Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: buniek »

Tak w batalionie są łuki. Batalion zwiera normallne modele, jak w zwykłym pudełku, ino zapakowane w jedno wielkie, batalionowe pudło (akurat beastmeński ma wyjątkowo małe pudło).

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Qc-Rat pisze:Ja tam wole nowy ; P Ale khumek w wolnej chwili strzeli referacikiem nie bój nic ; )
mam wolno chwilę to napiszę :)

średni jest ten nowy fluff w porównaniu ze starym, oki też mroczne rytuały, też rzezi co nie miara, ale wszystko zdalna od bogów, choć dla nich ale już bez takiej bliskości, po mimo że jak i w starym jak i w nowym AB są zachowane opisy plemion bestii danego boga no nie czuje się tego w takim stopniu w starym, z tego względu że nie masz możliwości skorzystania, i stworzenia takiej bandy :roll:

co do książek o bestiach też polecam " księgę spaczenia ", gdzie są opisane Gor i ich trzy rodzaje ( kozie / baranie / krowiaste ) i szamani jak się rozwijają, a w dodatku jest opisany szaman Khorna, co jest ciekawym aspektem, nie jest typowym szamanem, bo nie czaruje ( jak u Khorna ) ale jest bardziej traktowany jako taktyczny mędrzec, no i jak każdy inny guru religijne :twisted:

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Razorgory sa na jakich podstawkach? Monster base czy Large Monster Base?

Kupiłem nowe orcze dziki i się zastanawiam na jakie je podstawki być by robiły za razory.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Zawsze piszą z jakimi podstawkami są dane figurki:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod460002a
w tym wypadku - 50mm square base.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

wertyg pisze:Razorgory sa na jakich podstawkach? Monster base czy Large Monster Base?

Kupiłem nowe orcze dziki i się zastanawiam na jakie je podstawki być by robiły za razory.
Jak już kupiłeś orkowe dziki, to z ich podstawek sklej po dwie i będzie pod razora.
Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Dzięki za odpowiedź. :)

Large Monster Base'y mam akurat, spoko. ;)

Jestem w trakcie konwertowania dzików i powiem wam że grzywy minotaurów świetnie pasują dzikom na grzbiety, jak skończę wrzucę foty.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Wczoraj patrzyłem na bitsy z gorgony i zbywające rogi też nieźle mogą pasować na konwersje razorów. Czekam na jakąś fotę vipów z Twoimi razorami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wertyg pisze:Jestem w trakcie konwertowania dzików i powiem wam że grzywy minotaurów świetnie pasują dzikom na grzbiety, jak skończę wrzucę foty.
jeden z najlepszych bitsów w tym pudle, głowy i rogi też maja świetne, reszta raczej na minus

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Oglądałem ostatnio raporty jakiegoś anglika na youtubie, i kilka razy pojawiło się stwierdzenie, że beastmeni są stubborn (czy tam mają stedfasta), gdy przebywają w lesie. Czy owo stwierdzenie jest prawdziwe (i ew. gdzie to jest napisane), czy też coś źle rozumiałem/ ew. gościu głupoty gadał?

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Skirmishe mają stubborn w lesie. Może chodziło o ungory, albo o harpie?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

O kloc gorów w gwoli ścisłości, ale no dobra... widocznie coś źle zrozumiałem :/

Bo że skirmisze są stubborn w krzokach to wiem

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Możecie mi przybliżyć cene armii tak na 2400? Bo z moich wyliczen wynika mniej wiecej ze ptk = zł : O Bez jaj nie dam za pudełko 10 plastikowych do tego brzydkich bestigorów 100 zł! Albo batalion za 250 zł który szczerze powiedziawszy jest chujową podstawa na taka ilosc modeli ktore potrzebuje :O !
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

60 gorów i
60 bestigorów/ 3 boksy minosi(7 zwyklaków i 2 na bochaterów)
z 20 ungorów z łukami alo podona ilość psów
do 3 pumb
3 magów, BSB, Bestlorda
10-15 Harpii
Potem dochodzą zabawki w stylu Rarowe stworki, rydwany, centigory,

na 2200 mi wychodzą 3 bataliony + herosi 10 harpii(można konwertować z ungorów i skrzydełek od tyranidów) i 2 pumby (konwersja z dzików orczych) wiec jakiś 1000

co do bestigorów to jestem szczęśliwym posiadaczem 30 khorngorów i 30 pestigorów więc nie mam tego problemu

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

U mnie starczyło 47 gorów na 60 gorów kupione bądx dostane za cos w granicach 100wy kwestia konwersji ; ) Mnie cała armia na 2800 nawet sie mieści w granicach 1k

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

60 bestigorów? Nie przesadziłeś z tą ilością?
Ja okazyjnie kupiłem całą praktycznie armię za 200pln więc nie narzekam.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

No to co do rozkładu Klopsa to:
nie zmieszczą ci się 3 paczki harpii, herdsone,3 szmich, beastlord, BSB, 3 pumby 2x30 beastigorów, 20UR, i 2x30 gorów na 2400, jak się ledwo to mieści na 2600, bez jednej paczki harpii i jednego pumby,

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wystarcza 48 + trzy filery jako 4 gorów, choć przeważnie mam ich nie więcej niż 40 na stole :)

bo do bestigorów nie widziałem na żywo ich ale na foto wyglądają nie zachęcająco, sam posiadam masę Khongory 8)

minostki nowe też takie przerośnięte kartofle, a starymi jestem pod wrażeniem cały czas, teraz nawet chyba większym niż na początku :D

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Ojtam, ja mam 30 nowych bestigorów i naprawdę bardzo fajne kózki, jak dla mnie lepsze od metalowych bestigorów, khorngorów w realu nie widziałem, więc trudno mi oceniać, nie wiem co wam w nich nie pasi... :/
Wina imo leży w malowaniu GW, które maksymalnie eksponuje muskuły, poprzez traktowanie gościa ciemnym podkładem (jakiś ciemny brąz z czarnym), a potem jasnoróżowym (taalrn flesh chyba) z białym. I w efekcie beastigor wygląda, jakby miał trochę większą masę mięśniową niż ma w rzeczywistości, prawie dosłownie czarno na białym...
No chyba, że widziałeś jakiś inny sposób pomalowania, nie wnikam...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mi też się podobają te najnowsze Bestigory, Minoski też są spoko jak je dobrze pomalować :)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Narzekacie. Nowe bestigory są zajebiste. Może ja jestem jakiś dziwny, albo mam wypaczony gust, ale moim zdaniem są równie fajne co khorngory.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

ODPOWIEDZ