World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komral
Wałkarz
Posty: 65

Re: World of Warcraft

Post autor: Komral »

ale nie zapomnij że orkowie byli także niewolnikami ludzi dając to wiele możliwości w fabule gry na powstanie pierwszego orczego paladyna

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

dla mnie tauren paladyn to jedno wielkie faux pas... to sie nijak kupy nie trzyma moim skromnym zdaniem - bo niby od kogo nauczyli sie... no... paladynowania? rownie dobrze juz te orki i trole moglyby byc palkami - moim zdaniem mala roznica. Undead paladyn nie bylby zly - czlowiek, ktory za zycia byl paladynem umiera i pozostaje nim po smierci. Co do malych hunterow z duuuzymi petami, to bedzie opcja gry goblinem, ale musze was zmartwic - wielkosc peta skaluje sie do wielkosci postaci

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Powiedzmy sobie szczerze: od Burning Crusade gdzie horda i przymierze wymienili się szamanami i paladynami jest coraz śmieszniej. Dodając do tego fakt, że wszystkie ważniejsze postacie świata Warcrafta zostały zaszlachtowane przez rzesze spragnionych epixxów i phat lewtu graczy poważnie obawiam się o fabułę w Warcrafcie 4 (zakładam, że kiedyś go zrobią :wink: ). Chyba, że to co działo się w WoWie nie wejdzie do kanonu co chyba byłoby najlepszym wyjściem

Awatar użytkownika
amadeus
Mudżahedin
Posty: 287
Lokalizacja: Sucha Beskidzka/Andrychów

Post autor: amadeus »

wejdzie wejdzie i bedzie jakas ciaglas przedstawiajaca nowych bohaterow zeby moc jakos przeciagac fabule wowa bo tutaj zasoby sie juz coraz szybciej wyczerpuja bo ktoz zostal do ubicia? neltharion i sargeras bo jakiejs azshary nie licze za glowne zagrozenie biorac pod uwage jej poddanstwo demonom - pozbyli sie juz najpopularniejszych postaci czyli illidana i arthasa teraz beda musieli jakos improwizowac biorac pod uwage ze w wowa najwiecej graczy zyskali wlasnie przez utworzenie fabuly jeszcze za czasow strategii

i racja ze gra robi sie coraz bardziej przejedzona przez to ulepszanie na sile :/

te taureny paladyni i inne mutacje chaosu zniechecily mnie narazie do tej gry i zastanawiam sie nad kataklizmem czy wogole brac pod uwage kupno
Nie ma głupich pytań są tylko głupi ludzie...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Gra ktoś na Spinebreakerze?

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

albo na Defias Brotherhood?
Obrazek

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

gra w ogóle jest śmieszna bania nie graj w to!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ktoś gra na Bloodworld&Rivendare? Bardzo fajny serwer, jestem aktualnie w świetnej gildii PvE, mogę wciągnąć jak cuś. Frakcja to oczywiście Horda. Od 3 lat Horda ;D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

ktos gra jeszcze w WoWa bo ja wracam... i niech ktos poda jakis fajny serwer..;]

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Burning Legion.
Mamy trolle nawet bardziej epickie od Dzika i Cold-Turkey'a.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Tyrant pisze:ktos gra jeszcze w WoWa bo ja wracam... i niech ktos poda jakis fajny serwer..;]
Zależy na czym Ci zależy... my gramy na ER. Mamy dobra ekipę ale nie polską - środowisko mieszane...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ujebałeś już Madness Momo?:>
Bo ja miałem z 10 wipów na 4%.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Na razie cieszę się nowymi 5 manami... ale udało mi się już zrobić wszystkie achivy na nowych i ubrać 3 postacie w tym 2 kompletne rolle na specu - wróciłem mainem na heal (z shadow na holy) a święta krowe zrobiłem tankiem .... he he ...
W niedziele będę bił DW -> chyba od jutra już całość dostępna.... z tego co widziałem na TankSpot to proste powinno być... jak randomy z LFR robiły pierwsze skrzydło...

WOTKL wróć...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

ja kończe Ds10m normal i od jutra 10m HC. Czas pościgać się na wowprogress ;p
A LFR to żal. Bossowie tam to steamroll, bez połowy umiejętności i napierdalają jak komary.
WOTKL wróć...
Tylko nie wotlk, syf jakich mało.

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Varinastari pisze:ja kończe Ds10m normal i od jutra 10m HC. Czas pościgać się na wowprogress ;p
A LFR to żal. Bossowie tam to steamroll, bez połowy umiejętności i napierdalają jak komary.
WOTKL wróć...
Tylko nie wotlk, syf jakich mało.
tBC = syf :)
WOTLK = ok.
CATA = pretty nice

Jak widać różne gusta
Woot?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Na to wygląda;)

Ktoś ma problem na 2/8Hc Dsa? Ja mam poważne problemy z ukurwieniem Ping Pong Bossa;s. Zresztą, każdy boss po pierwszym na Hc to jakaś padaka. Chyba wypadłem z wprawy.

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

poleci ktos koledza jakis blizzlike serv z cataclysmem ? jest w ogole cos podobnego co z grubsza dziala ?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Deather pisze:poleci ktos koledza jakis blizzlike serv z cataclysmem ? jest w ogole cos podobnego co z grubsza dziala ?
Tzn? Wszystkie oficjalne serwery maja Cataclysm. Więc nie bardzo rozumiem pytanie...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Skoro oficjalne maja to jakie nie maja ?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Swoja wypowiedzią sugerujesz że szukasz pirackiego servera.

Nie wiem jaki stosunek ma do tego regulamin forum ale wydaje mi się że to jest lekko bezczelne pytanie w gronie ludzi którzy grają na ofie... tymbardziej że WoW to mały wydatek.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ