Luźne rozmowy o DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

Zablokowany
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Luźne rozmowy o DMP

Post autor: Karli »

Ale ja nie napisałem, że o organizację mastera lub dmp powinien ubiegać się ktoś sprawdzony przez środowisko. A niech się ubiega nawet i baca z podhala. Jeśli LL przegłosuje, że warto mu zaufać to nic mi do tego. Mój post był raczej taką radą dla Marcina, co powinien zrobić aby LL mu zaufała z organizacją DMP.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na forum ligi, nie chcąc zaśmiecać tego tematu, wrzuciłem podsumowanie kwestii rozmieszczenia masterów i podziału na północ południe.

Podziału który naprawdę nie ma sensu.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Tak czytam to i czytam i w sumie ciągle brakuje mi tu 2 osób które by mogły coś śmiesznego jeszcze palnąć.

Gdzie jest Pasiak i Robson - dlaczego fleim odbywa si bez ich osoby.

To tak miedzy wierszami.
A teraz wyciągnę parę perełek i coś skrobne:

DURIN - nie martw się o Gorzów i ich możliwość. Byłem u Busza 3 dni przed DMP i byłem świadkiem tego jak sie przykładają do organizacji. Tak wiec zorganizowanie DMP i ETC tydzien po tygodniu jest dla nich pestką.
Może i wypowiem się teraz troszke za Szmaje, ale wynajecie szkoły na takie dwie imprezy to jest dość spory koszt, ale przecież za większość mogą zapłacić gracze z innych krajów podczas ETC, a my na DMP bedziemy mieli dzięki temu taniej.

Pozosali ze śląska - Kozłów jest mega pod względem Mastera. Rozumiem również waszą pewność z wybudowaniem sali.
Ale nie musicie tego ciągle tak bronić. Wszyscy już wiedzą że będzie i dobrze - chętnie ją obejże na Silesianie 2012 bo tego wam nie odbiorą.
Sam dostałem Mastera nie mając upatrzonej sali i generalnie idąc na samych zapewnieniach bede organizował (prawdopodobnie) ostatniego mastera w sezonie za co zostanę najbardziej rozliczony przez środowisko. I z tym mam problem bo jeżeli chce mieć coś u siebie w 2013 to bede musiał sie dobrze wysilć.

Tyrant - z jednej strony zajefajna oferta, ale z drugiej podzieli ona głosy północy na pół przez co Kozłów bedzie miał DMP.

Nie jest to żaden wyrzut czy coś - to jest polityka i kto nie umie sie w nią bawić niech wraca do piaskownicy.

Tylko prosze was o jedno - nie róbcie tego jak te głąby w sejmie (obrzucanie konkurencji łajnem) tylko czysto i jawnie dawajcie swoje postanowienia z których za rok was rozliczymy.

Pozdro.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Smiechu pisze: tylko czysto i jawnie dawajcie swoje postanowienia z których za rok was rozliczymy.Pozdro.
U nas w ogłoszeniu wszystko jest. Chyba, ze jeszcze jakieś szczegóły Państwo Szanowni sobie życzą. :)
Smiechu pisze:Tylko prosze was o jedno - nie róbcie tego jak te głąby w sejmie (obrzucanie konkurencji łajnem)
Póki we mnie ktoś nie rzuca, to i ja nie będę. ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dalmar pisze: Cytat kolegi Ukaleza jest adekwatny do sensowności tego głosowania "Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także". Żal że dorośli ludzie nie mogą się dogadać w tak nieskomplikowanej sprawie żeby przegłosować teraz od razu Gorzów 2012 i Kozłów 2013, tylko stawiać jakiś swoje dziwne ambicje nad dobro ogóły czyli nas graczy, co dodatkowo dzieli też środowisko.
Właśnie teraz decyduje ogół graczy, gdziekolwiek DMP się odbędzie będzie to więc wola ogółu(a przynajmniej większości :wink: ).

Według nas dobrem ogółu nie jest plus dla kilkunastu osób które będą beneficjentami połączenia DMP z ETC tylko plus dla wszystkich uczestników DMP.
Szmajson pisze: DMP to DMP, nie pre-euro
Jak widać niektóre osoby o swoich słowach zapomniały.


Według nas zrobienie świetnego ETC w Gorzowie i świetnego DMP w Kozłowie kilka tygodni wcześniej/później to lepszy wariant dzięki któremu każda z tych imprez będzie zorganizowana na 100% a nie jako side event.
Wariant który dodatkowo pozwoli każdemu zainteresowanemu wziąć udział w obydwu imprezach, a nie tylko tym którzy są w stanie pozwolić sobie na 9 dniowy urlop na battla w lecie.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, o 12:57 przez Laik, łącznie zmieniany 2 razy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

lohost pisze:fantastycznie :) tylko jeden drobiazg ci umyka, jest grono osob ktore wlasnie w polaczeniu tych eventow widza najlepsza rozrywke.
Mam nadzieje, że jak będziesz na tym "tygodniu battla" to policzysz wszystkich ludzi, którzy z tego skorzystali i przedstawisz ten wynik z temacie o "feedbacku...".
Jestem ciekaw ilu jest takich zapaleńców.
Obrazek

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Myślę ze Darek ma racje !!!
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, o 13:50 przez Tyrant, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Starałem się nie udzielać w tej dyskusji, żeby nie prowokować niepotrzebnych kłótni, ale po twoim poście nasuwa mi się tylko jedno słowo

żałosne #-o

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dalmar pisze: Cytat kolegi Ukaleza jest adekwatny do sensowności tego głosowania "Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także". Żal że dorośli ludzie nie mogą się dogadać w tak nieskomplikowanej sprawie żeby przegłosować teraz od razu Gorzów 2012 i Kozłów 2013, tylko stawiać jakiś swoje dziwne ambicje nad dobro ogóły czyli nas graczy, co dodatkowo dzieli też środowisko.
Głosowanie na DMP w 2013 już teraz? :D

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Czemu to nie jest możliwe? Ograniczają nas jakieś ustawy rządowe? Jeśli chcieliście czegoś takiego, to trzeba było zaproponować - ja na przykład byłbym za.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Propozycję można rzucić i przegłosować na LL. Nie widzę przeciwwskazań.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Co roku LL się zmienia, więc co roku członkowie powinni mieć prawo do wyboru...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Bo możemy pominąć inne kluby, które powiedzmy za pół roku bedą pewne, że są gotowe do wyscigu o DMP a dziś nie chcą składać abstrakcyjnej oferty
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

No na pewno pojawi się kilka nowych klubów, które w pierwszym roku działalności staną do wyścigu o DMP. Zresztą mogą rok poczekać - tragedia się nie stanie.
A co do LL to prawo do głosu na DMP nie jest jakąś najważniejszą rzeczą w byciu na liście.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

no spoko wybierzmy mastery, dmp, ls do 2020, będziemy mieli trochę spokoju;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

=D> wniosłeś do rozmowy tym postem naprawdę wiele :roll:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Oczywiście możemy głosować już teraz na DMP 2013. Tylko trzeba mieć na uwadze, że kolejna LL za rok może równie dobrze przegłosować, że głosowanie z 2011 było nie ważne i trzeba wszytko rozpatrzeć od początku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Bo nie podoba mi sie fakt, że mielibyśmy podejmować decyzje, na temat tego co się będzie działo za x lat już teraz.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Durin pisze:Bo nie podoba mi sie fakt, że mielibyśmy podejmować decyzje, na temat tego co się będzie działo za x lat już teraz.
Za jakie X lat? Mówimy o konkretnej, dosyć spinkowej sytuacji, którą można próbować w ten sposób rozwiązać. Nikt nie chce głosować o DMP 2048 do cholery [-X

@Asasello
Mam nadzieję, że tak niepoważni nie jesteśmy :roll:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

mówimy teraz o czymś co będzie miało miejsce za 2 lata, a to w battlowym świadku baaardzo dużo czasu .
2 lata temu nie było mastera na Śląsku - w tym momencie kandydujemy do organizacji DMP. Nie możemy wiedzieć czy w ciągu 2 lat nie pojawi się jakiś inny prężny ośrodek...

Głosowanie na dłużej niż rok w przód stworzy pewien precedens który na pewno nie podniesie jakości imprez.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Zablokowany