Bazyliszek - Czas Trolla WYNIKI str. 68

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Bazyliszek - Czas Trolla (Master, 25-26 lutego Warszawa)

Post autor: Kalesoner »

Mi rozpa SK zmienia się o 2 przedmioty, które wcale nie są jakieś krytycznie ważne. Może być taki drafcik na lajcie. Fajniej mają TK i WE wreszcie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zapomniałeś chyba Kacper o max 4 maszynach i SLOSie...?
Czy tego nie będzie?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Było już to pytanie ale chyba nie było odpowiedzi - jak ma wygladac ta eterycznosc liczona za 2 dyscypliny ? zajmuje 2 sloty czy też kosztuje jak 2 dyscypliny ?

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Jeżeli rzeczywiście przejdzie to ograniczenie max 4 maszyny to jest szansa uwolnienia jakoś żyrokopterów z tego limitu (niby maszyna, a już cięzko zmieścić przy takim ograniczeniu)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

NEMEZIS ZAPRASZA !!!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

To żyros jest maszyną? Wydawałoby się, że jest to Unique skoro tak napisali w RB, ale może się mylę...
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

"strzela" templatką więc wlicza się w limit maszyn.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

2 out of 5: PoK, Crown of Command, death/shadow magic, COB & hydra

Pytanie: czy death i shadow to jeden wybór czy dwa? I to samo pytanie o COB & Hydra - to jeden wybór czy dwa?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

shadow i death to jeden wybor.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no to jest gorzej niż myślałem.... Czyli Hydra i COB to dwa wybory i jesteśmy w du...ie...??
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

no najgorzej ze trzeba wybrac 2 rzeczy z : Shadow, Hydra, Kociol, bo z pozostalych da sie zrezygnowac

PoKa powinni po prostu zbanowac jak juz tak chcieli, tak samo Wardy wyzsze niz 4+ ktore wiele armii ma :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Scimitar pisze:PoKa powinni po prostu zbanowac jak juz tak chcieli, tak samo Wardy wyzsze niz 4+ ktore wiele armii ma
w pełni popieram.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

imho hydra do worka i na kociol shadow grac, ale to taka luzna uwaga ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

I tak zapewne będzie ;)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Zalezy w czyich rozpiskach :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

loko pisze:
Scimitar pisze:PoKa powinni po prostu zbanowac jak juz tak chcieli, tak samo Wardy wyzsze niz 4+ ktore wiele armii ma
w pełni popieram.
To wardy na 5+ i 6+ są takie przegięte...? =P~
Chyba, że chodziło o te niższe od 4+ co stawia pole do dyskusji bo np WE mają takowe jednak obarczone bardzo dużymi restrykcjami z samych przedmiotów, jeden do pierwszego niezdanego, drugi na niemagiczne, trzeci na ostatnią ranę, je chcesz banować? Interesujące :-k
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Rince pisze:Zalezy w czyich rozpiskach :)
W przeciętnych jak myślę, tylko Zaskakujący Rince nie da się wpisać w mainstreamowe schematy :D

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Rince pisze:Zalezy w czyich rozpiskach :)
Jak wezmiesz BSB z flaming bannerem to kotla nie musisz :D :D :D

@BigPasiak
Wyzsze mialem na mysli te lepsze (3+ i 2+), no i oczywiscie chodzi o te True Wardy jak np. Bohater Tzeentcha z 3+ Wardem (żeby nie było, to często ma do kompletu 1+ ASv).
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Pasiak nie drocz. Wiadomo ocb.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Domino pisze:
Rince pisze:Zalezy w czyich rozpiskach :)
W przeciętnych jak myślę, tylko Zaskakujący Rince nie da się wpisać w mainstreamowe schematy :D
:evil:

A tak swoja droga, to nawet pomimo tych okrutnych ciec, DE pozostaja bardzo roznorodna armia. Po prostu, teraz nie bedzie mozna miec wszystkiego

A smoczek kurzy sie na polce :?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

ODPOWIEDZ