UWAGA ZŁODZIEJ cortez841

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

UWAGA ZŁODZIEJ cortez841

Post autor: Ghost_Master1 »

Uwaga na goscia cortez841 ma konto na allegro i na ebayu raczej proponuje od niego nic niebrać
wygrałem aukcje szkieletów i lorda na smoku z VC przez 2 miesiace nima towaru kontakt sie urwał mam wielką prośbe do ludzi z białegostoku być może ktos go zna WARSZYCKI KRZYSZTOF ?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

proponuje wizytę na najbliższym komisariacie Policji.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

wiem ale chce dać chłopu szanse byc może sobie noge złamał leży w szpitalu róznie może być a tak jeśli ktoś gościa zna moze sprawa sie rozwiązać polubownie że tak powiem

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Śmię wątpię:


http://forum.polter.pl/tanio-armia-sm-s ... 52709.html

Patrz dolny post.

(o ile dane tel i gg się zgadzają, ale ile Cortezów841 z Białegostoku może w Polsce nacinać na warhammerze w jednym roku?)
Obrazek

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Robiłeś przelew więc masz jego dane co ta za problem zgłosić sprawę na policji? Takie zachowania trzeba tępić i niszczyć w zarodku jak tobie nie będzie się chciało to oszuka kogoś innego i łańcuszek się zamyka. Ja miałem raz przygodę z nierzetelnym gościem na allegro na szczęście był z Warszawy - oddał wszystko x2

Poproś może środowisko graczy z miasta, z którego jegomość jest zapewne chętnie pomogą wpływając na tą osobę.

PS. polecam wstawić post tutaj:

http://forum.wfb-pol.org/viewforum.php?f=179

powodzenia

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Nie jest to osoba ze środowiska turniejowego. Nie znam go. Na naszym forum nie ma takiego nicka.
Pozostaje raczej tylko policja. Chyba, że ktoś inny z Białego go kojarzy.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

Dzięki za szybkie odp niestety jak widze trzeba atakować na policji

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Malkolm chyba się zna na tego typu rzeczach jako pracujący w branży, może coś ci podpowie

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

jako pracujący w branży
to przytyk? :P nie no, żartuję, ale się przekwalifikowuję obecnie na bardziej wdzięczną robotę :wink:


Ale serio: USILNIE doradzam udanie się na policję jeszcze przed świętami, bo jeżeli facet miał już sprawę na policji (jak było wspomniane na polterze) to drugi taki numer (a może było ich więcej!) w ciągu roku będzie dla niego jak pociąg pospieszny. Zakładam że niespecjalnie się przejął poprzednią, skoro znowu kogoś oszukał. Jednak po coś stworzono instytucję recydywy. A nawet jak go tylko głaskano grzywnami, to teczkę już ma.

Po drugie, proponuję kontakt do tego 'szpiega' z poltera. Pewnie konto założone na potrzeby tego jednego posta, ale może jest połączone z jego aktualnym mailem.

Po trzecie: działaj i się nie bój że się nie uda, bo facet jest głupi i chyba się na niczym w życiu nie sparzył. Jak na 27 lat to bardzo prosta mentalność i zerowe podejście do bezpieczeństwa własnych danych w sieci. By uncle google.

I na koniec, nie wiem czy nie otrzymam nagany za cytowanie tak niemiłych przekazów, ale:

ale ten koleś Cię o*ebał na , nie ukrywajmy, sporą kasę, no bo kto by nie żałował jakby mu stówa, dwie, zginęły. W sieci masz jego pełne dane (+ to co na allegro raczej prawdziwe) , wystarczy poszukać, urodzinki, auto jakim jeździ, kluby do jakich należy. Jeśli jakimś cudem policja by umorzyła (w co nie wierzę) :
Ktośtam pisze:to jakaś bardzo zła osoba mogłaby zrobić Panu Oszustowi bardzo bardzo brzydki PR i bardzo wiele wstydu, lub jeśli byłaby naprawdę zła, mogłaby np. poszukać w internecie sposobów na wykorzystywanie tych danych w pewien sposób przez okres czasu, aż osoba oddałaby pieniądze
A fe! Skuteczne, ale a fe! :wink:


Pozdro i walcz z gnojem. Warhammer to hobby nastawione na relaks & rywalizację, oszuści negują oba z tych założeń. Tępić.


PS. po wizycie na policji możesz się z papierami zgłosić do allegro (ale mają krótki termin od dnia szwindlu). Nigdy z tego nie korzystałem, ale słyszałem parę opinii, że zadziałali. Ale bez podkładki z policji palcem nie kiwną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

najlepiej takie sprawy zostawić Policji. niewiadomo, czy to są jego prawdziwe dane- czy tylko dane zapożyczone od innej osoby. bo jeśli koleś oszukuje w oparciu wyłącznie o swoje prawdziwe dane, to musi być:
a) debilem,
b) dzieckiem,
c)narkomanem,
d)wszystko powyższe odpowiedzi są poprawne.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Nie kojarzę żadnego krzyśka o takim nicku lub nazwisku.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Ktoś go znać powinien, skoro się na ligę porywa i znajomych ma do gry:

http://www.kfor.pun.pl/viewtopic.php?id=58

Fotka też jest.
Obrazek

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

Malkolm wielkie dzięki za linka sa w nim jego dobre dane kontaktowe kolo obiecal figurki wyslac także mam nadzieje sprawy sie dobrze potoczą

MIMO WSZYSTKO !! PRZESTRZEGAM

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Polecam Ci również odsprzedać dług ;) ja odkupuje ale w okolicach dolnego śląska , i przyciśnięcie takiego delikwenta jest baardzo opłacalne , bo nie cierpie ludzi z którymi traci się kontakt , jakby chociaż utrzymywał z Tobą rozmowe , ale nic :D Chyba że sprawa z Policją też dobra , nie korzystałem z tego typu odzyskiwania pieniędzy , ale widze że dużo osób pisze że warto :) pozdrawiam .
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

Mam prośbe do moda czy da sie temat przenieść do poszukiwany poszukiwana? bo tu zaraz zaginie a tam może troszke dłużej pożyje i uda sie kogos uratować przed kopotami

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

jeżeli ten koleś wstawił swoje prawdziwe foto, to popytajcie o niego na WMASG.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Hmm nie znam go. Chociaż był kiedyś w klubie koleś który chciał robić makiety za kase dla klubu. Wydaje mi się że to może być on. Poszukam kontaktu.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Dopiero temat zobaczylem. Mam nadzieje ze odzyskales kase? Jesli nie to daj znac to popytam o typka wsrod znajomych milosnikow karabinow na kulki ;)
Inferno to chyba nie ten sam gosc imo.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ