Musztardowa Galeria [Ebay]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Re: Majezonowa Galeria [UP 14.02 Hexxxx WIP]

Post autor: Telchar »

On gra w polo?
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

@ Hypnotic, trzecia fota jest po prostu pod kątem, stąd to wrażenie, chciałem pokazac fragment wyciętej podstawki.
@ Telchar, NIe on nie gra w polo :P. zamysł jest taki, że ciągnie za sobą kosę wbitą w ziemię rozbijając ją przy tym i otwierając wrota do zaświatów czy takie tam.
Dzis lub jutro kolejny UP :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Telchar pisze:On gra w polo?
Wedlug mnie poprostu ucieka przed ta lapa wystajaca z podstawki :)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

ee... Wrota do zaświatów... Helloł :D
dobra, kolejny mały upik, srasznie wolno mi to idzie, ale z drugiej strony nigdzie mi sie z nim nie spieszy :), zrobiony kapturek, "drzewiec" kosy, lewy rękaw, prawy w "podkładzie", i ręka na podstawke oczywiście wróci :wink:, jakby coś było nie tak to mówcie póki da rade poprawić :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jeździec jest chyba troszkę za mały w stosunku do konia. A tak poza tym to ekstra!

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

ok, tego to już mi się nie uda poprawić :), ale bedę bardziej uważny na przyszłość. W każdym razie, nareszcie dobrnąłem do końca, oto on w całej okazałości, czekam na ostatnie sugestie dotyczące poprawek i leci pod pędzel ( pewnie w weekend dopiero),
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro i dzięki za komentarze.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Baardzo fajny =D>
Do tego ten motyw z podstawą świetny :mrgreen: GJ!
Najgorzej moim zdaniem wypadł drzewiec. Nie ma co się meczy z faktura drzewca, bo wygląda to wręcz nienaturalnie. Równy kawałek drutu wyglądałby moim zdaniem o wiele lepiej. Urozmaicić malowaniem i byłoby o wiele lepiej.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

spieszę z wyjaśnieniem apropo drzewca, wcale nie dążyłem do uzyskania faktury drewna a raczej do hm... nie wiem jak to nazwać, takie miny na nim miały być, jakby duchy czy dusze umarłych, z resztą inspirowałem się nowym krellem, http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1460012a coś ala ten deseń, oczywiście jak to wyszło to już druga sprawa :p

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

hexx pomalowany, poszedlem za radą Rastiego i trzonek uczyniłem drewnianym, trochę długo trzeba było czekać, ale mam nadzieję, że warto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Już siodłam konia dla następnego ;)
Pozdro i zapraszam do komentowania

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przyznam, że przed malowaniem za bardzo mi się ten projekt nie podobał, ale teraz wykończony model ma klimat i moc :) Całościowo wygląda naprawdę dobrze, czekam na następne modele ;)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Kosa, ko rewelacja natomiast malowanie płaszcza...bardzo słabo niestety - wygląda płasko i bardzo monotonnie. Potrzeba tam nieco większych kontrastów a nie jednolitej szarości. Figs jest fajnie zrobiony i chyba faktycznie zamiana trzonka poszła na +

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Miałem nadzieje na ognistą grzywę i kopyta ala Ghost Rider
Obrazek

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

ja bym proponował to rozcięcie w ziemi i tą rękę zrobić na świecący zielony jakby biła z niej magia

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

dzięki za komenty,
@mapet,to właśnie ma być identyczny efekt tylko niebieski, magia nie ma określonego koloru, dla Ciebie jest zielona, dla mnie niebieska. faktycznie ta dziura nie robi duzego wrazenia, wrecz IMO jest to najgorsza część modelu jesli chodzi o malowanie ofc bo sam zamysł wciąż mi się podoba :), po prostu OSL jest jeszcze moją słabą stroną.
@Lazur, tak właśnie jest, tyle, że ogień jest tu niebieski, taki... magiczny, Na grzywie wydaje mi się, że wygląda właśnie tak, reszty się trzeba już niestety trochę domyślać :P
@Vraith, ;( nie wiem co jest nie tak z płaszczem, robię każdy tak samo a na GG ponoć dawało radę :P, jakieś wskazówki jak zrobić coby było lepiej?

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

rok minął a ja nic nie pomalowałem, trochę brak mi motywacji i czasu, tym nie mniej coś tam sobie dłubię w zielonym. Oto efekty:
drugi hex, w zasadzie skończony
Obrazek
Obrazek
trzeci już w połowie, konia tym razem nie zmieniałem, bo ten wygląda dosyć dynamicznie.
Obrazek
Moje przyszłe spirit hosty,
najpierw nieudany prototyp:
Obrazek
a tak wyglądają kolejne 2 po przemyśleniu błędów pierwszego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
( ten pierwszy jeszcze będzie miał dodaną bron ale jeszcze nie zdecydowałem jaką.)
Teraz IMO moje najlepsze dzieło, mój przyszły generał, Raphael von Carstein:
Obrazek
Obrazek
oraz jego silnoręki ze sztandarem (nie mam jeszcze pomysłu na resztę sztandaru, ale sam wight king skończony już).
Obrazek
Obrazek
Na dokładkę trochę elfów:
tak wyglądały niegdyś moje dragon princeski:
Obrazek
niezbyt wymyślne konwersje, stąd też postanowiłem trochę nad nimi popracować i oto efekt Wip jednej z panien:
Obrazek
Obrazek
i jeszcze jedna, tym razem na piechotę, jeszcze nie wiem w jakiej roli będzie występowała w mojej armii ale na pewno się w niej pojawi:
Obrazek
oczywiście kiedyś dostanie głowę i ręce ;), jako, że głowy za ch...iny nie wyrzeźbię, pewnie dostanie baniak od tych nowych łuczniczek od HE.
a to już starszy projekt, ale jeszcze nie pokazywałem go tutaj, shadow mage, kupiłem kiedyś, albo nawet dostałem gratis od kogoś tutaj z forum (pozdrawiam i dziękuję choć nie pamiętam kto to był :P ) Miał nie swoją główkę i szczyt lagi, nie bardzo pasował do mojej wizji więc go trochę przerobiłem, głowa od SH przycięta żeby wygladała na taką jak mieli starsi shadow warriorzy + chusta by dodać mroku, laska ma przypominać feniksa, tylko takiego mrocznego bardziej:
Obrazek
trochę już zacząłem malowanie ale farby mam schowane i nie zdąrzyłem dokończyć.
Na koniec trochę randomowego stuffu:
taki sobie krasnoludek, w fazie wip
Obrazek
miotaur do pary, można tu zaobserwować mały postęp jeśli chodzi o klatę i brzuch w porównaniu do poprzedniego, jak myślicie powinienem przerobić poprzedniego do tego standardu?
Obrazek
i trochę pomalowanych acz nie wrzucanych wcześniej modeli:
malowane na szybko ludki do mordheima
Obrazek
Obrazek

grupowe foto zombiaków i jeden bat co go wcześniej nie było
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i smoczek, który w końcu doczekał się skrzydeł... (kiedys tam) ale wciąż czeka na jeźdzca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i na sam koniec bonus, dowód na to, że GW zżyna pomysły od innych xD ,
Obrazek
szkoda, że nie opatentowałem z 10 lat temu :P
POzdro i zapraszam do komentowania.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Potężny update! :) Nieźle rzeźbisz. Jedne rzeczy wychodzą Ci lepiej, inne gorzej, ale ja nie dałbym rady chyba zrobić aż takiego progresu. Mordheimczycy podobają mi się najbardziej chyba. I zombie dragon robi wrażenie.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

W związku z licznymi postami i komentarzami odkurzyłem trochę farbki i postanowiłem sobie troche popaćkać. Chciałem pomazać coś ładnego ale niestety w mojej armi wszystko jest/ma być szare a mi się skończyły 2 kluczowe odcienie szarości :P, więc po raz kolejny stanąłem w szranki z ghoulami, z którymi walczę od niepamiętnych czasów:
trochę historii.. pierwsze moje ghoule, po pomalowaniu jednego byłem bardzo zadowolony z efektu, jednak z czasem doszedłem do wniosku, że wyglądają bardzo niechlujnie i zbyt żywo, po pomalowaniu 10 zmieniłem zamysł.
Obrazek
druga dziesiątka miała być wyblakło-zeilona, niestety całość wyszła bardziej jak na pudełku co nie bardzo mi się spodobało. byli za bardzo zieloni a za mało wyblakli.:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(przy okazji, jeśli komuś się podobają to chętnie wymienie na czystą 10, nie będę musiał zmywać, a Ty malować)
i w końcu po kolejnych setkach prób, tym razem na pojedynczych ghulach i osobnych rączkach, doszedłem wczoraj do schematu, który odpowiada mi pod każdym względem, nie jest za żywy, jest zielonkawy i baaardzo wyblakły. Ladies and Gentelman...:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I na dokladkę standardowa porcja kolejnych kroczków moich zielonych:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ten konik będzie ciągnął corpse carta, którego kupiłem okazyjnie acz bez zombie pociągowych.
pozdro i zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

kolejny nie duży upek, bo znowu farbki zrobiły mnie w konia i zaschły sobie ot tak jak ich najbardziej potrzebowałem, więc czekając na niebieski i trochę brązów ledwie zacząłem jednego z moich PG (metal/biały/skóra skończone, reszta WiP):
Obrazek
Obrazek
właściwie ten pan powyżej to tylko pretekst, ażeby zaprezentować wam WiP mojej pierwszej ever pracy na PMoTM, potrzebuję już tylko zaprzęgu dla kunia i mogę zabierać się za malowanie:
Obrazek
i pare fotek konia z bliska
Obrazek
Obrazek
a i tego gościa też chyba jeszcze gotowego nie pokazywalem.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Fajny ten konik, ale przegiąłeś z "talią osy". Tam, gdzie u Ciebie kończą się żebra, u zwykłego konia klatka piersiowa jest najszersza. Sprawdź w google:grafika "szkielet konia" i "wychudzony koń". Reszta bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Dawno sie tu nie widzieliśmy :)

Syte UPy, podoba mi się elficki magik u malunki umarlaków =D>
Obrazek

ODPOWIEDZ