ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Re: ETC 2012

Post autor: Buszman »

w trakcie calego festiwalu odbeda sie tez sankcjonowane turnieje w karcianki: Warhammer Inwazja (duzy turniej regionalny- master w karty;) i w Magica (bankowo beda drafty).
na miejscu bedzie nasz lokalny sklep- Przystań Gier LINK - bedzie mozna u nich zakupic wszelkie gadzety i wypozyczyc planszowki/karcianki.
nie zabraknie tez konkursu malarskiego- tym razem przy miedzynarodowego bo odbedzie sie przy okazji ETC.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Masakra, ale pisze się na to :D

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Jeb, cały tydzień w żołnierzyki nakurczać. Jeśli Szwajcarzy dotrzymają słowa to będą na DMP ;)

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Właśnie wypisałem sobie urlop :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Buszman pisze: i w Magica
Więc jednak może z Kultu pojadą na DMP więcej niż 3-4 osoby :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Arbiter Elegancji pisze:
Buszman pisze: i w Magica
Więc jednak może z Kultu pojadą na DMP więcej niż 3-4 osoby :P
oj, pociupiemy sobie troche draftow! :D
chyba, ze wolicie grac constructed?
mam nadzieje, ze rozmowy z CDP potocza sie szybko i sprawnie to zorganizujemy cos wiekszego.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

No nie da się ukryć, że nocleg na sali byłby więcej niż pożądany....:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Jak z salą nie wypali, to najwyżej weźmiemy namioty (nawet do kogoś do ogródka :D ), figsy w jakiejś sali iwsio ryba, wszystko działa (prysznice na miejscu, nawet brudu nie bedzie, jak na festiwalach)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

podoba mi się:d
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Tak tak, bo inaczej może być krucho z finansami aby portfel udźwignął 7 dni chlania, żarcia na mieście, wejściówek na turnieje i do tego jeszcze noclegów po kilkadziesiąt zł za noc...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

trochę racji, nawet wiedząc już dziś że trzeba oszczędzać. Busz pokmińcie ten nocleg w szkole. IMO jeżeli problemem jest brak pracownika to możemy spac za jakąs symboliczną kase żeby opłacić człowieka
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Zawsze Busz może zrobić korespondencyjny kurs odźwiernego placówek edukacyjnych(z tego co wiem, jak zamówisz to dostajesz rabat na kurs konserwatora powierzchni płaskich, więc warto). Kurs m.in. przewiduje:
-walkę z tłumem,
-walkę z pijanym tłumem,
-pijaną walkę z pijanym tłumem,
-gospodarka i zarządzanie kluczami,
-parzenie kawy,
-gotowanie kanapek,
-techniki medytacyjne trzymania moczu,
-widzenie w ciemności a.k.a. oczy węża,
-pierwsza pomoc i BHP (nie wiem po co, ale też to wrzucili do kursu).

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

bez paniki. opcji jest kilka- wybiore ta najtansza.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Lidder pisze:Zawsze Busz może zrobić korespondencyjny kurs odźwiernego placówek edukacyjnych(z tego co wiem, jak zamówisz to dostajesz rabat na kurs konserwatora powierzchni płaskich, więc warto). Kurs m.in. przewiduje:
-walkę z tłumem,
-walkę z pijanym tłumem,
-pijaną walkę z pijanym tłumem,
-gospodarka i zarządzanie kluczami,
-parzenie kawy,
-gotowanie kanapek,
-techniki medytacyjne trzymania moczu,
-widzenie w ciemności a.k.a. oczy węża,
-pierwsza pomoc i BHP (nie wiem po co, ale też to wrzucili do kursu).
Przyda się paru takich wyuczonych do ogarniania Angoli, niemców, Duńczyków i qrwa całej reszty zachodznich sąsiadów mających korzenie w polsce :D:D:D:D
Rince pisze:NOlifing 100%
+1
Od samego początku wiedziałem że to będzie mega wypas tygodniowa impreza.

Graty dla RS - niech zachód zapamięta ETC 2012 jako najlepsze ETC ever.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Busz, jeszcze daj tam cynk na miescie, zeby gorzowiaki nie robily zbytniej siary, bo widok lasek butujacych kolesia przed knajpa, moze nieco wystraszyc obcokrajowcow :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Macie do niej numer?

Sgt.Uno
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Sgt.Uno »

997

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Rince pisze:Busz, jeszcze daj tam cynk na miescie, zeby gorzowiaki nie robily zbytniej siary, bo widok lasek butujacych kolesia przed knajpa, moze nieco wystraszyc obcokrajowcow :)
pewnie zasluzyl :twisted:

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Nie wyglądał :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ona nie butowała innej laski? mogłem mieć wtedy już osłabioną percepcję:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ