ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: ETC 2012

Post autor: Dymitr »

wrocławska wiara w remis na derbach warszawy jest silniejsza niż oczekiwanie draftu :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

juz jest gotowe. Czekajcie az ktos wrzuci na otwarte forum

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Anybody ?
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Dastor pisze: Były w tym sezonie 2 mastery bez cięć i jakoś nie widziałem strasznego lamentu po nich. Wręcz przeważały pozytywne komentarze.
Ale prawie setka zadowolonych graczy na turnieju gdzie wysokich miejsc nie zajęły armie z 6 maszynami czy setką piechurów w jednym regimencie (a były takie) jest mało znaczącym argumentem w dyskusji przecież...
Lepiej czekać aż ktoś tam zrobi "draft" i potem nie trzeba nawet się specjalnie zastanawiać nad rozpiską bo po dwóch lokalach i jednym masterze Pan X - najlepszy gracz armią X i tak doszlifuje ją za nas i będzie gotowa do ściągnięcia z forum aby powiększyć stado rozpisek-klonów. Hura!

I na poważnie: "nieśmiertelność" niektórych bohaterów czy regimentów rzeczywiście potrafi obrzydzić grę jednak chyba nie aż tak jak "jedyna słuszna/możliwa rozpiska", która zostaje po przycięciu wszystkim armiom równo jak leci kostek/modeli/maszyn itd. Jestem (i widzę, że nie tylko ja) za kilkoma drobymi ograniczeniami przywracającymi niektóre jednostki/armie do "normalności" i to wszystko bo tylko tyle jest potrzebne aby móc spokojnie pograć tym czym się chce w końcu i mieć z tego hobby jakąś inną przyjemność niż wieczne przeliczanie procentów, statystyk czy dodatkowych nakazów/zakazów.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Tak, tak, a teraz powiedz, ktore to rozpy z turniejow open, tak bardzo roznia sie od tych wielce okrojonych na nowe euro? Pomijajac moze demony i de.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Remo pisze:...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

najlepsze co mozna zrobic to polozyc sie spac. mam nadzieje ze jutro bedzie jakis mily flejmik do poczytania.
dobranoc.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

Rince pisze:Tak, tak, a teraz powiedz, ktore to rozpy z turniejow open, tak bardzo roznia sie od tych wielce okrojonych na nowe euro? Pomijajac moze demony i de.
orki na 50 BO i 20 trolach ^_^ taki przyklad wystarczy :D?

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ale mozemy pomowic o czyms co jest w jakimkolwiek stopniu grywalne?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Ocean skinków?
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Rince pisze:Ale mozemy pomowic o czyms co jest w jakimkolwiek stopniu grywalne?
Grywalne to pojęcie bardzo względne. Niektórzy wiązą to pojęcie z przyjemnoscią z gry.
Inna sprawa, że np:
Men at armsi w liczbie 40 nie mają szans praktycznie z niczym. W liczbie 80+magiczka lev 1 z ikoną kosztują poniżej 500 pkt i z łatwoscią kroją white lionów wartych te same punkty.
Każda jednostka jest grywalna. Wszystko zalezy od ilosci modeli, zastosowania, doboru itemów, doboru magii, taktyki i skilla.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, o 23:23 przez Dębek, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

eliah91 pisze:
Remo pisze:...
Obrazek
Zapomniałeś dać podpis: "Bo się okazało zie w Łojhamezie nie wśystkie ajmie siom takie siame i nie kaźda ma takie siame źołniezyki i jedna wygla łatwiej na tujnieju a inna nie! Mamo! zjób coś! Djafta! Djafta dawaj!" :D

Kto płacze jak dziecko? Ci co mówią: "gram czym chcę i przyjmuję inne armię na klatę" czy ci których "zjadły dwie hydry na turnieju i się załamali nerwowo?" :wink: =D>

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Remo pisze:"gram czym chcę i przyjmuję inne armię na klatę"
To przyjmij na klatę euro.
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

eliah91 pisze:
Remo pisze:"gram czym chcę i przyjmuję inne armię na klatę"
To przyjmij na klatę euro.
Dobre. :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ale mozemy pomowic o czyms co jest w jakimkolwiek stopniu grywalne?
Co znaczy grywalne? Coś co sam uznasz za wystarczająco mocne, by pasowało do Twojej wizji jedynej słusznej rozpiski?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Mam na mysli standardy, ktore nie ulegaja jakims niesamowitym przemianom w stosunku do euro.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

a nie zwróciłeś uwagi, że inne buildy niezgodne z euro, także mogą byc grywalne.
nvm, głupia dyskusja...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ciężko powiedzieć, bo nie wykształciły się żadne standardy poza Euro. Nie było kiedy - dwa mastery i kilka lokali to za mało czasu. No i mało kto będzie inwestował kupę kasy w figsy, którymi nie zagra przez 3/4 roku. Standardy open w 6 edycji też się nie wykształciły - jeden Tropik to było stanowczo za mało.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Jankiel pisze:Ciężko powiedzieć, bo nie wykształciły się żadne standardy poza Euro.
Bzdura. Standardem sa lizaki na slanie i morzu gejowizny, chaos na chosenach, dysku, 2 helenach i shrinach, de na smoku, 2 hydrach, badz 2 hydrach i 2 klockach, ogry na IG, 2x kotach i 2x blasterach, tk na 4 liczach, kaszkiecie, tytanie, 2x rydwanach i 2 klopach, skaveny na dzwonie, morzu gowna, 2 abosach i 2 latarach... Mam wymieniac dalej, czy juz dostrzegles analogie?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Ja nie mogę grajcie tym co się wam podoba i się cieszcie, albo dla pkt. zbierajcie armie ,,najbardziej przegięte" i już. Warhammer ma być rozrywką, a jak się czyta wasze posty to sami ciśnieniowcy :|

ODPOWIEDZ