Chaos KHORNE'A by dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Chaos KHORNE'A by dead

Post autor: dead »

No dobrze będę tutaj pokazywał wszystko to, co mi się uda zmalować z krwistego khorne'a, który to maziam dla swojego przyjaciela.

Na pierwszy ogień idzie moje najnowsze "dzieło":
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest to konwersja rydwanu (połączenie starego z nowym ;) czyli nowe koniki + konwertowany załogant + stary ładny kosz). Rydwan sam w sobie skończony, ale w planach jest jeszcze drugi załogant w postaci herosa ;)

Kolejnym moim tworem jest Hellenka :) (w sumie powstała wcześniej jak rydwan):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I załoganci
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W sumie przydałoby się załodze trochę oświetlić skórę i ją urozmaicić, ale zajmę się tym jak skończę z resztą.

Teraz na tapecie będą koniki chaosu i jurgen ;)

PS W sumie nie jestem dobry w NMM ale staram się, aby świeciło :D ...
dead is dead

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

No i to jest malowanie chaosu, a nie ciapanie jakimiś washami albo bejcą! Perfekcyjna robota i czekam na WIĘCEJ!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Schemat kolorystyczny helupy i załogantów nie w moim guście więc nie podoba się. Za to rydwan identyczny z moim warshrinem czyli cud miód i orzeszki. Chyba sobie rydwan na taki przerobię...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Genialne złoto i dobrze skomponowane z czerwienią! Czysto i khorne'owo! Aż się chce na to patrzeć!

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Wygar!
Naprawdę świetne.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Non metalik jakoś mi nie pasuje do chaośników. Niemniej technicznie jest to majstersztyk =D>

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Złoto rzeczywiście świetne, a jedyną strefą która umknęła mojej uwadze to strefa rogów i kości... to ciemne cieniowanie jakoś mi się zupełnie nie podoba, zwłaszcza na rogach kuni od rydwanu...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zacytuje Mike Tysona z filmu Kacvegas: "najs! najs!"
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mój umysł po piątku i o tej godzinie nie ogarnia do końca, ale z tego co widzę, to jest po prostu świetnie. =D>
Czyste malowanie i płynne przejścia. NMM świetny! GJ!

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

To jest ta chwila w której nienawidzę siebie i odkładam pędzel. Zarąbiste malowanie, połączenie NMM z Khornem albo Tzeentchem to jest dla mnie kwintesencja chaośnego klimatu. Szalenie mi się całość podoba.
Koniec słodzenia, teraz zeznania: z czego poczyniłeś podstawę pod Helenę?
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Andrut pisze:z czego poczyniłeś podstawę pod Helenę?
2 zwykle traje od GW (te 50x100) sklejone ze soba.

Dzis nastapila mala zmiana planow i zabieram sie za herosa do rydwanu - troche pogrzebalem w ProCreate i wyszła mi rączka z toporem oraz tarcza ;). Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to po weekendzie zarzuce foty.

Co do zlotego NMM to dopiero od krasnali zmienilem troche "recepture" i mam nadzieje ze powoli zacznie to wszystko byc bardziej zlote.
dead is dead

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ladnie ladnie az ja sam sie musze zmotywowac bo za duzo fajnego chaosu tutaj :)
Czerwienie naprawde ladne i fajny pomysl na rydwan.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Świetny NMM =D> =D> =D> . Tylko czy nie za czyste to jest #-o Trochę brudu na chaośniakach by się przydało jednak...

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Chciałem wrzucić dziś herosa:
Tak wyglądają mniej więcej właściwe kolorki (głównie chodzi mi o czerwienie) - niestety mam słabe oświetlenie boczne więc nie są te strefy za mocno doświetlane, no ale już niedługo mam nadzieję, że kupie 2 nowe żarówki i to pomoże mi lepiej doświetlać zdjęcia.
Obrazek
Obrazek

No a teraz właściwy wygląd herosa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak wygląda po zamontowaniu go do rydwanu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W nogach ma 2 magnesy a to pozwala wklejać go do rydwanu (wrzuciłem tam taka blachę - ostatnia fotka). Teraz zobaczymy co będzie następne w kolejce. Ogółem tarcza to odcisk a toporek samoróbka. To chyba wszystko na dziś ;).
dead is dead

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ow, Świetny heros! =D>

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

do dzisiaj pamiętam twoją robotę na Sylvanii, którą grałeś oraz na figurkach scimiego ale ten rydwanik w nmm jest niesamowity...
pozdrawiam
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Nie spadnie?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Nieważne, wygląda znakomicie. Wszystko tu jest takie... masywne! Podoba mi się!

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Kefas pisze:Nie spadnie?
a czemu mialby spasc? Ogolem 2 magnesy dobrze dzialaja! - w podstawce pieszej tez sa magnesy :D. Wiadomo jak przechylisz za bardzo rydwan to sie prezwali (katy powyzej 30-45stopni jakos) ale wiedzac o tym podczas walki raczej warto zapobiegac takim wydarzeniom i sie po prostu zdejmuje czesci ktore sa "watpliwe" - tak robilem grajac VC :D.

Ogółem sam kosz tez jest zdejmowany ;) i luzno spoczywa na koniach oraz 2 bolcach w podstawce przytwierdzonych do kolek.
rob pisze:do dzisiaj pamiętam twoją robotę na Sylvanii, którą grałeś oraz na figurkach scimiego ale ten rydwanik w nmm jest niesamowity...
pozdrawiam
Armia Brata to byl pokaz speedpaintingu :D, natomiast moja sylwania/vc to byly moje "wczesne" przygody z pedzlem (niedlugo moze sam zaczne mazac swoje VC ktore sa w domku) - maluje juz z 8 lat :P a jakos lepiej mi to wychodzi od 6. Zreszta kiedy ja gralem? Chyba ostatnio ze 4 lata temu :P - choc caly czas ciagnie mnie do posiadania wlasnej armijki trupow na poleczke do gablotki :D.


No ale dosc tego - jest chaos do zrobienia - czerwien i "zloto" :D.
dead is dead

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Super chaos =D>
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

ODPOWIEDZ