League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Re: League Of Legends

Post autor: Aldean »

Andrzej pisze:e tam,n alb starczy jakiś szybki hero albo staelth i pada w kilka sekund :)
w kilka sekund to ona bedize daleko, rzucając W i R. trzeba dlugiego stuna lub silenca na nią. w mid game nie ma lepszego burstera imo, q>r>czasami w i nie ma championa co to wytrzyma;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

A gragas/kasadin ? ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok, w mid jest świetna, ale co z tego, skoro w late game jest potrzebny nie burster mage, tylko mag z jakimś przejebanym aoe :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

diuk pisze:A gragas/kasadin ? ;)
kasadin nie bardzo. gragas zgodze się;]
do late game czasami nie dochodzi...a jak juz dojdzie to ona ma za zadanie ad carry zniszczyc...i moze umierac.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Trubas
Falubaz
Posty: 1293
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Andrzej pisze:Ok, w mid jest świetna, ale co z tego, skoro w late game jest potrzebny nie burster mage, tylko mag z jakimś przejebanym aoe :)
np. Soraka - To nie żart.
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ujme to tak, jakie masz elo? :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Soraka nie jest taka głupia. Kiedyś, jakieś 2 lata temu obsysała. Teraz jaki support ciśnie ładnie.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Soraka jest nie do przepchnięcia na top albo bot w early game
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Po tym jak wydluzyli CD heala - jak najbardziej. To juz Sona/Taric/Alistar robia wiecej. O krolowej supportow - Jannie - wspominac chyba nie musze, minimalnie gorsze early nadrabia rewelacyjnym mid i late.
Boli mnie tylko fakt, ze ludzie supportami na moim ELO grac nie umieja, a grajac 1 rankeda tygodniowo sie nie wybije z 1300. Na wiecej nie mam czasu...
By nie marudzic - 3x gold generatory, wardy, oracle i aegis. Budowanie czegos innego na dowolnego supporta przed 30 minuta to zbrodnia, mapa bez kluczowych 2-3 wardow rowniez.

LB jesli nie zdominuje early, to w mid zaczyna sie jej smierc. Antycarry to sa bruiserzy i AD carry, AP od AoE CC i dmg.

A w ogole od zwiekszenia zasiegu kulki Orianny ta pani wrocila na nalezne jej pierwsze miejsce wsrod casterow, 3x aoe dmg, slow/speed, tarcza i przyzwoite aoe CC, do tego pasywka ulatwiajaca lasthitowanie i robiaca przyzwoity dmg. Imba jest <3

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja ostatnio kupiłem Ori i zastanawiam sie nad semiSupportem nią :P

A co do grania Supportami to mogę z tobą pograć, wprawdzie mam elo na poziomie 1200-1300 w solo Q bo nie gram jakoś często, ale na premadach w zeszłym sezonie miałem srebro.

Generalnie Support to moja main pozycja, ostatnio pracują nad Alistarem, ale tak to zamiatam wszystkim oprócz beznadziejnej Karmy.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Vallarr pisze:Boli mnie tylko fakt, ze ludzie supportami na moim ELO grac nie umieja, a grajac 1 rankeda tygodniowo sie nie wybije z 1300. Na wiecej nie mam czasu...
By nie marudzic - 3x gold generatory, wardy, oracle i aegis. Budowanie czegos innego na dowolnego supporta przed 30 minuta to zbrodnia, mapa bez kluczowych 2-3 wardow rowniez.
Dokładnie, dlatego często biorę supporta, jak widzę, że team w miarę ogarnia, bo jak się weźmie za supportowanie jakiś noob, to jest masakra :?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

@Diuk
Chetnie, nick taki sam jak wszedzie, rzuc invem. A od Karmy sie odczepcie, jest fajna jako AP, nie jako support, na to jej brak aoe CC jak Sona czy Ali, albo mocnego stuna jak Taric.
@Andrzej
Wlasnie przez to spadlem z 1450 elo pod koniec 1 sezonu. No i przez fakt, ze chcialem golda :D Ludzie pisali picki, a ja gralem supportem i juz po pierwszych 2-3 falach creepow widac bylo, ze ad carry ssie, a ja tej gry nie wycarry'uje. Z drugiej strony support zaczynajacy z doranem... rzygac sie chce od razu.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Zilean>all
w early jest bardzo ciężko usiedzień na line(ale w sumie 8% wiecej expa jest, także wysztsko mozna nadrobic)...ale w late i mid, nie ma lepszego suporta. genialne ulti(dzięki W ulti mamy w zasadzie co walke)genialne E(5sekundowe spowolnienie na wroga lub przyspieszenie na ally).
oczywiscie gramy nim jak suportem, zaczynamy charm,wardy, hp poty

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Zilean jest spoko, ale nie pozwala na agresywną grę i zbieranie aggro od minionów.

Nie wiem jak teraz się ukształtuje rozgrywka, ale wcześniej to wyglądało tak:

jestem np. soraką na linii z Gravesem (bardzo syte parowanie, bo ja mu daje mane na ciągłego nuke'a)

Last Hitujemy miniony (ja nie ;P), Graves stara się zmneijszyć dystans, po czym Dash do przodu w dogodnej sytuacji, ja zawsze stoję odrobinę bliżej mobków więc nie mam problemu -> silence na ad carry jeśli przeciwnik też ma dasha, po czym Graves wali nuke + auto attack i zazwyczaj wracamy do pozycji żeby nie oberwał więcej od Creepów i wrogiego supportu.

Dobra farma (a nie zbieranie jakiegoś tam Expa) to podstawa dla Ad carry.

Dlatego Zil zawsze będzie < all moim zdaniem. Przez słaby early game.

Chyba że ma się naprawdę ogarniętego Ad Carry ze sobą, ale i z takim gościem zawsze możemy dostać Alistar Flash + Stun + Rogi , później Exhaust i się składamy bez heala.

Zilean nie ma nawet tarczy dla Carrego, jak np. Lux, którą też można próbować supportować.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

@diuk
ok to ja Ci powiem jak to u mnie wygląda.
na line z ad carry. Z caitlyn np.
zasięg bomb jest bardzo duzy. i to ja na zileanie staram się postawić bombe na ad carry przeciwnika.
próbujesz doskoczyć na moment i dostajesz E ode mnie. -55% movement.
dodatkowy bonus jest taki ze brak heala powoduje ze trzeba sie cofac i hugowac wieze. co daje wieksze szanse na ganka naszego junglera, bo zapewne jest overextend z waszej strony.
zaczyna sie po prostu inaczej, nie od dorana, a od butów i 3 potów.
900 golda i 1 wizyta w sklepie, ad carry kupuje 2 dorany. z nowymi masterami daje to 9% life steala. styka na ustanie.
farma farmą ale w momencie jak ja mam 6 a Ty 5, to ja mam wiekszą szanse na first blooda.
soraka jest swietna, ja nie mowie ze nie...ale za duze reusy, praktycznie w mass combacie leczysz tylko raz + ult.
Z zileanem jest tak ze ult trwa 10 sekund. rzucam go na ad carry i moge umierac.a endgame ad carry który dobrze zostanie oslonięty sam wygrywa gre. bo potrafi zabić wszystko;]

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

No tak ulti zil później miażdży.

Akurat wolę Sonę od Soraki, a ostatnio w ogóle trenuję ALiego.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja słyszałem, że mają ta nową jungle usunąć :lol2:
tak jak zmiana shunpo na katarinie od razu wiedziałem, że to nie wypali. Riot raczej nie umie grać we własną gre.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pitagoras pisze:ja słyszałem, że mają ta nową jungle usunąć :lol2:
Ale w sensie, że co?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no nie wiem, pisali ludzie (z czym się zgadzam), że exp za mały i chyb nawet anivia daje rade. Ja na razie widziałem twitcha i leone w jungli.
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Nowa jungla jest bardzo fajna.

ODPOWIEDZ