KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Dibo »

A ja wierze że w mojej grupie jest ktoś kto ma jaja i urozmaici mi życie bitwą w sobotę :wink: Gremlin, PiotrB
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Dibo pisze:A ja wierze że w mojej grupie jest ktoś kto ma jaja i urozmaici mi życie
Dobrze że dopisałeś 'bitwą' ;)

Tak jak już zostało napisane koniec fazy grupowej został wyznaczony na koniec lutego.
1. Proszę wpłacać wpisowe kto jeszcze tego nie zrobił
2. Jeżeli nie rozegrano jakiejś bitwy i nie ma kontaktu z osobą która jest w grupie, wyznaczam termin do 15 lutego na 'podjęcie rękawicy' po tym terminie jeżeli nie zostanie ustalony termin rozagrania bitwy należy wpisać wynik 20:0 (2 punkty ligowe) w wyniku tej bitwy. Oczywiście proszę szukać możliwości kontaktu z w/w osobami (pisać PW itp)
3. Jeżeli ktoś ma już rozegrane wszystkie bitwy w grupie proszę wpisywać je wszystkie w jednym poście (nie mam wszystkich wyników zgłoszonych!)

W razie pytań proszę pisać w temacie lub przez PW.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

chętnie zagram ale najwcześniej od 15tej - do której żydkowo jest czynne??? No i czy nie zamarzniemy grając?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 905
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

od 13 ale czesto jestem w sklepie kolo 1130-12 (ale lepiej zadzwonić)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Dibo pisze:A ja wierze że w mojej grupie jest ktoś kto ma jaja i urozmaici mi życie bitwą w sobotę :wink: Gremlin, PiotrB
challenge accepted - 11.II.2012, przybadz ze swa watacha kozi Panie. Jak by co bede jeszcze 4tego w krk, i moze uda mi sie urwać na jedna bitwe.
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

JA SIĘ PYTAM DO KTÓREJ JESTEŚ W SOBOTĘ???? Może zagramy z Kozą bitewkę a potem walniemy jakąś planszóweczkę?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 905
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

hmmm a co masz - ale ogólnie chętnie cos bym pyknol.
W sobote mamy turniej WM/H wiec stoly dopiero od 16 raczej wolne beda - a później moge zostać i popykać w cos na planszy
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Pasowało by mi jakos z rana... 7-8, ale zyd musi pospac...wiec im wczesniej tym lepiej.
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

gierki nie mam żadnej - myślałem ,że Ty coś masz :)...Zarezerwuj mi stół na 16 tą - co to jest WHM? :roll: :roll: W mordę Hama i Młotkiem? :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 905
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

WM/H = Warmachine/Hordes :P
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A do której będziesz siedział w sobotę maksymalnie?
Może bym coś pyknął z wami, jeżeli dobrze pójdzie mi jutro pisane pracy magisterskiej :P
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Sevi pisze:jeżeli dobrze pójdzie mi jutro pisane pracy magisterskiej :P
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen: Proszę cię Sevi wiemy jak jest .... Czy ty próbując oszukać nas próbujesz przekonać też siebie ? :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Dokładnie ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Weź tam panie sprzedawco jakąś planszówe z dużą ilością potencjalnych graczy, bo znowu jacyś bezdomni mogą Cię odwiedzić :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

To co zagramy w coś po południu w V? Ja na pewno będę....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Zgodnie z przewidywaniami PiotrB znowu wygrał, ale muszę przyznać że w graniu z Piotrkiem jest jakaś magia, każdy wie jak rzuca Dibo - co potwierdzał Rabe Przemek, Jednak Piotrek raczej nie uwierzył widząc jak naginałem statystyki kostkami...znowu.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Tzn, miałeś pechowe rzuty?

Czy jest jakaś osoba która rozegrała już wszystkie bitwy w fazie grupowej?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja pierdykam - widzieliście wstępne ograniczenia ETC na rok 2012? Jeśli to się tak skończy jak proponują to faktycznie wrócę do HE bo grać DE się nie bardzo da... Pozostaną mi turnieje open...masakra jakaś.

Dibo rzucał jak natchniony ale ma nie za bardzo grywalną armię - właściwie , można by powiedzieć ,że nie mógł wygrać- popełniłem klika błędów ,on świetnie rzucała a mimo to wygrałem ... Niestety bestyjki to się raczej nadają do fluffowej gry..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

PiotrB pisze:Ja pierdykam - widzieliście wstępne ograniczenia ETC na rok 2012? Jeśli to się tak skończy jak proponują to faktycznie wrócę do HE bo grać DE się nie bardzo da... Pozostaną mi turnieje open...masakra jakaś.
Daj spokój, szkoda gadać nawet. Fajnie byłby gdyby HE dostały ten limit corów 400 punktów =P~ wtedy nasza armia wymiatałaby :)
Niestety bestyjki to się raczej nadają do fluffowej gry..
Hehe, a Crus na Arenie był 4 bestiami ;) Ale masz sporo racji, Bestie są jak Ogry na poprzednim booku. Szkoda że podręcznik do Bochu nie wyszedł teraz (tzn w 8 ed) może byłoby lepiej ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja grałem z Crusem ale to była gra 0-1 . Albo moi WL zabiją mu Dommbule albo przegram. Dobrze rzucał AS na +5 (nie statystycznie) więc wygrał... Dibo teraz miał podobną rozpiskę ale nie taką samą . Crus miał jakiś obelisk co daje PD -używał tylko Shadow ,i zamiast 2 minoturów miał oddział jakiś gorów ze sperami.... Ten obelisk był dość ważny dla przebiegu bitwy - daje spory boost do magii...

Jak byście to zrozumieli? Można wybrać 2 z 5 ale czy hydra i Cob stanowią jeden wybór? A Shadow i death dwa wybory?
Normalnie nie myślałem ,że aż tak mi potną armię...masakra:(
2 out of 5: pok, crown of command, death/shadow magic, COB & hydra
pok is hero only
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ