rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Okoń »

Z pitką poza tym nie jest tak źle, prawie zawsze jest szansa rozproszyć ją (nie licząc IF) za pomocą DD lub DS, a spróbuj sobie rozproszyć salwę z 3 great cannonów :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

Okoń pisze:Z pitką poza tym nie jest tak źle, prawie zawsze jest szansa rozproszyć ją (nie licząc IF) za pomocą DD lub DS, a spróbuj sobie rozproszyć salwę z 3 great cannonów :lol2:
przed canonami sie mozna chowac :) ustrzelic z lukow, naslac orly, lub zaczarowac :P
idąc dalej: nie każda armia ma pitke/3 canony, chociaz w kazdej znajdzie sie "coś" :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

PiotrB pisze:dajcie se spokój z tym smokiem.... Uważam ,że zrobienie smokiem wyniku jest bardzo trudne. Za te 620 punktów mamy naprawdę dobry regiment albo i dwa - a smok wpada w duży klocek i dupa...i wcale nie jest go tak trudno zabić.
Piotrze, naprawdę, im więcej bitew z Butanem tym twiersze, ze smok jest w pytke :)

Trzeba na nim grać i się zaprzeć, smok jest naprawde czymś super, fajnym. Ale w walke ma wejś w 4,5 turze, ale tak aby zrobiłzadymę.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Błażej
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Zawsze można sobie rzucić 10I z Light`a na smoczysko i pitka już nie tak straszna.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No jasne, na VC jest spoko. Tak samo na każdą armie poza Imp i krasiami.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dokładnie ale nawet i z tym jakoś da radę jeśli się ma 2x Light. Są 3 mega czary, które sporo zwiększają szansę na przetrwanie tego starcia :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja tam widzę 1. Jakie są pozostałe 2?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

oprócz protekcji, masz bironę na jakąś 5 SM, czy chociazby silnych WL, czyli jesteś szybko u wroga (jednakże to jest niejako dodatek), no i net of coś tam, wymusza test S jeśli chce się zrobić cokolwiek, a maszyny ją oblewają, więc wyłączymy jedno działo/klope/organki.
Ewentualnie ale to marnowanie potencjału walenie pociskami po maszynach :) Także na dobrą sprawę tylko dwa czary z 7 w LoL ( :D ) w ogóle nie przydają się na takie defensy.
Za pomocą tego lora zawsze można dobrze się wspomóc w walce z znienawidzonymi defensami :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

właściwie na krasie Birona i Protekcja.

Ew. Banishment z dużą siłą na maszyny.

A na Imperium to trzeba zrobić maga z Floriathem :P bo nie ma żadnych argumentów na czołg, poza ew. 4 orłami.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wyłączenie maszyny jest też świetne :D
ostatnio sobie pyknąłem z krasiami, były 2x organki, jedne łuki i chyba magia zabiły, zaś drugie strzeliły tylko raz, w 3 turze, bo w 4 i 5 były sukcesywnie blokowane przez siatkę, a właśnie wtedy postanowiłem wyjść i zjeść krasnoludy, a mam 2x 5 SM, którzy tam niezle pozamiatali a organki by im zrobiły natychmiastową eksterminację. Chodzi o to, ze coś musi wejś. Wiadomo protekcję będzie się starał rozproszyć w pierwszej kolejności, ale aby zablokować brionę/net czasem kosci już nie styknie. A im mniej strzelajacych maszyn tym więcej nas dochodzi a w combacie HE takim defensywnym krasion kopią dupska i obcinają brody :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Kosa pisze:a w combacie HE takim defensywnym krasion kopią dupska i obcinają brody :D
jak ładnie powiedziane :)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

szczególnie jak gra się taktyką: wóz albo przewóz :D
Pierwszy raz od bardzo długiego czasu tak zagrałem i mi się to spodobało :D
Nudne jest chowanie się i modlenie o remis. Lepiej zatakować, najwyżej będzie maska w plecy, a co za różnica, maska do tyłu czy remis? Liczy się i tak tylko wygrana :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Za przeproszeniem Kosa trochę bredzisz :)... Zagraj sobie z Flufym i jego kraśkami a potem gadaj. Krasie mają 4dd co turę - to naprawdę nie jest za mało :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no i? Ale czy ja mówię, że jest łatwo? Po prostu dzięki lightowi jest trochę prościej.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Wiadomo, krasie bez maszyn to już jest ulga w graniu

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dwie klopy z runami i inżynierem i nara !
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

czasem Cię nie rozumiem, z takim podejściem to po co grać w tą grę?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Z tego co widzę to PiotrB ma największy problem z Fluffym (niezależenie czy to gra OnG, czy DF).
Może po prostu zbanujcie Fluffiego na turniejach w KrK i będzie spokój :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

weź się ogarnij Asasello - jeszcze jedna osobista wycieczka w moją stronę a dowiesz się co myślę o Tobie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

to dawaj od razu na PW, atmosfera się może oczyści :D
Obrazek

Zablokowany