Diorama nr. 2 - Lost power station

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Re: Diorama nr. 2 - Lost power station

Post autor: Świński »

A ja nie chce być niemiły ale porównując z poprzednim cudeńkiem to wygląda już niestety mizernie, pomimo, że nadal trzyma wysoki poziom :)

powodzenia

PS> Dziś mi samuraj nic nei płacił za opinie :P

Awatar użytkownika
Modraszka
Plewa
Posty: 8

Post autor: Modraszka »

Zgadzam sie, to najsłabszy budynek z wszystkich 5. czwarty moze zaskoczyc. Premiera prawdopodobnie w nastepnym tygodniu :)

Awatar użytkownika
Modraszka
Plewa
Posty: 8

Post autor: Modraszka »

W wielkich bólach zrodził sie kolejny budynek. Trwało to trochę, ale i tak mam poczucie, że nie jest skończony. Wszelkie sugestie co jeszcze podniszczyć/zdewastować/pobrudzić mile widziane.
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Brakuje mi tu jednego: graffiti ;] Za czysto i za ładnie. Swoją drogą to fajnie, że wziąłeś się znów do roboty bo jest na co popatrzec (no może, za wyjatkiem poprzedniego działa :P )
Obrazek

nalesnik127
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nalesnik127 »

Łał, najnowszy budynek naprawdę super! =D> Bardzo podobają mi się zabrudzone, podrapane ściany.
Jeśli prosisz o rady to moim zdaniem rury powinny być bardziej zniszczone, a komin bardziej brudny, teraz ta cegła u podstawy wygląda na dopiero położoną.
Pozdro i chęci do dalszej pracy!

ODPOWIEDZ