszone, nic mi o tym nie wiadomo. Chyba że Jankiel wie wiecej
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Krzysiek poprostu odezwal sie do murzyna, a nie do szefa czyli Buszmena.
Z tad caly problem.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to jak? Głosować czy nie??
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Aj chłopaki, to w sumie smutne, że nie potraficie się po prostu wziąć i dogadać jak dorośli faceci z jajami, tylko będzie trzeba to głosować.

W sumie teraz to żałuję, że zniknął Marlbork, bo może tej świeżości i otwartości na dialog brakowało.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Cauliflower wiez chce Mastera zorganizowac aby wam pokazac jak to wyglada i tylko mam 3 tearminy kiedy moge zrobic i jest to Lipiec..i sierpien inne odpadaja..bo w akademikach jest full albo jakies konferencje kombatantów.... a stalismy na arenie Jankiel Busz i Ja i dogadalismy sie i nie wiem dlaczego ktos cos pisal do Szmaji jak rozmawiał na temat DMP była z Buszmenem !! Nie wiem poprostu to sa glupie zagrania....

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Smiechu pisze:Krzysiek poprostu odezwal sie do murzyna, a nie do szefa czyli Buszmena.
Z tad caly problem.
Tak na szybko odpowiem cytatem filmowym:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Oxs#t=324s
Idąc tym tropem myślenia jak powyżej, ja o żadnych układach nie wiedziałem, bo do mnie się też nikt nie odezwał (przecież gadania z "murzynami" na Arenie nie mogę brać poważnie, stąd cały problem). ;) :D

A poważnie, to odpowiedź nadciąga. Wróciliśmy właściwie do punktu wyjścia, za to z nowymi danymi. Ale możecie głosować, z chęcią poznamy skalę zjawiska.
Muszę uczciwie napisać, że doceniam wstrzymujący się głos Buszmana, na pewno jest to jakiś argument za porozumieniem.

Jeszcze jedno muszę napisać, w odniesieniu "z kad jest problem": że w ogóle ośmieliliśmy się dać ogłoszenie, tak to widzę. Coś jak wygrana Animosity na DMP. Nikt z kolegów namawiających nas do ustąpienia za cenę przyszłorocznego DMP nie zagwarantuje nam że nie będzie podobnej poruty w przyszłym roku, bo zgłaszając mastera, kogoś do LS a zwłaszcza DMP zawsze się wchodzi komuś w drogę. Miałbym takie marzenie, żeby to naszej propozycji tak zażarcie broniono za rok.

Tyle na szybko, bo na nadmiar wolnego czasu nie narzekam. Jeszcze kilka słów napiszę.

@ Tyrant - bądź uprzejmy nie nakręcać atmosfery. Ja jestem głównym orgiem, ja dałem ogłoszenie i ja odpowiadałem na merytoryczne pytania np. o ceny. Powtarzam, jak chcemy się bawić kto do kogo miał się z czym zwrócić to nikt do mnie się nie zwrócił o jakieś porozumienie. Ergo nic o niczym nie wiem. I na tym najchętniej zakończył bym całą dyskusję, bo mnie strasznie takie głupie teksty nakręcają. :twisted: Tylko znów pytanie, czy o taką dyskusję chodzi.
Napisałem do Szmai, bo to on dał ogłoszenie, on odpowiadał na pytanie i uznałem go za główną postać sceny. Jak nią nie jest, to miał zrobić jak murzynek z filmu powyżej. EOT kto do kogo miał się z czym zwrócić.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

KrzysiekW pisze: Jeszcze jedno muszę napisać, w odniesieniu "z kad jest problem": że w ogóle ośmieliliśmy się dać ogłoszenie, tak to widzę. Coś jak wygrana Animosity na DMP. Nikt z kolegów namawiających nas do ustąpienia za cenę przyszłorocznego DMP nie zagwarantuje nam że nie będzie podobnej poruty w przyszłym roku, bo zgłaszając mastera, kogoś do LS a zwłaszcza DMP zawsze się wchodzi komuś w drogę. Miałbym takie marzenie, żeby to naszej propozycji tak zażarcie broniono za rok.
Tak, jak Ci pisałem - ja broniłbym ustaleń na pewno. A Animosity naprawdę przesadzili :wink:

Laik - głosowania nikt nie zawiesił, pomyliłeś po prostu tematy :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Ksch nie ma co sie denerwować niech robią co chcą zrobiliśmy co mogliśmy a teraz niech organizatorzy niech sie dogadują i martwią.. dobre zagranie dali i to wszystko... najlepiej zamknąć ten temat.. moim zdaniem..;]

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ja się nie denerwuję - ale masz rację - zrobiliśmy co trzeba, siedli do rozmów, niech gadają - liczę, że się dogadają. Tematu bym na razie nie zamykał - może doczekamy się jakiś wieści.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

KrzysiekW pisze: Muszę uczciwie napisać, że doceniam wstrzymujący się głos Buszmana, na pewno jest to jakiś argument za porozumieniem.
jesli dzwonie do Ciebie i rozmawiamy- nie może byc inaczej. moje slowo na poparcie DMP na Śląsku w 2013 teraz masz na forum.

nie chce i nie mam zamiaru stawiac nikogo przed trudnym wyborem. srodowisko jest juz na tyle podzielone, ze nie ma sensu poglebiac tego kryzysu. jedyne co mam nadzieje, ze nastapi to wspolne porozumienie i zespolenie niewielkiej grupy zapalencow, ktorym cokolwiek sie chce.

P.S. mam nadzieje, ze zapisales moj numer telefonu ;)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Po zażartej (kolejnej) dyskusji zdecydowaliśmy się dociągnąć głosowanie do końca. Nie po to, żeby sprawdzać jaką mamy siłę przebicia lub zagarnąć scenę battlową. (Oczywiście nie spodziewam się, ze wszyscy mi uwierzą, ale naprawdę nie jest naszym celem uczynienie z Kozłowa Mekki europejskiego battla)
Przy całym szczerym szacunku dla naszych Konkurentów, jesteśmy przekonani, że zrobimy lepszą imprezę w atrakcyjniejszej cenie i będzie to z korzyścią dla wszystkich graczy. Po to są głosowania i konkurencja, by z roku na rok poziom imprez się podnosił. Niektóre turnieje przepadają, inne się pojawiają ale te które zostają są coraz lepsze. Wszyscy zgodziliśmy się, że co roku powinien pojawiać się nowy ośrodek, żeby stymulować rozwój naszego wspólnego hobby. I zupełnie naturalne jest, że najsłabsza impreza odpada. Czemu w przypadku DMP miałoby być inaczej?
Mamy świadomość, że nie zadowolimy każdego, ale prawdopodobnie te same osoby będą protestować przeciwko naszej propozycji na 2013, nawet jeśli byśmy się teraz wycofali. Wycofując się z kolei dalibyśmy sygnał popierającym nas (nie tylko głosującym, ale i tym którzy nas przekonywali do startu w tej konkurencji) na ile cenimy ich głos.
Możliwość podziału środowiska jest przykra, ale nie sądzimy, żeby osoby (delikatnie mówiąc) zrażone do nas, po oddaniu DMP nagle zaczęły nas kochać miłością namiętną a niespełnioną. Jak napisałem powyżej - każdorazowe zgłoszenie czegoś co wchodzi komuś w konkurencję jest zarzewiem konfliktu, tym bardziej jak to robi środowisko dotąd mało znane. Mamy nadzieję, ze przyszły rok, głosowania na mastery itp rozluźnią trochę atmosferę.
Dodatkowo, nie byłoby tej całej argumentacji o dzieleniu środowiska, gdyby poza nami wystartował ktoś jeszcze i można było wybierać z trzech-czterech silnych kandydatur.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

lohost pisze:przemeczylem sie przez ten tekst, nuda straszna i owijanie w bawelne.
Dzięki :* fajnie, że odpisałeś.
lohost pisze:mamy wiekszosc, nie zawahamy sie jej uzyc.
Durin, RedScorpion, Laik, Szmyt, Jasif, Szymon, KrzysiekW i ja. To całe 8 osób na 39? (nie wiem ile jest dokładnie w LL). Ale ogólnie Twoja logika jest bezbłędna - wygra ten, który będzie miał więcej głosów, ma większość. :lol2:
lohost pisze:rozbawilo mnie to porownanie do Mekki, fantastycznie trafne tylko odwrotnie niz napisales.
No, mnie też. Śmieszek straszny z tego Krzyśka :D

ODPOWIEDZ