Pony Thread (OMG PONIES)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pony Thread (OMG PONIES)

Post autor: Tomash »

Infernal Puppet pisze:http://www.youtube.com/watch?v=LfqIEGb2s5w

Polski Winter warm up, musze przyznać wyszedł bardzo fajnie.
Lekkie emo na polski dubbing podtrzymuję (Pinkie Pie powinna brzmieć 200% bardziej wariacko, a Applejack masakra), natomiast tłumaczowi za przekład tekstu piosenki należą się pokłony i brawa =D>

MIJA ZIMA, MIJA ZIMA!

(w ogóle bardzo się cieszę że pomimo mojej nieobecności na forum temat żyje i promieniuje przyjaźnią :mrgreen: )
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Tylko jak miałaby gadać AJ na nasze warunki :D? Kowboj z południowym akcentem... hmmm... może góralska gwara :lol2:?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No właśnie nie mam pomysłu, bo ani gwary lokalne (góralska, śląska, kresowe zaciąganie) ani jakiś szerszy akcent wiejski nie bardzo by pasowały.
Chociaż uprawia jabłka, więc mogłaby chociaż lekkie smaczki mazowieckie wstawiać :D
(sady w Grójcu itd.)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Dubbing w miarę kolejnych odcinków chyba się nawet nieco poprawia. Z "grzywnej" szóstki dobrze podłożone głosy mają TS, FS, i AJ, RA i RD nieco odstają, najgorzej jest IMHO z PP, ale u panny pinkimanni głównym źródłem komizmu jest jej zachowanie i teksty, mniej głos, więc jakoś idzie przeżyć. Dobrze wypadają zaś postacie tła ( Mo, ee..Tro, eee znaczy się, Celestia :wink: , Hoity Tioity, AB i td ). Zobaczymy z jakim poziomem dojdą do finału w 26 odcinku :) .

A kolejny w ingliszu juz 5, więc tylko czekać i oglądać.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

A ja nadal czekam na odcinek w którym scootaloo powinna zostać zwierzakiem RD ;p. Pewnie sobie z trzy tygodnie poczekam ;_;

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »


Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

http://www.youtube.com/watch?v=9PCEp8z7FNg
Dalszy ciąg dobrych kucykowych piosenek, tego nie znałem ;)

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

Domino pisze:http://www.youtube.com/watch?v=9PCEp8z7FNg
Dalszy ciąg dobrych kucykowych piosenek, tego nie znałem ;)
Niezłe. :D Ale ta piosenka jest w dalszym ciągu lepsza. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=t38DPnkD ... re=related

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Fajna piosenka a odcinek 5 taki z początku słaby wydawał mi się ale potem stał się taki jakiś hm wzruszający.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Twój avatar :shock:

Odcinek piąty był dobry, ale obyło się bez fajerwerków. Może to i lepiej? Po ostatnich tęczowych bombach atomowych i zwariowanej Twilight przydał się jakiś spokojny odcinek :D. Żal mi trochę Scootaloo było. Nie ma siostry, nie kojarzę nikogo z jego rodziny, na imprezę nie miał z kim przybyć, zwierzaka też nie ma. Forever alone :D.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Tak źle to nie było, Rarity też momentami zdradzała lekkie objawy stanu psychopatycznego :wink: , no i + za "zorganizowany chaos", sam też bardzo nie lubię jak ktoś mi posprząta i nie mogę potem się zupełnie w tym nowym porządku odnaleźć.
Żal mi trochę Scootaloo było. Nie ma siostry, nie kojarzę nikogo z jego rodziny, na imprezę nie miał z kim przybyć, zwierzaka też nie ma. Forever alone .
Obrazek
:mrgreen:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Dziekan pisze:
Domino pisze:http://www.youtube.com/watch?v=9PCEp8z7FNg
Dalszy ciąg dobrych kucykowych piosenek, tego nie znałem ;)
Niezłe. :D Ale ta piosenka jest w dalszym ciągu lepsza. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=t38DPnkD ... re=related
Owszem, nie przebija tego, ale piratów zamieszczałem parę stron temu już ;). No i jeszcze z prac Wooden Toastera nie można zapomnieć o Rainbow Factory.
Tak w ogóle to jest niesamowite- normalnie słucham tylko metalu, głównie gotyckiego i symfonicznego i ogólnie jestem hermetycznie zamknięty w tych gatunkach :P. A tu przychodzą takie kucyki i autentycznie podobają mi się elektroniczne przeróbki, do tego w wypadku Nightmare Night, z rapowymi wstawkami! Co się ze mną stało :D?

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

:D ech. Mam to samo! Choć jestem w stanie słuchać prawie wszystkiego, to najbardziej lubię rock, muzykę filmowo-epicką i marsze wojskowe. A tu proszę: cokolwiek byleby z kucami było, a ja to na kompa ściągam :p.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Noo, panowie broniesy, co to za brak aktywności ?

Nowy odcinek już wyszedł, a komentarzy nie ma ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Bo nowy odcinek nie zachwycił. Czekam na następny tydzień :D. Wtedy będę szalał zapewne.

Póki co radosna graficzka:
Obrazek

bwaaha :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Radosna :P ... Ja tu sobie właśnie czytam fanfica z crossoverem poniesów na 40K ( http://www.fanfiction.net/s/7468653/3/M ... _is_HERESY ) a ty mi tu psujesz cały nastrój :P .

A odcinek taki zły nie był. Nie poziom luna eclipse, ale jak AB przemodelowała TS fryzurę to mi ładny banan na ustał wskoczył :mrgreen: :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

W tym obrazku za mało krwi jest.

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

historie fanfic :D. Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do ich czytania. Raz tylko czytałem cupcakes. Ech. Szkoda gadać...

Natomiast baaardzo lubię sobie rysować kuce. Zacząłem od normalnych filmowych, ale potem zaczęło się to coraz bardziej rozkręcać: macki, zębiska, demony, pancerze wspomagane, kolczugi, karabiny plazmowe, siły specjalne. Co tylko można wesołego zechcieć. Cały czas staram się zrobić rysunek ( a potem na jego podstawie flasha ) z Luną w otoczeniu oficerów, dokonującą przeglądu maszerującego wojska.

Jakoś mnie interesuje wątek przewrotu wojskowego gdzie generałowie chcą posadzić Lunę na tronie :mrgreen:.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Fanficu jest od groma i trochę. Crossovery z warhammerem są przynajmniej 3, nie mówiąc już o innych połączeniach, widziałem już "my little metro 2033" albo "left for friendship" nawiazujące do wiadomych tytułów. Z polskich dobre są http://mylittlebrony.blogspot.com/2011/ ... -koma.html oraz http://mylittlebrony.blogspot.com/2011/ ... esc-1.html ( szkoda że tylko 1 część puki co ). Są też fanfici idące w zupełnie inną stronę jak słynne już cupcakes, których co prawda nie czytałem, ale sądząc po tym jak są wspominane w komentarzach podejrzewam, że pojawiająca się tam ilość posoki zadowoliła by khorna. Zresztą fandom już nie raz udowodnił, że nie zna żadnej świętości, czego przechrzczenie Celestii na Molestię/Trolestię ( i dorabianie do tego stosownych fanficów, komiksów i grafik ) jest najlepszym przykładem :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Ech. Jedyne fanfice o jakie zachaczałem to albo jakieś chore rule34, albo jakieś równo pojechane ( jak cupcakes ). Nic mnie nie interesowało, bo chyba za dużo wymagam od książki. A takie *opowiadanka* mnie nie bawią :p

Chyba, że znasz coś bardzo fajnego ( twym zdaniem ). Wtedy możesz podesłać linka/nazwę a ja postaram się to przeczytać.

EDIT!@!@@##$23: CAŁE DWA (!) następne odcinki są z Rainbow Dash w roli głównej :D. B ę d ę rzygał T ę c Z ą! Na na na...


EDIT2! Zasra*y fandom. Wkręciłem się w nieciekawe klimaty ;D. Ale sam tego pełno rysowałem już, więc ech...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ