Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: puma1944 »

Vraith pisze:Krótkie pytanie. Gdzie w Polsce można zakupić figurki tej firmy w miarę przystępnych cenach?

http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... Itemid=114


pozdr
http://mgla.pl/index.php?p=1&&id_k=471
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Dzięki :) Szkoda tylko, że nie Warszawa bo mam wieeeeeeeelki problem z dostarczaniem paczek :/

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

dzieki puma :D jestes wielki.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

puma1944 pisze:
Vraith pisze:Krótkie pytanie. Gdzie w Polsce można zakupić figurki tej firmy w miarę przystępnych cenach?

http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... Itemid=114


pozdr
http://mgla.pl/index.php?p=1&&id_k=471
Czy ktoś osobiście korzystał z tego sklepu - jakieś opinie z ostatnich zakupów? Byłbym wdzięczny...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Smiejagreg:

Loizok
Tytuł: Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami
PostNapisane: 19 sty 2012, o 17:34
Chuck Norris
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2010, o 20:57
Posty: 537
Lokalizacja: Kraków
Ja poraz kolejny muszę się porozpływać nad Mgla.pl :mrgreen:
We wtorek wieczorem zamówiłem dużą paczkę do Warmachiny, w środę rano zrobiłem przelew, a dzisiaj już mam paczkę. Do tego nie musiałem płacić za przesyłkę (powyżej 300zł free). Jeśli zamawiać W&H to tylko u nich (trzymajcie się z dala od cytadeli ;) )

_________________
Pomaluję wasze figurki (nie, to nie groźba ;) )
viewtopic.php?f=110&t=30275

Polecam też studio http://sarmatia-painting.com/ malowanie, stoły, makiety






Więc chyba Loizok poleca na w rozmowach ogólnych.

Awatar użytkownika
Gnorst
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Gnorst »

Ja również mogę polecić sklep Mgła.pl , wszystko super sprawnie , zajefajny sklep bo mają duży wybór figurek innych systemów (slayerow z Avatars of War ) i farbek (P3) . Ale mam wrażenia jak by rezygnowali z oferty GW bo wszystko co przeglądam to jakieś resztki , ale może się mylę :)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

I dobrze, niech zainwestują ten kapitał w nowe figsy od niszowych firm albo np od FW ;]

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Chyba się skuszę i coś u nich zamówię :D

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Solidny sklep, również kupowałem.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

Czy sklep mgła nie ma na stronie więcej niż na stanie ? Jednym słowem czy aktualizują stronę. Widzę, że do AT-43 (już nieprodukowane) mają sporo UNA - myslałem o zrobieniu z nich weteranów do wh40k. Orientuje sie ktoś?

Kiedyś jak zamawiałem na wilczku, to mi powiedzieli, że nic co zamówiłem nie mają na stanie i nie da się tego zamówić, albo wymagana jest dopłata. Tak aktualizują stronę... :lol2: i stąd moje pytanie.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Zawsze możesz zadzwonić/wyslać maila i się upewnić czy mają na stanie to co cię interesuje :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Gnorst pisze:Ja również mogę polecić sklep Mgła.pl , wszystko super sprawnie , zajefajny sklep bo mają duży wybór figurek innych systemów (slayerow z Avatars of War ) i farbek (P3) . Ale mam wrażenia jak by rezygnowali z oferty GW bo wszystko co przeglądam to jakieś resztki , ale może się mylę :)
Produkty gw to można wszedzie dostać, a mgła oferuje sporo figsów innych firm co przemawia za nią :mrgreen: a dodać trzeba że gw jakoś nie szaleje z pewnymi modelami
dzieki czemu inni mają pole do popisu, a my alternatywe :mrgreen:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Gnorst
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Gnorst »

Zgadza się :) nie uważam że to zle , wręcz lubie ten sklep za to że można kupic figurki inne niż GW , ktore jak napisałeś sa wszędzie ;) Oby więcej takich sklepów w polsce =D> Napisałem tak bo wydaje mi się że jednak jak się robi zakupy do armi to i tak znajdzie się coś co trzeba wziaść z oferty GW i fajnie jak by można było zrobić zakupy całości w jednym sklepie i nie placic 10 razy za przesyłkę ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem jak z innymi armiami, ale wielbicieli kraśków to GW nie rozpieszcza, więc ciężko coś nowegokupić, co by było warte swojej ceny :( .

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Hej,

Znalazłem w szafie 15 długobrodych oraz 15 ironów oba z FCG oczywiście metale. Możecie mi powiedzieć czy i ile są warte? Chciałbym je zamienić z dopłatą na starsze modele bądź sprzedać i czaić się na starocie, stąd też moje pytanie.


pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

15 LB to koło 130 -150zł a 15 IB to koło 100 bo słabo grywalni na razie. Wrzuć do działu zamienię lub u nas do Gildii kupieckiej. Napewno ktoś sie odezwie bo każdy potrzebuje LB ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morsfinek pisze:Hej,

Znalazłem w szafie 15 długobrodych oraz 15 ironów oba z FCG oczywiście metale. Możecie mi powiedzieć czy i ile są warte? Chciałbym je zamienić z dopłatą na starsze modele bądź sprzedać i czaić się na starocie, stąd też moje pytanie.


pozdrawiam.
ja chętnie przygarnę IB :) odzywam się na PW ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Coś trochę niedowartościowano IB-ków chyba. Na ebayu chodzą po 15 zł/szt. spokojowo.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

za to na allegro za mniej niż 10 zł w ostatnich 2 miesiącach.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

z nowym bookiem raczej nie dostaniemy kamiennego golema, skoro zieloni dostają coś takiego:

Obrazek

http://www.forgeworld.co.uk/New_Stuff/O ... _IDOL.html
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ