Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Piłka nożna

Post autor: Gokish »

http://www.pzpn.pl/index.php/Reprezenta ... rezentacji
16 grudnia reprezentacja Polski zagra w koszulkach z orłem podczas meczu towarzyskiego w Turcji.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Real Madrid C.F. 6-2 Dinamo de Zagreb ¡¡Hala Madrid!!

Szkoda ze nie do zera, a wszytko przez tego jebanego R. Albiola. jego powinni sprzedać do Etiopii w tamtej lidze by poszalał a tu gra jak skonczona łajza.
A tak bilans byłby 16:0...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Nie ma co jęczeć, to takie honorowe gole :D
Mnie bardziej martwi ,że ostatnio Higuain ma spadek formy. Niby Benzema gra świetnie, ale Higuain w dobrej formie będzie już niedługo baaardzo potrzebny.

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Dla mnie to byla jakas abstrakcja pt. Trzech napastnikow w wyjsciowym! Cociaz callejon pokazal sie naprawde z dobrej strony. A higuain ogarnie sie o to nie ma co sie martwic! Strzelil dzis ladna techniczna brameczke wystarczy.

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

No to mamy terminarz eliminacji do MŚ 2014. 4 z 5 ostatnich meczów na wyjeździe, a Smuda i reszta idiotów się cieszy, że udało się wynegocjować sensownie i uniknięto losowania... Dużo gorzej się chyba nie udało wylosować. Mecze decydujące z Ukrainą i Anglią na wyjeździe. =D> =D> =D>

W sumie to Frania nie powinno chyba interesować, bo po Euro 2012 to go raczej już nie będzie.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2011, o 22:26 przez warkseer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Zauważ ze im i tak to jest bez znaczenia i tak przegrają.!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co wy, co wy [-X ... W przyszłym roku zdobywamy mistrzostwo Europy, w eliminacjach do MŚ wchodzimy z drugiego miejsca za Ukrainą ( Anglia do domu), lądujemy na 10 miejscu w rankingu FIFA i jedziemy z tego tytułu przez 10 lat w łatwych grupach eliminacyjnych jak Grecja, i miodzio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D .
I za 10 lat Anglia na 45 miejscu w rankingu FIFA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony 23 lis 2011, o 19:55 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Co wy, co wy [-X ... W przyszłym roku zdobywamy mistrzostwo Europy, w eliminacjach do MŚ wchodzimy z drugiego miejsca za Ukrainą ( Anglia do domu), lądujemy na 10 miejscu w rankingu FIFA i jedziemy z tego tytułu przez 10 lat w łatwych grupach eliminacyjnych jak Grecja, i miodzio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D .
Kurde, Grzesiek, ten optymizm to do Ciebie niepodobny. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A jak :!: :!: :!: I Hiszpanom też wpier...limy :!: :!: :!: . Kurde, ale fajnego smoka w kuchni widzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS Niedawno zmieniłem dealera :wink: Czyżby był jakiś związek #-o :wink: .

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Franz znowu spadl w rankingu fifa o 2 miejsca tym razem.
Polacy, którzy ostatnio nie sprostali Włochom, ale pokonali Węgrów, spadli z 64. na 66. miejsce. Przed nami są takie "tuzy" jak Libia, Burkina Faso czy Sierra Leone.
\

EDIT:

Polecam

http://www.weszlo.com/news/8590-Tym_raz ... i_to_lepsi

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Lenart pisze:Real Madrid C.F. 6-2 Dinamo de Zagreb ¡¡Hala Madrid!!

Szkoda ze nie do zera, a wszytko przez tego jebanego R. Albiola. jego powinni sprzedać do Etiopii w tamtej lidze by poszalał a tu gra jak skonczona łajza.
A tak bilans byłby 16:0...
do zera i to 7:0 to Valencia wczoraj wygrała :D
a Albiol nie jest taki zły...

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ciekawe czy borrusia da radę? :|

a Co do valencji to będzie fenomen, że po meczu 7:0 i tak najprawdopodobniej nie wyjdą z grupy, wszystko przez fakt, że chalsea wczoraj się nie chciało.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Robson pisze:wszystko przez fakt, że chalsea wczoraj się nie chciało.
Albo przez fakt, że Bayer był lepszy i zapewnił już sobie wyjście z grupy. ;)
Obrazek

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Robson pisze: a Co do valencji to będzie fenomen, że po meczu 7:0 i tak najprawdopodobniej nie wyjdą z grupy, wszystko przez fakt, że chalsea wczoraj się nie chciało.
każdy bramkowy remis - 1:1 albo wyższy oraz wygrana daje awans Valencii kosztem Chelsea, formę strzelecką i styl mają znacznie lepszy od angielskiej drużyny, potrafią tam grać - rok temu na wyjezdzie z Manchesterem United zrobili 1:1 choćby - także słowa:"najprawdopodobniej nie wyjdą z grupy" - zwłaszcza gdy pisze je stary pokerzysta i człowiek - kalkulator nie mają tym razem chyba zbyt wielkiego uzasadnienia merytorycznego :wink:

EDIT - tu krótki zapis drugiej co do wielkości w całej historii Ligi Mistrzów piłkarskiej masakry wraz z krótką analizą fachowców sky sports kto "najprawdopodobniej"
http://video.vcf.pl/2011/11/24/valencia ... -krc-genk/

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

myslalem ze remis = awans chalsea, zasugerowałem się ze w tej chwili chalsea jest na 2. miejscu w grupie. Mimo wszystko daję im ( hiszpanom ) poniżej 50% szans. ;)

Co do angielskich klubów to moze ich być między 1-4 czyli całkiem ciekawie ;)
ja liczę, że Napoli da radę, bo wyjątkowo fajnie grają jak na Italię, może Borussia też jakimś cudem, wierzyć trzeba i Tranzospor, tak żeby było patriotycznie i żeby jacyś polacy mogli częściej strzelać gole w LM. poprzedni był 15 lat temu Warzycha #-o
Troche nowych twarzy w 1/8 i ćwierćfinałach też nie zaszkodzi.

Liczę też na ciekawe losowania, bo jest pare ustawek, któych jeszcze nie mieliśmy, nie wiem jak Wam ale mi się przejadły już mecze barca real, Milan Real, czy Barca ManU, natomiast chętnie zobaczę ManU - Real, Bayern - Real, ManC - Real, ManC - Barca, Milan - Bayern, albo Valencja - Borrusia ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Fakt - Napoli wyjątkowo fajnie gra jak na Italię, spoko klub z fajnymi tradycjami - Maradona z kolegami kiedyś
myślałem że nigdy tego nie napiszę ale - żal mi że może odpaść Manchester City . mimo że to drużyna z Anglii i drużyna zbudowana z pieniędzy -
mają Silvę i Aguero - dwóch najbardziej szanowanych przeze mnie - poza Valencia graczy. Pech ze w tej grupie gdzie sa trzy fajne druzyny city napoli i villareal musial sie zadomowic szkopski bayern i jeszcze tam dominuje...
obawiam sie ze Borussia moze miec za malo srodkow zeby przegonic Marsylie nawet w jakims totalnym kryzysie ostatnio w LM
zeby tylko nie bylo awansu Olympiakosu Pireus rzutem na tasme...

co do ustawek to Man C vs Barca- Real miodzio gdy zagraja tak jak na united w lidze w derby

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Korona! :mrgreen: =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Właśnie Barcelona przegrała mistrzostwo Hiszpanii :( . Tak słabo grającej Barcy jak w tym sezonie dawno nie było. Totalna nędza. Nie wiem dlaczego i do jakich celów Guardiola oszczędza Iniestę i Cesca. To, co dzisiaj widziałem to tylko rzucić się z okna normalnie...

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Nic mi nie mow o tym meczu... wlasnie przegralismy lige. Choc mala, drobna, glupia czesc mnie ciagle wierzy w zwyciestwo w GD i pozniej.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W tej drużynie jest za mało głodnych piłkarzy. próby stworzenia ustabilizowanej kadry bez konieczności wzmocnień spełzną zawsze na niczym, a dokupywanie gwiazd nie tworzy głodu wygrywania. Muszą przegrać wszystko, żeby znowu coś osiągnąć... Real w tej chwili jest o klasę od nich lepszy, niestety. Królewscy maja obecnie bardzo dużą siłę gry.

ODPOWIEDZ