ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: ETC 2012

Post autor: Rince »

Jak na Saharze spadnie snieg, a na plazy w Karwii wyrosnie baobab.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Razon pisze:Draft #2 will be out soon. Depending on the feedback there might be draft #3. If not, draft #2 will be put up for a vote. In a month or so we might have a finished Army Comp. :)
Chorwat z AR - wczoraj.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

AR.com źle to rozegrał. Powinien częściej wypuszczać draft. Jak co kwartał będziemy dostawać zmianę wszystkich armii na raz, to nigdy nie otrzymamy pożądanego optimum.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a nie można po prostu dać zasady że szrajnowy bless nie kumuluje się z MoT? chętnie zabrałbym też warda na 3+ z herosów ale wiem że to już grozi linczem.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Wystarczył by zakaz dublowania marków. Chaosiarze stali by przed kilkoma trudnymi wyborami :)

Trubas
Falubaz
Posty: 1293
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Grichalk pisze:Wystarczył by zakaz dublowania marków. Chaosiarze stali by przed kilkoma trudnymi wyborami :)
Mógło by być ograniczenie maszyn do 4 dwarfy miały by sie nad czym zastanawiać :mrgreen: :wink:
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Trubas...respect :lol2:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Lidder pisze:
DragoWwl pisze:trolowanie
Nie używaj zwrotów, których nie rozumiesz ;)

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 18&t=97873

Uprasza sie o wybaczenie nierozwaznego użycia zwrotu "troll" i jego odmian oraz dziekoweczka za link ;) pzdr
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Czy dobrze rozumiem ze "ostateczny" drugi draft mial byc dzisiaj?
Warhammer to nie jest sport

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Trubas pisze:
Grichalk pisze:Wystarczył by zakaz dublowania marków. Chaosiarze stali by przed kilkoma trudnymi wyborami :)
Mógło by być ograniczenie maszyn do 4 dwarfy miały by sie nad czym zastanawiać :mrgreen: :wink:
Wystarczyłoby się opamiętać i przyznać że nie każda maszyna/monster/cokolwiek w ilości innej niż 0-1 jest "gamebreakerem" i trzeba tego zabraniać/ciąć. Gdybym wystawił na stole dwa flame cannony i trzy bolce to bym automatycznie z Tobą wygrał bo byś pękł ze śmiechu chyba a to przecież już aż pięć maszyn co nie?? No zgroza.

-Umówmy się, że w Dwarfach powinno się pociąć katapulty a nie "wszystkie maszyny"
- tak samo umówmy się, że regiment 50 men-at-armsów czy nocnych gobbos (z ld 5) nikogo nie boli ale już 50 slavów (z racji taniego kosztu) czy 50 WL (z racji ostatecznej "pojebalności" tej jednostki) już tak.

Dlatego przychylam się do tego co wcześniej Dębek pisał o przycinaniu konretnych bolących rzeczy a nie wszystkiego wszystkim ogólnie jak leci.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dobrze rozumiesz.

Natomiast AR com jaki jest każdy widzi. Potrafią spieprzyć najprostsze rzeczy, więc na dochowanie terminu też bym nie liczył...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

@Remo:
swieta_barbara pisze:Tak, jak to Asger w ktoryms temacie napisal - AR to kompromis pomiedzy latwym zapisem, a balansowaniem. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko banowaniu niegrywalnych buildow (takich jak np. stegadony/homunculus/0-3 na kraskach/etc.). Dostaly rykoszetem, albo sa niedopasowane do obecnego metagame, ale kogo to mialoby obchodzic?

O, znalazlem:
Any general comp has unfortunate side effects. This is obviously not desirable in itself, but it might be desirable if contrasted to the level of detail a comp pack would require otherwise, or to the lack of a comp pack in general. Unfortunately it is far easier to centre the debate on these side effects, because everyone can quickly see they don't "deserve" it. Nonetheless the argument has to be assessed holistically in order to be truly valid.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Trubas pisze:
Grichalk pisze:Wystarczył by zakaz dublowania marków. Chaosiarze stali by przed kilkoma trudnymi wyborami :)
Mógło by być ograniczenie maszyn do 4 dwarfy miały by sie nad czym zastanawiać :mrgreen: :wink:
Z tego co wiem, to właśnie mają przyciąć do 4, wiec od dłuższego czasu mam ten dylemat.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

niech te plewy dadzą ten draft :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jeszcze się okaże, że draft będzie w marcu 2013 i głupio nam będzie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

hehe spoko to będzie smieszne...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Shinux co z tym draftem ?? :P

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

GDZIE JEST DRAFT, GDZIE JEST DRAFT :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

No właśnie :!: .
W weekend gram na turnieju, gdzie nowy draft będzie obowiązywał, do tego muszę mieć armie pomalowaną :?, mało czasu mi zostało :? .

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie będzie! wcale!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ