Głosowanie na DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Głosowanie na DMP

Post autor: Jankiel »

Z racji zaistniałych okoliczności przedłużam głosowanie do środy do godziny 20:00. Niech każdy sobie na spokojnie zagłosuje po powrocie ze Strategiconu.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Jankielu proszę żebyś opisał zaistniałe okoliczności, bo najwyraźniej je przeoczyłem.

pzdr

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

a co tu objasniać?
Oświadczenia padły dopiero w piątek, a mamy weekend masterowy, więc trzeba dać więcej czasu tym co do Wro jaa
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Lidder pisze:Durin, RedScorpion, Laik, Szmyt, Jasif, Szymon, KrzysiekW i ja. To całe 8 osób na 39? (nie wiem ile jest dokładnie w LL). Ale ogólnie Twoja logika jest bezbłędna - wygra ten, który będzie miał więcej głosów, ma większość. :lol2:
Myślę, że tu bardziej jednak chodzi o to, że w momencie podejmowania przez Was decyzji wynik brzmiał coś koło 15-6, więc dosyć blisko do większości.

Podjęliście decyzję, do której mieliście prawo. Co z tego wyniknie zobaczymy.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Z całym szacunkiem do ciebie krzyś mogles napisac to w 1 zdaniu mamy większość i my mamy dmp, a reszta była mydleniem oczu. To w następnym sezonie macie 9 masterow ?

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Tyrant pisze:Z całym szacunkiem do ciebie krzyś mogles napisac to w 1 zdaniu mamy większość i my mamy dmp, a reszta była mydleniem oczu. To w następnym sezonie macie 9 masterow ?

Zamiast tak pieprzyc to byś może pogadał jak normalny człowiek.
Po kiego ch... tak piszesz??
Co chcesz tym osiągnąć??
Kolejny flaim??

Ja mam powoli wyjebane na tą sytuacje, gdyż cokolwiek próbujemy zmienić to albo spotyka sie ze sprzeciwem, albo okazuje sie niepowodzeniem.

Czas pokaże czy polska scena sie posypie, czy bedzie pieła sie w góre.

Wystarczy czekac, a nie smarować posty jak nasz bardzo znany i lubiany kolega A.B. (alias A.A.) :wink:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Przecież wiemy, że Tyrant lubuje się w teoriach spiskowych, a walka z tym to donkiszoteria...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Skończcie się nawzajem prowokować :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

jako, ze porozumienia brak wystosujemy oficjalna oferte do wtorku.
glosowanie prosze przedluzyc do 14 dni- jak poprzednie. nie widze powodu zeby TO glosowanie mialoby byc krotsze.
nie bede komentowal postepowania niektorych. kazdy wnioski wyciagnie sam.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

glosowanie prosze przedluzyc
Ok
do 14 dni- jak poprzednie
Jakie poprzednie? Zaden punkt regulaminu nie określa długości głosowań, nie ma potrzeby przedłużać o dwa tygodnie, skoro każdy ma na codzień dostęp do neta. Przedłużam do następnej niedzieli do 20:00
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

zadałem to pytanie wyżej ale utonęło w spamie.

@Rogaty Szczur

jakich cen w cateringu możemy się spodziewać?

w temacie widzę że przy szkole są 2 boiska - czy tym razem mieszkańcy nie będą mieli nic przeciwko żeby włączyć oświetlenie po 22.00?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

nie wiem po co te pytania, skoro i tak glosu nie zmienisz. chyba tylko dla podsycenia atmosfery. ale prosze bardzo.
bardzo przystepnych. porownywalnych z cenami w Kozłowie.
co do boiska- dyrekcja dala mi gwarancje na mozliwosc gry z oswietleniem w 2012.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Faktycznie mała szansa abym zmienił głos, cieszę się jednak że padają z Waszej strony takie deklaracje jak ta, bo są one żywym dowodem na to że konkurencja która pojawiła się z naszej strony jest dobra dla środowiska (zarówno my jak i Wy musimy się bardziej postarać z ofertą). Wiadomo że to są detale - ale całość to suma detali właśnie...

Pozdrawiam
Laik
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

wlasnie wrocilem z kilku spotkan.
efekty nastepujace:
znizki na
hotel Gracja*** - 10%,
hotel Qubus**** - od 20%+
hotel Mieszko*** 15%+
hotel Gorzów*** 10%+

najlepsza restauracja w Gorzowie: Don Vittorio ~15%

Wszelkie znizki beda dostepne dla kazdego gracza/towarzysza jedynie na uniwersalne haslo.

Ponadto dostępne będą dodatkowe materace z przynajmniej dwoch szkół.

zeby nie byc goloslownym co do zagranicznych graczy- mam wiadomosc od kilkukrotnego reprezentanta Danii na zapytanie czy bedzie chcial wziac udzial w DMP jako "warm up" przed ETC:

"Hi Marek,

Long time no see

It would definitely be a possible. Personally I would love to come and play in this warm-up event.

Regards,

Vedel"

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

dlaczego czas postow na forum jest przesuniety o 15 minut do przodu?

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Bo to BP, ciesz się że tylko tyle.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Chcieliśmy podziekować za wszystkie głosy!

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Wciąż uważam, że ten sposób wybierania masterów, a już DMP w szczególności, jest szkodliwy, bo prowadzi do kłótni i podziałów, wprowadzając równocześnie cholernie toksyczną atmosferę. No ale najwidoczniej nasze środowisko w większości to nurzanie się w toksynach lubi :roll: To całe - Wy nam tak, to my Wam tak, a u nich to dach przecieka itd.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia na DMP :)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Lidder pisze:Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia na DMP :)
=D> =D> =D>
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ