Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: puma1944 »

Remo pisze: Na turnieju na 800 pkt w Opolu udało mi się zająć 1 miejsce jakiś czas temu.
może to okres 7ed. był? :D
małe punkty nas bolą ale to też kwestia rozpy ew. przeciwników i kości
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

tak tylko wiekszosc turniejow na takie pkt ma ograniczenia w formie max 1 maszyny i nie mozna wiecej jak jakos 125 pkt wsadzic w jeden model czyli ani hydr, ani klopy naszej z bonusami dobrymi. Krasie na mniej jak 1600 po prostu ssą. i To powie kazdy gracz obecny tu
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Na 800-900 pkt HE bede męczył przez jakis czas mam pare pomysłów do sprawdzenia :mrgreen:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

crovaxus pisze:tak tylko wiekszosc turniejow na takie pkt ma ograniczenia w formie max 1 maszyny i nie mozna wiecej jak jakos 125 pkt wsadzic w jeden model czyli ani hydr, ani klopy naszej z bonusami dobrymi. Krasie na mniej jak 1600 po prostu ssą. i To powie kazdy gracz obecny tu
Nie, nie - graliśmy w prawdziwego Warhammera więc była Hydra (strzał w łeb z cannona raz) był też Stedzio (strzał w dupsko z cannona i poprawka z katapy raz) i inne fajne rzeczy więc każdy miał prawo wystawić co chiał i zebrać od moich maszyn należną porcję ołowiu, kamieni itd.

Pozatym każdy mógł zrobić własną rozpiskę a nie ściągnąć ją z neta i wypowiedzieć swoje zdanie na jej temat a nie wsłuchiwać się w standardowy "głos większości". :wink: Może w tym "szaleństwie" jest metoda co? :)

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Remo pisze:Pozatym każdy mógł zrobić własną rozpiskę a nie ściągnąć ją z neta i wypowiedzieć swoje zdanie na jej temat a nie wsłuchiwać się w standardowy "głos większości". :wink: Może w tym "szaleństwie" jest metoda co? :)
Własna inwencja to podstawa :mrgreen: =D>

A wiekszość turnieji na takie pkt. ma jakieś obcinki i nie wsadzisz stedzia czy hydrunie
a limit maszyn tez jest ograniczany
dla mnie osobiście to mogłoby być bez ograniczeń :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Ekhm sorki że przeszkadzam :oops:
Czy jakość tego zdjęcia jest zadowalająca, czy mam jeszcze pokombinować z jasnością, kontrastem itd. (kombinowałem w photo, poza tym ciężko mi coś idzie to fotografowanie ;) )
HEROSI
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Po pierwsze: wklejaj fotki, a nie linki. To jest standard, nikomu się nie chce klikać.
Po drugie: fotka jest ok, dodać można trochę kontrastu i lekko przyciemnić, sam robię gorsze fotki :D .

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

już nie narzekaj :P fotki troszke jaśniejsze by się przydały i nieco więcej kontrastu bo wyglądają nieco blado.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Hmmm może pokombinuje troszkę z tym boxem co to podpatrzyłem w tutorialach :)
Generalnie użyłem dwóch lamp + flash a i tak trzeba było rozjaśniać programem do obróbki zdjęć.
Dzięki za rady, następnym razem to już chyba całą galerię zapodam, oczywiście bez linków ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mam tylko nadzieję, że zdjęcia znajdą się w odpowiednim temacie a nie tutaj ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

W Rosji maja już kawalerie na niedźwiedziach, ciekawe kiedy GW i nam zafunduje taka jazdę :>

Obrazek

PS. czy ktoś wie kiedy mamy dostać nowego booka?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

xaurus pisze:PS. czy ktoś wie kiedy mamy dostać nowego booka?
przed kolejnymi Ogrami... :twisted:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

z tego co kiedys tam slyszalem to GW teraz zajmuje sie DE.
do tego gorsze AB od nas, ciagle maja, bretonia oraz WE. pewnie w miedzyczasie przewina sie imperium i haje. tak
tak wiec pozostaja: lizaki, szczury, kozy, demony, woch i my (cala reszta albo juz dostala AB na ta edycje albo wymienilem ich wczesniej)
wiec nie wiadomo kiedy, pewnie pod koniec 8 edycji :P ;)

a tak na serio, to fajnie by bylo gdybysmy dostali jescze w tym roku.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morsereg pisze:z tego co kiedys tam slyszalem to GW teraz zajmuje sie DE.
do tego gorsze AB od nas, ciagle maja, bretonia oraz WE. pewnie w miedzyczasie przewina sie imperium i haje. tak
tak wiec pozostaja: lizaki, szczury, kozy, demony, woch i my (cala reszta albo juz dostala AB na ta edycje albo wymienilem ich wczesniej)
wiec nie wiadomo kiedy, pewnie pod koniec 8 edycji :P ;)

a tak na serio, to fajnie by bylo gdybysmy dostali jescze w tym roku.
wszystko wskazuje, że najbliższy book do WFB pojawi się około kwietnia i będzie to imperium
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

słyszałem jeszcze jakieś plotki o wochu...

To niesprawiedliwe, nasz book nie zmienił się od ponad 6,5 roku kiedy zaczynałem zabawę z battlem :/
Kurde to chociaż bretka (moja druga armia) mogłaby dostać booka ale pewnie i to prędko nie nastąpi...
Morsereg pisze:a tak na serio, to fajnie by bylo gdybysmy dostali jescze w tym roku.
- zdecydowanie bo chciałbym jeszcze nimi zagrać na nowym booku przed końcem świata :D

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Ja tam nie czekam jakoś na nowego booka, to co mamy tragiczne nie jest :D
lepiej by było gdyby jakieś nowe modele dali np. hamki czy slayerów :mrgreen:
ew. jakąś maszynke
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Krótkie pytanie. Gdzie w Polsce można zakupić figurki tej firmy w miarę przystępnych cenach?

http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... Itemid=114


pozdr

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

niestety tylko monolith icon.
od razu odradzam.
ja czekalem na paczke trzy miesiace, ktora bez zadnej informacji rozdzielili na dwie (druga doszla miesiac pozniej). musialem z nimi walczyc o przesylke, ktora niby "z hiszpanii szla dlugo". telefon podany na stronie jest nieaktualny a system mailowy beznadziejny :P
kumpel czeka na paczke od nich pol roku. teraz juz nawet nie liczy na figsy ale chce odzyskac kase. tez ciezko idzie.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Znam sklep i obchodzę go szerokim łukiem. Piszą, że jest na stanie a nie ma itd ;]

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Ja nigdy nie miałem z nimi problemów:D płace za figurkę i za 3 dni jesti to max 3
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ